Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Misule_e96 píše:
Zdravím, ptám se zde, jelikož jsem nikde odpověď nenašla. Je potřeba odpracovat 1 rok v jednom zaměstnání, abych dostala mateřskou dovolenou? Všude jsem četla, ze musím být zaměstnaná, ale nikde nebylo specifikované jak dlouho v jednom zaměstnávání. Jde mi o to, že mám novou nabídku práce a nevím jestli do toho jít, abych nepřišla o mateřskou (ještě těhotná nejsem). Dekuji za odpověďPříspěvek upraven 30.07.19 v 12:24
Takže… vy co tu píšete nesmysly, tak si o tom nejprve něco zjistěte. ![]()
@Kateřinka1980 Nesmysly píšeš akorát ty. Žádná taková podmínka v zákoně není.
@Lendeš naprosto souhlasím, není nikde psáno kolik zaměstnavatelů, jen jak dlouho musí být placené pojištění aby vznikl nárok.
@Kateřinka1980 no tak to potěš koště, lituji všechny co by se k tobě dostali
Mně nevadí, že to někdo neví, ale vadí mi, že sem píše odpověď ve stylu… Vím, jak to je a přitom ví…
Jdi si něco nastudovat, když tu chceš hrát chytrou. Základku snad máš, tak číst zvládneš.
@Kateřinka1980 Tak to doufám, že tvá práce nesouvisí s nemocenským pojištěním a dávkami. Když tvrdíš, že taková podmínka je, tak cituj příslušný paragraf zákona. (Já totiž zase vím, že takové ustanovení zákona neexistuje.)
@Lendeš nemůže, žádný takový není… Smůla že hvězda neví s kým vede debatu ![]()
@Kleopatra 3 píše:
@Lendeš nemůže, žádný takový není… Smůla že hvězda neví s kým vede debatu
S blbcem…
@Kateřinka1980 Našla jsi ten paragraf zákona? Nenašla že? Protože kdyby ano, nemusela bys tady koulet očima a psát urážky
Ale očividně nemáš čím podložit svoje tvrzení.