Mušky na stropě

Anonymní
7.11.20 10:07

Mušky na stropě

Dobrý den,
je mi to trochu trapné :oops:, ale v kuchyni se mi objevily černé mušky. Jsou větší než octomilky (jsou velké asi 2-3 mm) a určitě se nejedná o potravinové moly. Moc nelétají, jen si tak sedí na stropě nebo po stěnách. Kuchyň je nová čistá. Vše mám uzavřené v na dobách. Stejně mi přijde, že ty mušky jen sedí a nehledají potraviny. Nelezou po lince nebo po nádobí. :nevim: Nalepila jsem mucholapky v podobě ležících parků, ale nějak nezabírá jí. Nevíte, co jsou tyhle potvůrky zač?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.11.20 10:09

Omlouvám se za překlepy (automatická oprava v telefonu) :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
28359
7.11.20 10:21

Hmyz se stahuje do tepla. Letos jsme měli v bytě desítky berušek. Aktuálně už mouchy moc nelétají, ale jak panelák prohřeje slunce, vylézají z děr. Zkusila bych klasické mucholapky, ty visící válečky. A větrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2445
7.11.20 10:54

Mucholapky moc nezabírají, zkuste je normálně postříkat sprejem proti létajícímu hmyzu. Jsou to mušky, co jdou na ovoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
7.11.20 12:02

Taky se mi někdy před 2-3 roky v zimě objevily najednou v kuchyni takovéhle malé černé mušky. Nejdřív jsem netušila, kde se berou, ale pak jsem objevila, že vylézají z květináče s pažitkou, kterou jsem si koupila v supermarketu. Evidentně v hlíně byly larvy (nebo vajíčka? :-D) a v teple se začaly líhnout. Tak se zkus podívat jestli někde něco podobného nemáš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50972
7.11.20 12:37

Uz ani nesundavam sitky na oknech na zimu. Driv jsem je zazimovala do garaze, ale to nema smysl. Jak jsou ty zimy rok od roku teplejsi a teplejsi. Tak ta pakaz furt lita. Bych nemohla vubec vetrat.
Postrikej je sprejem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama