Muž, který nepotřebuje sex?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25897
1.2.21 16:44
@Královna Kosmíru píše:
Hele jako u nas, ja si zvykla mít sex cca 1× za pul roku. Jde to. O sexu to neni. V podtatě je to trapnej akt. Nevim proč se po sobě celej život plazit a vyměňovat si tělní tekutiny. Kdyby manžel teď přišel a opíchal mě, tak nic nemamítnu, ale radši si čtu epipi příspěvky.

Tak to je velká změna. Dříve sis stěžovala, že s ním nic není. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18152
1.2.21 17:01
@Anonymní píše:
My taky máme sex málo. Tak jednou za měsíc. Ale pro nás oba nic moc. Já to nepotřebuji a můži stačí ruka. Co s tím? Jsme poměrně mladí, jedno díte. Spolu jsme 10 let. :think:

A ty jsi si tak jistá, že muži stačí ta ruka? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
1.2.21 18:07
@divine woman píše:
Tak to je velká změna. Dříve sis stěžovala, že s ním nic není. :lol:

Jo.jo, Zvyk je železna košile. Lepší než dratem do oka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1553
1.2.21 20:06
@smutny klaun2 píše:
To nebude tak složité uhádnout.
https://www.youtube.com/watch?…
:potlesk:

Kde je temperament, tam je moznost s tim pracovat  :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.21 20:59
@bigl Nejspíš ano. Dřív to tak nebývalo, ale přisuzuji to tomu, že jsme spolu dlouho. Milenku nemá, neměl by kdy za jinou chodit. :nevim:
@bigl píše:
A ty jsi si tak jistá, že muži stačí ta ruka? :think:
  • Citovat
  • Upravit
18152
1.2.21 21:11
@Anonymní píše:
@bigl Nejspíš ano. Dřív to tak nebývalo, ale přisuzuji to tomu, že jsme spolu dlouho. Milenku nemá, neměl by kdy za jinou chodit. :nevim:

Nevím, nerozumím. Netvrdím, že má milenku. Ale podle mě, pokud si chlap může vybrat sex naživo s ženskou nebo ruku samohonku, tak vždycky šáhne po tom živém sexu. Překvapilo mě, že ty tvrdíš, že ty na to chuť nemáš a jemu stačí ruka. Já myslím, že nestačí, ale co jiného mu taky zbývá, že jo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2785
2.2.21 07:35
@bigl píše:
A ty jsi si tak jistá, že muži stačí ta ruka? :think:

Tak neříkala jestli je jeho vlastní.. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.21 09:27
@bigl píše:
Nevím, nerozumím. Netvrdím, že má milenku. Ale podle mě, pokud si chlap může vybrat sex naživo s ženskou nebo ruku samohonku, tak vždycky šáhne po tom živém sexu. Překvapilo mě, že ty tvrdíš, že ty na to chuť nemáš a jemu stačí ruka. Já myslím, že nestačí, ale co jiného mu taky zbývá, že jo?

Nesouhlasím, můžu si vybrat a radši se kouknu pokaždé na jiné porno, než to dělat furt dokola s jednou paní. Navíc u porna nehrozí, že by mi nestál. Po 15 ti letech vztahu už je sex spíše povinnost. Jako mladý kluk jsem nechápal ty vtipy na téma, že po svatbě už není sex, protože ho chceš, ale kvůli tomu, že musíš.

  • Citovat
  • Upravit
18152
2.2.21 09:31
@Anonymní píše:
Nesouhlasím, můžu si vybrat a radši se kouknu pokaždé na jiné porno, než to dělat furt dokola s jednou paní. Navíc u porna nehrozí, že by mi nestál. Po 15 ti letech vztahu už je sex spíše povinnost. Jako mladý kluk jsem nechápal ty vtipy na téma, že po svatbě už není sex, protože ho chceš, ale kvůli tomu, že musíš.

Tak asi se to dost odvíjí od aktivity a kreativity tvé paní. Někoho to baví i po 20-ti letech, když to není furt na misionáře a po zhasnutí :jazyk: A když je furt na co koukat ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3533
2.2.21 09:46
@Anonymní píše:
Taky máme doma 2 děti, školáka a batole. Ale tedy sex, ten máme často. Samozřejmě se taky někdy hádáme. Ale právě jsem si říkala, že se chlapovi nechci okoukat, nebo jak to říct. No při druhým těhotenství jsem přibrala 20 kg a postupně to jde dolů, zbývá mi do původní váhy nějakých 5 kg dolů. Teď jsem si řekla, že na sobě zamakam, abych byla do léta v kondici. Je mi už i víc let, než samozřejmě u prvního a už to jde hůř, ale snažím se. Co se týče sexu, koupila jsem si teď 2 pradylka, což se chlapovi hodně líbí, nebo různé masážní gely :oops: :D Prostě aby se pořád dělo něco nového :think: Sex máme v průměru tak 3× týdně a kdyby chlap delší dobu nechtěl, hned bych pojala podezření a bylo by mi to fakt divný. Nikdy jsem nepoznala chlapa, co by nechtěl sex, leda že už to hobluje jinde. Můj názor. Prosím o zachování anonymity, každý nemusí vědět, co doma dělám v posteli. Děkuji.

Vy jste v té posteli tak odvázaní, že nedat to anonymně, už na tebe pořádáme pogrom.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107116
2.2.21 09:52
@bigl píše:
Tak asi se to dost odvíjí od aktivity a kreativity tvé paní. Někoho to baví i po 20-ti letech, když to není furt na misionáře a po zhasnutí :jazyk: A když je furt na co koukat ;)

na co nového muzes koukat po patnácti letech a co nového vymyslis?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18152
2.2.21 10:03
@Venetia píše:
na co nového muzes koukat po patnácti letech a co nového vymyslis?
Úplně to stejné, co v novém vztahu.
Tam taky nic nového nevymyslíš. Všecko už vymyšleno bylo, je to jen o tom, jestli je člověk obecně nudný typ, co se zajede ve stejném režimu a nechce nic měnit, bo tak mu to vyhovuje. Co nejmíň kreativity námahy.
Jiný má rád změny i po 15-ti letech, třeba i změny míst v různých částech domu, změny v tom kdo začne a jak začne, změny v tom, v jaké denní a noční doby se to odehrává, jak nečekaně a neplánovaně to může přijít, jak je to jednou s dlouhou předehrou a jindy úplně bez…
Ale to musí být oba podobné typy, ne že jeden chce změnu a druhý rutinnu.
Jediný rozdíl je v tom, co je nebo není okoukané. Po 15-ti letech okoukaní jste, to je jasné. Ale jsou chlapi i ženské, na které se dá koukat i po 20-ti letech a na některé se nedá koukat ani když je vidíš bez svršků prvně.
Nevymyslíš nic nového, o to nejde, ale někdo nemá nudu v sexu ani po xxx letech a s někým se nudíš i po týdnu.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5752
2.2.21 10:05

Já teda nevím, ale v určitým věku a po letech vztahu ten sex asi už není o stále nových podnětech a do toho stereotypu stejně upadne, ne? By mě zajímalo, co lze po patnácti letech vztahu vymýšlet nového, pokud tedy ti dva nejsou vysloveně ujetí na akce typu swingers, trojky, BDSM a kdovícoještě (tam asi lze neustále měnit ty aktéry nebo praktiky) a navzájem znají každý centimetr těla toho druhého a tak nějak všechno z té „normy“ už vyzkoušeli. Obávám se, že stále nové prádýlko na tom samém těle je jen černá díra do rodinného rozpočtu. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107116
2.2.21 10:09
@bigl píše: Úplně to stejné, co v novém vztahu.
Tam taky nic nového nevymyslíš. Všecko už vymyšleno bylo, je to jen o tom, jestli je člověk obecně nudný typ, co se zajede ve stejném režimu a nechce nic měnit, bo tak mu to vyhovuje. Co nejmíň kreativity námahy.
Jiný má rád změny i po 15-ti letech, třeba i změny míst v různých částech domu, změny v tom kdo začne a jak začne, změny v tom, v jaké denní a noční doby se to odehrává, jak nečekaně a neplánovaně to může přijít, jak je to jednou s dlouhou předehrou a jindy úplně bez…
Ale to musí být oba podobné typy, ne že jeden chce změnu a druhý rutinnu.
Jediný rozdíl je v tom, co je nebo není okoukané. Po 15-ti letech okoukaní jste, to je jasné. Ale jsou chlapi i ženské, na které se dá koukat i po 20-ti letech a na některé se nedá koukat ani když je vidíš bez svršků prvně.
Nevymyslíš nic nového, o to nejde, ale někdo nemá nudu v sexu ani po xxx letech a s někým se nudíš i po týdnu.

no prave, ale kdo ma to stesti, ze se najde s uplyne stejným typem, kterému to vydrží takovou dobu a nijak se nezmění ani fyzicky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
aquarian
2.2.21 10:46
@akavi píše:
Já teda nevím, ale v určitým věku a po letech vztahu ten sex asi už není o stále nových podnětech a do toho stereotypu stejně upadne, ne? By mě zajímalo, co lze po patnácti letech vztahu vymýšlet nového, pokud tedy ti dva nejsou vysloveně ujetí na akce typu swingers, trojky, BDSM a kdovícoještě (tam asi lze neustále měnit ty aktéry nebo praktiky) a navzájem znají každý centimetr těla toho druhého a tak nějak všechno z té „normy“ už vyzkoušeli. Obávám se, že stále nové prádýlko na tom samém těle je jen černá díra do rodinného rozpočtu. :nevim:

To je jak v té kuchyni - někdo je spokojený, že se doma vaří dobře a neopakuje se stejné jídlo každý den, nemá důvod měnit kuchařku.

Jinému by se to přejedlo a půjde se dojídat jinam, možná do restaurace pětihvězdičkového hotelu, možná k sousedům, možná do nádražního bufetu.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová