Může chytit opakovaně střevní chřipku?

95
1.4.16 09:12

může chytit opakovaně střevní chřipku?

Dobrý den maminky,
dcerka minulý týden měla střevní chřipku, chytla ji ve školce a postupně jsme ji měli všichni. Ve školce postupně odpádavají děti, které ji ještě neměly. Uvažuji od včerejška nad tím, jestli ji může chytit znova, co myslíte?
Díky moc.
Lucka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1281
1.4.16 09:34

Ano, může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9377
1.4.16 09:46
@llucika píše:
Dobrý den maminky,
dcerka minulý týden měla střevní chřipku, chytla ji ve školce a postupně jsme ji měli všichni. Ve školce postupně odpádavají děti, které ji ještě neměly. Uvažuji od včerejška nad tím, jestli ji může chytit znova, co myslíte?
Díky moc.
Lucka

Může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
1.4.16 10:22

Může, na střevní chřipku se protilátky netvoří a stejně u dalších dětí zase trošku „zmutuje“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9377
1.4.16 12:57
@myskalucka píše:
Může, na střevní chřipku se protilátky netvoří a stejně u dalších dětí zase trošku „zmutuje“

Fakt se netvoří protilátky? To jsem netušila. Já myslela, že to prostě nějak „zmutuje“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22367
1.4.16 13:02
@llucika píše:
Dobrý den maminky,
Díky moc.
Lucka

Ano může, je to jako klasická chřipka, tu snad taky chytneš opakovaně.
Můžeš dcerce dát probiotika, aby nebyla tolik náchylná, když je po nemoci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
1.4.16 17:52

@Silwinka87 Jsem si říkala, že kryž se s virem setkala tělo si udělá protilátky, nemyslím na pořád, ale jestli to může chytit zpátky ve školce nebo zpátky ode mě, zrovna mě to dneska postihlo, ale v menší míře než děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22367
1.4.16 17:58
@llucika píše:
@Silwinka87 Jsem si říkala, že kryž se s virem setkala tělo si udělá protilátky, nemyslím na pořád, ale jestli to může chytit zpátky ve školce nebo zpátky ode mě, zrovna mě to dneska postihlo, ale v menší míře než děti.

No, chytit to může, radši ji nechej ještě pár dní doma, přece jenom má oslabenou imunitu a nejspíš by byla zase onemocněla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat