Můžu nosit tílka?

470
14.4.20 13:48

Můžu nosit tílka?

Ahojky asi blbá otázka ale můžu nosit tílka, když mám přes ruku jakoby bicebs 32cm.mam nadváhu 165cm s 77kilo. a stydím se nosit tílka. jak to řešíte vy? Co jste silnější?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25491
14.4.20 13:50

@maca84 můžeš, Policie pokutuje pouze absenci roušky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3617
14.4.20 13:50

Taky mám tlustý paže. Bez rukávů chodím jen u moře, při sportech apod.
Na to, vyrazit v nějakém elegantnějším topu třeba do města, se necítím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
14.4.20 13:51

Tak když se nenapereš do velikosti S, tak ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
14.4.20 13:51

Pokud se v nich cítíš dobře, nosit je můžeš. Podle mě nikdo už dneska neřeší, co si kdo vezme na sebe. Já je moc ráda nenosim, ale kvůli ramenům, ne rukam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24713
14.4.20 13:52

Tílko nosím, když je mi horko. Nějaký inteligentní, aby mi z něj nelezla pneumatika, neměla sem ho obtažený a nevypadala jak blb.
Ale ruce sem teda neřešila… ;)
A pokud to jooo chceš řešit, tak nos trika bez rukávů, nikoliv špagetový ramínka. Nebo jen takové ty minirukávy, co zakrejí sotva rameno. Spíš jde o celkkový vzhled, než jen o to, že "sem oplácaná, nemůžu nosit tílka) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
14.4.20 13:53

Já tílka nosila ale přes to lehký kardigan :) stejně mám alergii na slunce a hned bych se osypala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26351
14.4.20 13:54

Já nosím, když je horko. I šaty bez rukávů. Ale vždy aspoň s podprsenkou, kde mi sedí ramínka. Nejhorší podle mě je, když jsou ramínka špagetová a jsou vidět ty od podprdy. Nebo bez podprsenky. To je ve větších velikostech mazec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12306
14.4.20 13:56

Jasne ze muzes, prece se neuvaris :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
14.4.20 13:59

Jak pise vyse jina uzivatelka- esteticky mi nesedi jen viditelna podprsenka pod tilkem, idealne pretocena, seprana raminka. Jestli ma zena oble, kostnate nebo svalnate paze fakt nehodnotim, kazdy je nejaky. Je nesmysl, aby ses parila kvuli obave, ze nad tebou zvedne oboci nejaky kritik vsech kolem sebe, tenhle typ lidi ti za to fakt nestoji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sybilla2020
14.4.20 14:00

@maca84 Tak spíš než na tom, že máš nadváhu, záleží na tom, jak proporcionální máš tělo. Minulý léto jsem na procházce potkala holku, odhaduji že měla tak sto kg. Ale byla tak suprove oblečená, že si na to vzpomínám dodnes. A taky měla tílko… A kluci se za ní normálně otaceli. Byla vkusne oblečená, nikde ji nic nepretejkalo ano na ní žádný kousek neplandal, prostě velikost oblečení ji dokonale sedla. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
64556
14.4.20 14:12

@maca84 nos to, v čem se cítíš dobře.. Kašlu na to, co si lidi mysli.. Nosím jen tílka :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
14.4.20 14:15

Děkuji všem za názory obtažené věci nenosim vždy je to trošku volne.jen mi připadá že mi tílka nesluší. proto se ptám na vaše názory jestli to řešíte. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 14:15
@maca84 píše:
Ahojky asi blbá otázka ale můžu nosit tílka, když mám přes ruku jakoby bicebs 32cm.mam nadváhu 165cm s 77kilo. a stydím se nosit tílka. jak to řešíte vy? Co jste silnější?

Mám velkou nadváhu, takže i silné paže. Hodně. Naštěstí současně hodně sportuji, takže ty ruce nemám plandavé a rozteklé.

Jinak než v tílku v létě nechodím. Důležité je kvalitní a dobře padnoucí neseprané spodní prádlo, dostatečná délka a velikost tílka a soudně zvolený zbytek oblečení.

Mimochodem, těch tvých 32 je prd, mám přes 40. ;) Ale ja jsem celkově veliká a ramenatá…

• Citovat
  • Nahlásit
470
14.4.20 14:17
@Anonymní píše:
Mám velkou nadváhu, takže i silné paže. Hodně. Naštěstí současně hodně sportuji, takže ty ruce nemám plandavé a rozteklé.

Jinak než v tílku v létě nechodím. Důležité je kvalitní a dobře padnoucí neseprané spodní prádlo, dostatečná délka a velikost tílka a soudně zvolený zbytek oblečení.

Mimochodem, těch tvých 32 je prd, mám přes 40. ;) Ale ja jsem celkově veliká a ramenatá…

Díky za názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat