Nabourání účtu Facebooku?

Anonymní
29.11.13 12:05

nabourání účtu Facebooku

Ahoj maminky, která rozumíte pc nebo jste IT, rozumíte komunikačním technologiím. Na účtu facebook jsou obecná nastavení. Lze tam vyhledat aktivní relace, tj.,odkud se vlastník účtu přihlašuje. Všeobecně mi to stále hlásí Prahu, i když se přihlašuji mimo Prahu. Nedávno jsem měla nastavenu aktivní relaci Mladá Boleslav. IP adresa z mého PC i telefonu, přes který se také přihlašuji, přesto byla má, nemohla jsem tam najít žádnou cizí adresu. Prosím Vás, myslíte, že se mi tam někdo naboural tak, že by nešla vyhledat IP adresa, nebo ta Mladá Boleslav má např. pro mobilní operátory nějaké operační středisko? Když jsem volala na operátora, bylo mi řečeno, že sice poskytuje aplikaci internet, ale Facebook se ho netýká. Můžete mi případně poradit? Děkuji moc :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19746
29.11.13 12:07

Mně to taky hlásí Prahu a jsem od ní přes 100Km, určitě se o „nabourání“ někoho na profil nejedná, pokud se tam sama aktivně přihlašuješ odjinud, než máš uloženo. Pro kontrolu chodí sms s kódem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
weddiene
29.11.13 12:08

V první řadě bych změnila heslo na FB. Jinak neporadím

• Citovat
  • Nahlásit
7381
29.11.13 12:08

Změn hesla a nezverejnuj citlivé informace. Na kontrolní otázky neodpovidej pravdu. Pak se nebudeš muset bát :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61631
29.11.13 12:14

Klid, to že Ti to hlásí nějaké město, neznamená, že se Ti tam někdo naboural.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
29.11.13 12:49

Ahoj. Ne, tohle neznamená, že se ti tam někdo naboural, operátor s tím fakt nic nezmůže. IP adresa může být stejná pro celé město a mac adresu to nesleduje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.13 15:13
@Allons-y píše:
Ahoj. Ne, tohle neznamená, že se ti tam někdo naboural, operátor s tím fakt nic nezmůže. IP adresa může být stejná pro celé město a mac adresu to nesleduje

Jakou mac adresu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.13 15:14
@Adélky píše:
Mně to taky hlásí Prahu a jsem od ní přes 100Km, určitě se o „nabourání“ někoho na profil nejedná, pokud se tam sama aktivně přihlašuješ odjinud, než máš uloženo. Pro kontrolu chodí sms s kódem.

Promiň, že nechápu, ale jak mám uloženo, odkud se mám přihlašovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.13 15:16
@Allons-y píše:

@Allons-y a nevíš, co ta aktivní relace znamená? Díky?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.13 15:17
@martina.se píše:
Klid, to že Ti to hlásí nějaké město, neznamená, že se Ti tam někdo naboural.

A co to znamená „to nějaké město“? promiň mi moji nechápavost…,díky za uklidnění :)

• Citovat
  • Nahlásit
61631
29.11.13 15:39
@Anonymní píše:
A co to znamená „to nějaké město“? promiň mi moji nechápavost…,díky za uklidnění :)

to je upa fuk. Já tam mám taky pokaždé jiné a nějak mi to netrápí - z mobilu mi to najde něco dle místa, kde jsem se cca vyskytovala, doma mám pokaždé jinou ip, takže v klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.13 16:40
@martina.se píše:
to je upa fuk. Já tam mám taky pokaždé jiné a nějak mi to netrápí - z mobilu mi to najde něco dle místa, kde jsem se cca vyskytovala, doma mám pokaždé jinou ip, takže v klidu ;)

S tou IP to chápu tak, že konec je vždy jiný asi podle těch souborů cookie…,ale ten začátek a druhé číslo mám vždy stejné. Ověřovaly jsme to s kamarádkou ona se z jiného města přihlásila na můj FCB, a druhé číslo měla jiné než já. Ale co s tím městem? Vůbec tomu nerozumím, promiň mi moji nechápavost, že když jsem např. v Opavě, proč mi tam skočí Mladá Boleslav nebo Brno, jako aktuální relace? Díky za vysvětlení :) ;) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
61631
29.11.13 17:30
@Anonymní píše:
S tou IP to chápu tak, že konec je vždy jiný asi podle těch souborů cookie…,ale ten začátek a druhé číslo mám vždy stejné. Ověřovaly jsme to s kamarádkou ona se z jiného města přihlásila na můj FCB, a druhé číslo měla jiné než já. Ale co s tím městem? Vůbec tomu nerozumím, promiň mi moji nechápavost, že když jsem např. v Opavě, proč mi tam skočí Mladá Boleslav nebo Brno, jako aktuální relace? Díky za vysvětlení :) ;) :mavam:

jestli se přihlásíš např přes mobil, tak to dělá.. taky tam mám v jednom kuse psáno ostravu, někdy i např Nový Jičín. Oboje ode mne cca 30 km.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.13 18:02
@martina.se píše:
jestli se přihlásíš např přes mobil, tak to dělá.. taky tam mám v jednom kuse psáno ostravu, někdy i např Nový Jičín. Oboje ode mne cca 30 km.

přihlásila jsem se z vrbna pod pr. a nahlásilo mi to mladou boleslav. I toto je, Marti, v pořádku?

• Citovat
  • Nahlásit
61631
29.11.13 19:22
@Anonymní píše:
přihlásila jsem se z vrbna pod pr. a nahlásilo mi to mladou boleslav. I toto je, Marti, v pořádku?

jj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat