Nafoukla horní část břicha 10 měsíců po porodu

190
27.3.23 16:17

Nafoukla horní část břicha 10 měsíců po porodu

Ahoj maminy, jsem 10 měsíců po porodu a stále jsem nezhubla 😩 nejvíc me trápí, ze mam strašně nafouklou horní část břicha (od pupíku výš), neznáte nějaké cviky na tuto část břicha?
Popřípadě mate nějaké rady na hubnutí? Snažím de hýbat a jim poměrně zdravě, ale kvůli kojení mívám někdy strašné návaly chuti na sladké, kterým nejsem schopna odolat :(

Předem díky!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36194
27.3.23 16:20

To není kojením. Přidej víc bílkovin a nebudeš mít chutě na sladké.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
27.3.23 16:41

Nemáš diastázu? By tak odpovídalo. Jinak chuť na sladké je, páč málo spíš a ve stravě něco chybí :think: zkus místo sladkosti ovoce, zeleninu :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
190
27.3.23 17:20

@martina.se
Je možné, ze je to diastaze… jak se to prosím řeší?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
27.3.23 18:02

@valacek v první řadě Dr a fyzio. Pak dle toho, jak moc vážne to je :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková