Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Ahoj maminy, jsem 10 měsíců po porodu a stále jsem nezhubla 😩 nejvíc me trápí, ze mam strašně nafouklou horní část břicha (od pupíku výš), neznáte nějaké cviky na tuto část břicha?
Popřípadě mate nějaké rady na hubnutí? Snažím de hýbat a jim poměrně zdravě, ale kvůli kojení mívám někdy strašné návaly chuti na sladké, kterým nejsem schopna odolat ![]()
Předem díky!
To není kojením. Přidej víc bílkovin a nebudeš mít chutě na sladké.
Nemáš diastázu? By tak odpovídalo. Jinak chuť na sladké je, páč málo spíš a ve stravě něco chybí
zkus místo sladkosti ovoce, zeleninu ![]()
@martina.se
Je možné, ze je to diastaze… jak se to prosím řeší?
@valacek v první řadě Dr a fyzio. Pak dle toho, jak moc vážne to je ![]()