Náhlá silná menstruace a kojení

Anonymní
11.8.20 23:02

Náhlá silná menstruace a kojení

Ahoj, je mi trapné to takhle psat tak prosim anonym.
Mam 8mi mesicniho syna, plne jsem kojila a nyni s prikrmy stale kojim. Menstruaci mam tak od 4 mesice po porodu. Vzdy jen slabe nebo normalne. Nyni jsem mela mesic a neco zpozdeni. Predevcirem rano se dostavila bez známek (vzdy me boli specificky zada a tlaci u konecniku) a hrůza, scifi. Normalne protekaji tampony, menim porad. Rano jsem se zvedla a normalne mi to teklo po nohách, holky to se mi v zivote nestalo jsem z toho vytřeštěná 8o zdá se vám to normální? Může se to stát?
Opravdu se omlouvám za :poblion: téma, ale nikdy jsem to takhle hrozný nezažila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18182
11.8.20 23:13

A delalas sis tehotensky test? Muzes potracet :think: zavolej si rano na gyndu, nebo di aspon kup ascorutin, neni moc normalni to mit tak silně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 23:22

@Kriss Tina Jo, jo kdyz se nedostavila tak jsem delala 2× po sobe v rozmezi tydnu. Oba negativni. Uzivam nejake nehormonalni globule pred sexem, pry u kojeni nejvhodnejsi.
Uvidim tedy ráno, já se ptám jen zdali to u kojení může být až takhle.

• Citovat
  • Nahlásit
189
11.8.20 23:56

Já úplně to stejný 7 měsíců po porodu. Od 4 měsíců jen nějaký periodický špinění, po zavedení příkrmů i přes pokračující kojení se to spustilo takhle, taky mně proteklo všechno. Prostě to tělo je hormonálně splašený plus se ta sliznice tam mohla dlouho stohovat a pořádně v minulosti neodejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama