Nákupy z USA a Číny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31
18.3.15 14:04

Nakupy s USA a Ciny

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli tu nekdo nenakupuje s USA a nebo Ciny? Nemam s tim zkusenosti a dost detskych vecicek se mi libi ale jsem bezradna. proto bych se chtela zeptat jestli nekdo neobjednava ze bych se pripojila anebo mi nekdo neporadil. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1725
18.3.15 14:16

Já jsem minulý týden nakupovala na Aliexpressu :) tak jsem zvědavá co příjde…byla jsem jak Alenka v říši divů, tak bych se ani nedivila, kdyby přišly nějaké zvěrstva :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
18.3.15 14:39

Usa a cina je docela rozdil. v usa myslis oficialni eshopy nebo ebay apod.?

kazdopadne pocitej se clem a dani (nektere americke eshopy ho maji v cene postovneho, ale obecne se plati az u nas pri prevzeti). z ciny taky pocitej docela dlouhou dodaci lhutu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
18.3.15 14:45

Já si občas objednám z Aliexpresuu, ted jsem brala i kámoškám nějaké nálepky na stěny do dětského pokoje, ya 14 dnů jsem měla doma, veliká spokojenost - ono většina eshopů a obchodů na fb mají vše taky z tama. Ted jsem si objednala hodinky a na ty už čekám 3 týdny, to záleží jak kdy to přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3481
18.3.15 14:54

Nakupuji na Aliexpress a jsem spokojena. Klidne se ptej ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
18.3.15 15:03

Super diky holky za zkusenosti. a neobjednavate nektera detske obleceni? maji tam uzasny hadriky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
18.3.15 15:06

A na to aliexpr.jsou dost velke poplatky co. zkousela jsem si udelat objednavku a ve finale to byla darda ze se to ani nevyplatilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
18.3.15 15:08

Objednávala jsem i dětské, založ si učet a už nakupuj. Na netu je spousta skupin hlavně na FB, kde ti to objednají, ale s dost velkou přirážkou. Navíc nabízejí i „značkové věci“ které jsou padělané a čoi i celní správa po tom jdou a ty se proviníš i nákupem těchto padělků, jen loni dostali takové skupny pokuty asi za 12 mega, takže být tebou, raději si to objednám přímo z číny sama. Registrace je otázka pár minut, platby jsou zabezpečené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30420
18.3.15 15:17

Kupuju na aliexpresu často, v poslední době mp3 pro malou, sobě dálkovou spoušť, nedávno mobil atd atd nikdy jsem si nestěžovala. Hlavně se koukám, aby vše mělo free shipping - bez poštovného, takže vše vyjde na pár kaček, kolikrát ušetřím i několik stovek jen na jedné věci, jedinkrát jsme platili daň (mobil) jinak ještě nikdy nic navíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
18.3.15 15:18

Ty joo musim se na to znova podivst. s te ciny to jde treba 2 mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
18.3.15 15:20

U zboží do hodnoty 22 eur se neplatí clo, ani DPH.
Na zboží v hodnotě od 22 do 150 eur se vztahuje DPH, nikoli clo.
Zboží nad 150 eur podléhá clu i DPH.

Toto ovšem platí pouze pokud s tím nechceš obchodovat, pokud ano, tak dph platíš vždy.
Do této ceny sepočítá i cena dopravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
18.3.15 15:21

A to free…nastavim kde nebo co??onlouvam se ale jsem v tohle strasnej lajk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30420
18.3.15 15:23
@Hankaw píše:
A to free…nastavim kde nebo co??onlouvam se ale jsem v tohle strasnej lajk

je to tam vždy napsané u výrobku, mě vždy vše došlo do 14 dnů, max 3 týdnů - ale to fakt vyjímečně, mobil jsem měla doma za 3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
18.3.15 15:24

Nene zadne obchodovani. libila se mi pro mehi syna teplakovka, boticky a krstasky a pani na mimibazaru atd to prodavaj za plno penez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
18.3.15 15:25

@Hankaw 2mesice neblazni taky to mam vetsinou doma do 2-3tydnu nekdy se stane ze to muze byt dyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat