Napomínání v uzavřené skupině?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
2486
11.1.12 15:30

Admine, ještě k rasismu, hlídání nešíření rasové nenávisti je povinnost majitele diskuzního serveru nikoliv jeho účastníků. Možná by bylo dobré se soustředit na vyhledávání rasistických příspěvků více než na filtr sprostých slov, je na to zákon.

  • načítám...
18305
11.1.12 15:31

Pudli, „nesprávná apretace cizích termitů s sebou přináší vysoké rizoto“… :P

  • načítám...
4691
11.1.12 15:32
Ananta píše:
Admine, ještě k rasismu, hlídání nešíření rasové nenávisti je povinnost majitele diskuzního serveru nikoliv jeho účastníků. Možná by bylo dobré se soustředit na vyhledávání rasistických příspěvků více než na filtr sprostých slov, je na to zákon.

Děkuji :potlesk:
Taky nevidím takový problém v nastavení filtru pro jisté rasisitické výrazy

  • načítám...
7661
11.1.12 15:32
Lucink-a píše:
saracenka píše:
Pudloslava píše:
saracenka píše:
nene pochopila jsi to špatně ,psala jsem sprostý slova ,kvůli kterým mi nešly odesílat příspěvky a ty se ukazujou adminkám..
moc tomu nerozumim . ono to s tim slovem nejde odeslat ale adminum se to presto zopbrazi? asi bych mela vice pouzivat sprosta slova :-)
:nevim: :nevim: :nevim: :nevim: nevim jak to funguje ,je to pro mě nové..asi ano ,aspon to ted tady všechny víme .. :pankac:
Takže až tu bude zase někdo vyprávět veselou historku na téma „zrovna nebyl po ruce záchod“, tak doporučuji napsat, musela jsem jít na velkou stranu do příkopu, neb jsem měla řídkou stolici a nešlo to vydržet. Bude to jistě k popukání :mrgreen:

To záleží na vkusu. Já bych se asi víc pobavila tím slušňáckým popisem neslušné situace, než kdyby to někdo napsat polopaticky. Kdysi jsem se u slovníku hovorové češtiny nasmála jako blázen. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
18305
11.1.12 15:33

Ananta: v tom případě se jdu udat na polici za šíření protiromských nálad, protože jsem se tady takto vyjadřoval… Ale co mám dělat, když v naší čtvrti mají 98 procent kapesních krádeží a loupežných přepadení na svědomí právě Romové? A to ti, kteří tu sice bydlí, ale nikdy tu neměli trvalé ani přechodné bydliště? To mám přestat říkat pravdu?
Chápeš absurditu svého příspěvku???

Příspěvek upraven 11.01.12 v 15:35

  • načítám...
4691
11.1.12 15:34
Bersaba píše:
Lucink-a píše:
saracenka píše:
Pudloslava píše:
saracenka píše:
nene pochopila jsi to špatně ,psala jsem sprostý slova ,kvůli kterým mi nešly odesílat příspěvky a ty se ukazujou adminkám..
moc tomu nerozumim . ono to s tim slovem nejde odeslat ale adminum se to presto zopbrazi? asi bych mela vice pouzivat sprosta slova :-)
:nevim: :nevim: :nevim: :nevim: nevim jak to funguje ,je to pro mě nové..asi ano ,aspon to ted tady všechny víme .. :pankac:
Takže až tu bude zase někdo vyprávět veselou historku na téma „zrovna nebyl po ruce záchod“, tak doporučuji napsat, musela jsem jít na velkou stranu do příkopu, neb jsem měla řídkou stolici a nešlo to vydržet. Bude to jistě k popukání :mrgreen:
To záleží na vkusu. Já bych se asi víc pobavila tím slušňáckým popisem neslušné situace, než kdyby to někdo napsat polopaticky. Kdysi jsem se u slovníku hovorové češtiny nasmála jako blázen. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale samozřejmě, já nejsem žádnej sprosťák, kterej se bez vulgarismů prostě neobejde. Jen řikám, že k něčemu to prostě patří a nevidím na tom nic až tak špatného…v porovnání třeba s tím rasismem

  • načítám...
2436
11.1.12 15:34
Pudloslava píše: [nahodou miluji ty absurdne kulantni zpusoby, jak nekoho poslat nekam :-)

Já taky!
Ty pudinku jahodovej, natvrdlá housko se zapečenym švábem… :D To bude náhodou ještě větší legrace.
Jinak o záchodové diskuzi jsem se dozvěděla až z této diskuze a ještě teda stihla nakouknout a o tom co dělat, když dojde na WC papír to teda fakt už nebylo ani náhodou. No taky mi bylo divný co by se na tolika stránkách pořád řešilo, protože tak moc možností co dělat zase neni :mrgreen:

  • načítám...
43037
11.1.12 15:37

Filtr na rasismus snad ani neni mozny, rasisticky vyroky se daji napsat bez pouziti jakychokoli specifickych slov - a aby admini cetli vsechny diskusi prispevky?????????? Tady?????????? to snad nemuze nikdo myslet vazne.

  • načítám...
2486
11.1.12 15:38
Jura007 píše:
Ananta: v tom případě se jdu udat na polici za šíření protiromských nálad, protože jsem se tady takto vyjadřoval… Ale co mám dělat, když v naší čtvrti mají 98 procent kapesních krádeží a loupežných přepadení na svědomí právě Romové? A to ti, kteří tu sice bydlí, ale nikdy tu neměli trvalé ani přechodné bydliště? To mám přestat říkat pravdu?
Chápeš absurditu svého příspěvku???Příspěvek upraven 11.01.12 v 15:35

Juro, klidně bych si o tom s tebou popovídala, ale zaplevelili bysme to tady fest, je to tenký led a je potřeba vědět co to rasismus vlastně je. Že je jeho šíření a to virutální cestou trestné je fakt.

  • načítám...
2486
11.1.12 15:41
Pudloslava píše:
Filtr na rasismus snad ani neni mozny, rasisticky vyroky se daji napsat bez pouziti jakychokoli specifickych slov - a aby admini cetli vsechny diskusi prispevky?????????? Tady?????????? to snad nemuze nikdo myslet vazne.

Jasně že by byl filtr složitý, ale nějaká klíčová slova by se najít dala a ten zbytek je v diskuzi. Hlídá se to dost i na jiných diskuzních serverech. Já to jen stavím do kontrastu s tím, že maminky mají mluvit slušně jinak bych to nezminovala.

  • načítám...
4691
11.1.12 15:42
Ananta píše:
Pudloslava píše:
Filtr na rasismus snad ani neni mozny, rasisticky vyroky se daji napsat bez pouziti jakychokoli specifickych slov - a aby admini cetli vsechny diskusi prispevky?????????? Tady?????????? to snad nemuze nikdo myslet vazne.
Jasně že by byl filtr složitý, ale nějaká klíčová slova by se najít dala a ten zbytek je v diskuzi. Hlídá se to dost i na jiných diskuzních serverech. Já to jen stavím do kontrastu s tím že maminky mají mluvit slušně.
:potlesk:
  • načítám...
12717
11.1.12 15:44

Včera jsem schválně dokoupila wc papír a díky tomu jsem nestihla dočíst úžasnou odlehčující diskuzi sestavenou z reality všedních dnů…to mě fakt mrzí…příště prdím na nákup wc papíru a budu rychle číst…škoda té diskuze…po různých bolestech a trápeních, které mě provázejí, tohle byl balzám na duši!!! achjo :,(

  • načítám...
43037
11.1.12 15:47

No ja jsem zastance minimalniho omezovani diskutujicich a milovala jsem adminování Lesiny. Navrhovala jsem zavedeni ignorovani vybranych diskutujicich, jako maji treba na xchatu. Podle me je lepsi sprostaky ignorovat a oni se eliminuji sami, nez je vyhazovat dvermi, aby se vratili oknem.

  • načítám...
marra
11.1.12 15:48

zACHODOVOU DISKUSI,JSEM ZALOZILA,JAK JINAK NEZ JÁ. :oops: Ale chtela jsem odlehcit maminkam bezde denni problemy,i starosti.a to se myslim povedlo,takze nechapu z jakeho duvodu byla uzamknuta,neprobiral se tam rasismus,ani nic podobneho.kdo nechtel neprispival,a jiste mi date za pravdu,ze jsme se tam hodne nasmaly.nevim co na ni bylo zvlastniho,vzdyt na zachod chodime kazdy ne?toho jakou mame barvu pleti,ci velikost zadni casti.ach jo skoda.priste zalozim tema,TAK CO MUZU BYT TEHOTNA?????

  • Upravit
4691
11.1.12 15:51
marra píše:
zACHODOVOU DISKUSI,JSEM ZALOZILA,JAK JINAK NEZ JÁ. :oops: Ale chtela jsem odlehcit maminkam bezde denni problemy,i starosti.a to se myslim povedlo,takze nechapu z jakeho duvodu byla uzamknuta,neprobiral se tam rasismus,ani nic podobneho.kdo nechtel neprispival,a jiste mi date za pravdu,ze jsme se tam hodne nasmaly.nevim co na ni bylo zvlastniho,vzdyt na zachod chodime kazdy ne?toho jakou mame barvu pleti,ci velikost zadni casti.ach jo skoda.priste zalozim tema,TAK CO MUZU BYT TEHOTNA?????
:palec:
To víš, to máme za to, že jsme se bavily nad „vulgarismy“. Ale děkuju i za to málo, zasmála jsem se tak, jak už dlouho ne. Trochu jsem si zase prodloužila život, jak se řiká :D
  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová