Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Holky, omlouvám se, že vám sem lezu.
Vy které jste byly na screeningu v genetice Plzeň - lze tam zaplatit kartou? Děkuji moc.
@Avele vis,ze ani nevim, ale myslum, ze kdyz to jde v natu, pujde to i tam
a mam dojem, ze se me ptala jestli v hotovosti nebo kartou ![]()
@romik0013 Díky, já zapomněla vybrat hotovost.
V nejhorším někam vyšlu muže v Plzni.
@Avele
taky myslím, že to jde. Ale kdyžtak máš za rohem Olympii ![]()
@Avele a jinak moc gratuluju, známe se z jiné diskuze a vím, že vám vyšel ten průzkum, tak super. ![]()
Ahoj, tak včera potvrzeno, že 3 ivf nevyšlo: ( náš doktor tam nebyl, tak se musíme na srpen objednat a domluvit se, co dál…jestli čtvrtý pokus nebo minimální stimulaci…nebo už nevím…každopádně kazime statistiky…
@koblizeq taky nevyšlo
To me mrzí… Tak uvidis, na čem se domluvite ![]()
Ahoj holky, mam do 31.7.slevu 5 procent na obchod www.nejbaby.cz (slevovy kod)
Vim, ze to neni moc, ale treba nektera z vas by uzila.
@Aniga hodná ![]()
Holky, hledám v telefonu s moc mi to teď nejde
Nevíte jaký je rozdíl mezi Fusak Combi EXTRA zimní 3v1 Emitex a Fusak Combi DELUXE zimní 3v1 Emitex
@luciiin ten rozdil jsem nenasla… jen barevne kombinace jsou jine dle meho.
Jsem si objednala ten combi extra zimni kombinace sedivo ruzova a jsem spokojena. Je krasne zpracovany
a v tom nejbaby meli zdarma k nemu rukavnik a ten je taky pekny.