NATALART Plzeň

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1218
20.7.17 18:29

@sonci82 to by bylo super… Já taky ovu nepoznam

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1218
20.7.17 18:30

@Hanka_S_V Hejda to je mazec…snad nám to už vyjde… :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3587
20.7.17 20:18

Holky, omlouvám se, že vám sem lezu. :oops: Vy které jste byly na screeningu v genetice Plzeň - lze tam zaplatit kartou? Děkuji moc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1990
20.7.17 21:22

@Avele vis,ze ani nevim, ale myslum, ze kdyz to jde v natu, pujde to i tam :mavam: a mam dojem, ze se me ptala jestli v hotovosti nebo kartou :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3587
20.7.17 21:35

@romik0013 Díky, já zapomněla vybrat hotovost. :zed: V nejhorším někam vyšlu muže v Plzni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1240
20.7.17 21:53

@Avele :mavam: taky myslím, že to jde. Ale kdyžtak máš za rohem Olympii ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1240
20.7.17 21:56

@Avele a jinak moc gratuluju, známe se z jiné diskuze a vím, že vám vyšel ten průzkum, tak super. :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3587
20.7.17 22:23

@luciiin Děkuji :srdce:, tak snad dopadne i ten zítřek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1888
22.7.17 13:16

Ahoj, tak včera potvrzeno, že 3 ivf nevyšlo: ( náš doktor tam nebyl, tak se musíme na srpen objednat a domluvit se, co dál…jestli čtvrtý pokus nebo minimální stimulaci…nebo už nevím…každopádně kazime statistiky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1388
22.7.17 13:48

@koblizeq to me moc mrzi :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9868
22.7.17 15:04

@koblizeq to je mi líto :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5447
22.7.17 18:07

@koblizeq taky nevyšlo :( To me mrzí… Tak uvidis, na čem se domluvite ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1177
24.7.17 12:00

Ahoj holky, mam do 31.7.slevu 5 procent na obchod www.nejbaby.cz (slevovy kod)
Vim, ze to neni moc, ale treba nektera z vas by uzila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1240
24.7.17 12:43

@Aniga hodná :hug:

Holky, hledám v telefonu s moc mi to teď nejde :D Nevíte jaký je rozdíl mezi Fusak Combi EXTRA zimní 3v1 Emitex a Fusak Combi DELUXE zimní 3v1 Emitex

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1177
24.7.17 12:59

@luciiin ten rozdil jsem nenasla… jen barevne kombinace jsou jine dle meho.
Jsem si objednala ten combi extra zimni kombinace sedivo ruzova a jsem spokojena. Je krasne zpracovany ;) a v tom nejbaby meli zdarma k nemu rukavnik a ten je taky pekny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.