Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj,
dneska jsem na fb, narazila na tuhle vychytávku, tak se musím podělit.
To jsem viděla už před lety v nějakém US pořadu
Jako na zabavení dobré a pro ty, co schízujou z ožužlávání madla vlastně taky ![]()
no tý kokso
I když pro rodiny, které tráví soboty v nákupních centrech to může mít smysl…
Přemýšlím, jak dlouho trvá instalace, vidím tam nějakou tkaničku, už vidím, jak já to tam dlouhé minuty nandavám a vynalézavé batole to během vteřiny serve, mrskne na zem a zaboří madlo hluboko do úst ![]()
Myslím, že lepší než látkový obal na madlo je investice do vakcíny proti žloutence A ![]()
No mě to přijde jako docela blbost
malá se zabaví docela dobře i tím dzindzikem na řetízku co tam je na zastrčení do druhého vozíku ![]()
@Andriska píše:
No mě to přijde jako docela blbostmalá se zabaví docela dobře i tím dzindzikem na řetízku co tam je na zastrčení do druhého vozíku
to není na zabavení, ale kvůli higyeně
mě to tedy dámy přijde jako dobrý nápad, tolik lidí ochmatává madlo špinavýma rukama, syn v obchodě věčně žvýká rohlík, jestě popřemýšlím, ale asi to koupím
@Freyaa píše:
to není na zabavení, ale kvůli higyeněmě to tedy dámy přijde jako dobrý nápad, tolik lidí ochmatává madlo špinavýma rukama, syn v obchodě věčně žvýká rohlík, jestě popřemýšlím, ale asi to koupím
hmmm za ctyri kila mas minimalne 8 ks vlhcenych ubrousku, ktery ten ucel splni stejne… ![]()
Tak jako je pravda, že se mi taky nelíbí když se malá pokouší zakousnout do toho madla, ale radši to otřu vlhčeným ubrouskem. Mě by se nechtělo to tam instalovat.Ale jako určitě je to jako protibacilové dobré
ale ten náš kukuš stejně narve do té svojí tlamky v nepozorovaném okamžiku takové fujky, že to madlo od nákupního vozíku je oproti tomu strilní
![]()
@Freyaa píše:
Jako vlhčený ubrousky dezinfikují?? to fakt ne
existují i desinfekční ![]()
http://cistici-ubrousky.heureka.cz/…y-nn-115-ks/
Nedezinfikuji, ale cisti…
![]()
to doma na co sahnete taky vsechno dezinfikujes? V tom pripade si porid tohle:
http://www.savo.eu/…cni-ubrousky
nez dat ctyri stovky za takovou vopicarnu, tak to bych radeji koupila klukovi balik plen nebo sobe tricko, ale pokud travis dny v nakupnim centru, tak to patricne vyuzijes ![]()
Kde jsou doby kde deti jedly hovna od slepicek na dvorku a nic jim nebylo, totalni dezinfekce pred vsim vasim detem spis ublizi
Existují i desinfekční vlhčené ubrousky, případně i antibakteriální gel.
Jinak taky bych řekla, že dítko ochmatá kdevšude kdeco, třeba jen na prolejzačkách v parku, v dětským koutku a pod…že to bych nás musela desinfekcí polejvat od hlavy k patě. ![]()