Návrat k ex příteli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 19:03
Návrat k ex příteli

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, zda některá nemáte zkušenost s návratem k bývalému partnerovi? Ten rozchod byl spíš z mojí strany, protože jsem cítila, že si moc nerozumíme a každý vidíme priority někde jinde. Postupně jsem prošla dalšími dvěma vztahy a uvědomila jsem si, že jsem našla už předtím. Sebrala jsem odvahu, napsala na sociální síti (jeden z blbých nápadů, ale neměla jsem jiný prostředek), pak jsem někde vyhrabala i číslo, ale odpovědi se mi nedostalo. On mi taky kdysi psal, jenže jsem byla v jiném vztahu a neodpověděla jsem. Myslíte, že to má ještě nějakou cenu, když nereaguje? Náš vztah byl celkem intenzivní, akorát on se moc nedokázal tenkrát vymanit z vlivu rodičů. Ty city nevyprchaly. Tenkrát bylo patrné, že mu to jedno není…když psal. Má smysl dvakrát vstupovat do stejné řeky? Lidé se přeci mění…

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15105 příspěvků 11.07.19 19:04

Evidentně nemá zájem

pikola
Generální žvanilka 21421 příspěvků 1 inzerát 11.07.19 19:07

Tak když nereaguje, tak asi žádný návrat nebude :think:

Netopirek
Echt Kelišová 9889 příspěvků 11.07.19 19:08

Tak já se vrátila k ex a nelituji.
Ale tenhle o těžbě očividně nestojí

Anetaa120
Povídálka 43 příspěvků 11.07.19 19:08

Pokud jsi měla pocit, že si nerozumíte, tak si asi nebudeme rozumět ani teď, zas tolik se lidé nemění. Evidentně jsi k rozchodu měla důvod, takže bych to neslepovala..

deli33
Kecalka 136 příspěvků 11.07.19 19:14
@Anonymní píše: …Ty city nevyprchaly. Tenkrát bylo patrné, že mu to jedno není…když psal…

No, tak teď už asi vyprchaly a je mu to jedno… když neodpovídá…

Chytrak
Závislačka 3509 příspěvků 11.07.19 19:16

Uz se z jejich vlivu vymanil? A myslis, ze i kdyz se lidi nemeni, tak on se zmenil? Nebo jen si proste proste bez chlapa, tak budes s kymkoli jen at nejsi sama?

Tak zkouset muzes delat cokoli, klidne se i doprosovat, ale vypada, ze on na tebe kasle a zajem uz nema.

Ou
Echt Kelišová 8172 příspěvků 11.07.19 19:24

Ne - pokud se ti neozývá, tak to nech plavat.

To že pozdě lituješ, není jeho problém, ale tvůj.

Uživatel je onlineVerun83
Extra třída :D 10161 příspěvků 11.07.19 19:51

Stejne ti neodpovedel. Tak ho nech.

ontar
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 11.07.19 22:40

Musíš se víc snažit…to víš chlap je velká hodnota a vzácnost…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 22:57

A co když zjistím, že někoho má? Má to pak ještě cenu ho třeba nějak přesvědčovat?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15105 příspěvků 12.07.19 07:13
@Anonymní píše:
A co když zjistím, že někoho má? Má to pak ještě cenu ho třeba nějak přesvědčovat?

Vždyť s tebou nekomunikuje :lol: tak jaké přesvědčování

zu.syk
Kecalka 127 příspěvků 12.07.19 11:36
@Anonymní píše:

Tě nechápu. Neodpovídá ti, očividně ho nezajímáš, a když k tomu ještě zjistíš, že někoho má, tak o čem ho jako chceš přesvědčovat… to mi hlava nebere :nevim:

Váš příspěvek
Reklama