Reklama

Návrh vzniku na vklad zástavního práva do katastru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 10:55
návrh vzniku na vklad zástavního práva do katastru

Ahoj, prosím o radu, dnes nám došlo z katastru návrh vzniku na vklad zástavního práva do katastru nemovistosti na základě Finančínho uřadu, nevím, co to má zn amenat? může mi někdo říct prosím o co se jedná? díky

Reklama

Reakce:

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 19.01.17 10:58

Zástavní právo na nemovitost bývá, pokud máte hypotéku či nějaké jiné dluhy. Pokud to přišlo z finančáku, tak nejspíš dlužíte za nějaké platby.

Platíte si každý rok daň z nemovitosti? Jinak to bude napsaný v těch papírech, co vám přišly, z jakého důvodu vzniká zástavní právo na nemovitost.

markyj
Závislačka 4019 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 11:09

A máte zaplacenou daň z nemovitosti? Nedlužíte na finančním úřadě něco?

Na nic nečekej a volej na katastr. Na e-miminu to nevyřešíš :D

Ivan PPZ
Kelišová 5607 příspěvků 19.01.17 11:12

V tom návrhu na vklad musí být více informací. A nebude to tak, že dlužíte jednu platbu třeba za daň z nemovitosti. Ten dluh FÚ se vůbec nemovitosti týkat nemusí.
Proč volat na katastr? Ten s tím nic neudělá. Snad volat na FÚ, ne?

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 19.01.17 11:17

Nezaplacená dan z nabytí nemovitosti nebo z nemovotosti, prip. cokoliv jineho od statu

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19318 příspěvků 19.01.17 11:40

„návrh vzniku na vklad zástavního práva do katastru nemovistosti na základě Finančínho uřadu“
to je nějaký podivný název. Co je přesně v tom papíru napsáno?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama