Název blogu - logopedie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petucelli
Povídálka 13 příspěvků 07.05.18 09:36
název blogu - logopedie

Ahoj, nedavno jsem zde položila dotaz a dostalo se mi celkem slušné odezvy, tak to zkusím znovu. Ráda bych si v nejbližších dnech založila logopedický blog, kde bych psala články související se studiem logopedie, samotnou logo, přídavala tipy na různé pomůcky, knížky a tak..Ale stále si lámu hlavu s názvem a tak se ptám vás, co vás napadne jako první(druhá), (třetí) asociace, když se řekne LOGOPEDIE?
Děkuju moc!

Reakce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 2 inzeráty 07.05.18 09:52

@Petucelli mluvení v pohodě, mluvení s klidem, ztratit strach z mluvení… když bych takový blog hledala tak bych zadala klasicky logopedie blog, jiné asociace by mě při hledání nenapadly. (Možná ještě dítě a mluvení…)

fia80
Závislačka 2974 příspěvků 07.05.18 10:28

Nyní po 2 letech už je dcera s cvičením logopedie smířená. Ale ty boje, aby každý den cvičila něco co ji nebavilo a co se ji nechtělo dělat. Nevzpomínám na to moc ráda.

Za mě by mi udělalo radost něco pozitivního - např. logopedie s úsměvem nebo s radostí, logopedie bez stresu.

Ou
Kelišová 5170 příspěvků 07.05.18 15:40

Kromě textů určitě jděte i do krátkých videí.

logoblog
rozmluvme se

řekni to
hrajeme si se slovy

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >