Reklama

Název blogu - logopedie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petucelli
Povídálka 13 příspěvků 07.05.18 09:36
název blogu - logopedie

Ahoj, nedavno jsem zde položila dotaz a dostalo se mi celkem slušné odezvy, tak to zkusím znovu. Ráda bych si v nejbližších dnech založila logopedický blog, kde bych psala články související se studiem logopedie, samotnou logo, přídavala tipy na různé pomůcky, knížky a tak..Ale stále si lámu hlavu s názvem a tak se ptám vás, co vás napadne jako první(druhá), (třetí) asociace, když se řekne LOGOPEDIE?
Děkuju moc!

Reklama

Reakce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 07.05.18 09:52

@Petucelli mluvení v pohodě, mluvení s klidem, ztratit strach z mluvení… když bych takový blog hledala tak bych zadala klasicky logopedie blog, jiné asociace by mě při hledání nenapadly. (Možná ještě dítě a mluvení…)

fia80
Závislačka 2964 příspěvků 07.05.18 10:28

Nyní po 2 letech už je dcera s cvičením logopedie smířená. Ale ty boje, aby každý den cvičila něco co ji nebavilo a co se ji nechtělo dělat. Nevzpomínám na to moc ráda.

Za mě by mi udělalo radost něco pozitivního - např. logopedie s úsměvem nebo s radostí, logopedie bez stresu.

Ou
Závislačka 4988 příspěvků 07.05.18 15:40

Kromě textů určitě jděte i do krátkých videí.

logoblog
rozmluvme se

řekni to
hrajeme si se slovy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama