Nebudu trapná? Zamilovala jsem se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 19:55
Nebudu trapná?zamilovala jsem se

Ahoj.Jsem celkem mladá,35 let :mrgreen: zblba jsem se do kluka,24 let. Já jsem vdaná, on je sám. Je to bratr mojí vedoucí :mrgreen: On sám od sebe mi začal říkat ahoj.Pak jsme se potkali u nich když mi něco předával. Jinak je vždycky milý, usmívá se a hledá téma k hovoru. Jasně, nic to nemusí znamenat.Je blbé, když mu pošlu na fb žádost o přátelství nebo to není blbé? nechci být ve svém věku trapná :D Tak poslat nebo ne? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 16998 příspěvků 28.06.19 19:58
@Anonymní píše:
Ahoj.Jsem celkem mladá,35 let :mrgreen: zblba jsem se do kluka,24 let. Já jsem vdaná, on je sám. Je to bratr mojí vedoucí :mrgreen: On sám od sebe mi začal říkat ahoj.Pak jsme se potkali u nich když mi něco předával. Jinak je vždycky milý, usmívá se a hledá téma k hovoru. Jasně, nic to nemusí znamenat.Je blbé, když mu pošlu na fb žádost o přátelství nebo to není blbé? nechci být ve svém věku trapná :D Tak poslat nebo ne? :think:

Neposílala bych. On je nevychovaný, když starší ženě tyká na potkání. A kamarádit se můžete i bez „fejsu“, ne?

splendis
Kecalka 483 příspěvků 28.06.19 19:58

Jsi vdaná, za mě ne!!

stinga
Echt Kelišová 7788 příspěvků 28.06.19 20:01

Je to blbé, je to trapné, a jsi vdaná - vzpamatuj se

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15231 příspěvků 28.06.19 20:02

Celkem mlada, tahne ti na ctyricet a ses vdana, neztrapnuj se pred klukem o 11 let mladsim, pro nej ses vyzobana slunecnice, dobra tak maximalne na šuk…

karkarka
Závislačka 3925 příspěvků 28.06.19 20:03

Jo, budeš trapná. Asi si zapomněla, že jsi vdaná.

stinga
Echt Kelišová 7788 příspěvků 28.06.19 20:05
@Hanka1 píše:
Celkem mlada, tahne ti na ctyricet a ses vdana, neztrapnuj se pred klukem o 11 let mladsim, pro nej ses vyzobana slunecnice, dobra tak maximalne na šuk…

a i ten bude raději dělat s holkou svého věku nebo ještě mladší

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15231 příspěvků 28.06.19 20:07
@stinga píše:
a i ten bude raději dělat s holkou svého věku nebo ještě mladší

Asi tak!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 20:10
@Russet píše:
Neposílala bych. On je nevychovaný, když starší ženě tyká na potkání. A kamarádit se můžete i bez „fejsu“, ne?

Mě to nevadí, vypadám mladě. Hódně lidí mi říká slečno :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 20:12
@Hanka1 píše:
Celkem mlada, tahne ti na ctyricet a ses vdana, neztrapnuj se pred klukem o 11 let mladsim, pro nej ses vyzobana slunecnice, dobra tak maximalne na šuk…

Nejsi trochu zapšklá? :think: :D ale jo, beru tvůj názor

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15231 příspěvků 28.06.19 20:13
@Anonymní píše:
Mě to nevadí, vypadám mladě. Hódně lidí mi říká slečno :nevim:

To jsem slysela i po ctyricitce, ale nenapadlo by mne jako vdana prohanet zajice, akorat ztrapnis sebe i sveho muze…

pikola
Generální žvanilka 21371 příspěvků 1 inzerát 28.06.19 20:14
@Anonymní píše:
Nejsi trochu zapšklá? :think: :D ale jo, beru tvůj názor

A co na to manžel, bude ok? Nebude zapšklý?

mamina Eva
Nováček 6 příspěvků 28.06.19 20:15

Z toho kouka maler. Jedenactilety rozdil je uz hodne, uzije si s tebou a tobe pak zustanou oci pro plac. Zeny starnou rychleji-chlap v padesat je jeste kocour a zenka uz je odkvetla.

radúna
Extra třída :D 12099 příspěvků 28.06.19 20:22
@Anonymní píše:

Nebudu trapná? Zamilovala jsem se

Ahoj.Jsem celkem mladá,35 let :mrgreen: zblba jsem se do kluka,24 let. Já jsem vdaná, on je sám. Je to bratr mojí vedoucí :mrgreen: On sám od sebe mi začal říkat ahoj.Pak jsme se potkali u nich když mi něco předával. Jinak je vždycky milý, usmívá se a hledá téma k hovoru. Jasně, nic to nemusí znamenat.Je blbé, když mu pošlu na fb žádost o přátelství nebo to není blbé? nechci být ve svém věku trapná :D Tak poslat nebo ne? :think:

Jo, budeš trapná.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2316 příspěvků 28.06.19 20:23

Vdana znamena, ze uz nemuze kamaradit s opacnym pohlavim?

Ja bych zavedla rozdelenou vychovu hned od mala..kluky vlevo, holky vpravo, nac jim blbnou hlavu nejakym socializovanim v skolce, kdyz se to neuci na cely zivot, ale jen do doby, nez se zadaji :roll:

Klidne bych mu napsala…co z toho, ze je mladsi…To uz i vek je nejaka norma? muz neexistuje, jsi zadana…mladsi neexistuje jsi stara… :think:?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama