Nechat se v podniku pozvat na drink

84
29.4.16 15:44

Nechat se v podniku pozvat na drink

Holky, obcas si vyrazim s kamaradkama do baru/ na diskoteku, mam pritele a casto se mi stava ze me chce nekdo koupit drink, ja v tom nic nevidim, nemam v umyslu s nikym flirtovat jen normalne pokecat, drink si pbcas necham koupit, ale pritel to vidi jinak a kdyz tohle zjistil tak se urazil a rekl ze tohle se ve vztahu nedela.. Nevim jak to brat. Kdyz jsem byla minule se sestrou na diskotece tak jsme si taky nechaly koupit drink, jeji manzel o tom vi a vubec mu to nevadi a ten muj vysiluje, na jednu stranu hochapu ze zarli ale ja vazne s tema chlapama nemam nic v umyslu. Jak se na to divate vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6483
29.4.16 15:45

A kdyby tvého chlapa zvaly baby na drink, byla bys z toho šťastná? Já nevím, já bych se nenechala pozvat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2841
29.4.16 15:47

No pokud ti cizi chlap koupi drink, tak od toho teda neco ocekava :-) A v pripade, ze nemas o nej zajem, tak bych si drink nenechala zaplatit ani omylem. To jste tak zoufale, ze nemate na par panaku? Normalni mi to fakt neprijde.

Příspěvek upraven 29.04.16 v 15:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10233
29.4.16 15:47

Já ač jsem dost svobodomyslná, tak nechat se pozvat na drink znamená, že mám zájem…, ne?
Jinak se bavím s kýmkoli chci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
29.4.16 15:48

@Sany80s přesně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
29.4.16 15:49

To teda nevim, pro me to nic neznamens, necham si koupit piti treba kdyz stojim u baru chvili s nim pokecam a za pet minut se vyparim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21535
29.4.16 15:50

Mne teda neprijde normalni, kdyz mne chlap pozve na drink a ber to z druhe strany, kdyby mu cizi zenska platila kafe nebo pivo, tak by se ti to asi taky nelibilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
29.4.16 15:50

Ale teda asi mate pravdu, ja za tim nic nevidim ale kdyz vidim ze se na to takhle diva vic lidi tak na tom neco bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
29.4.16 15:55

@Leali jako ale ono je to i hodně o tom druhém… když jsem byla s ex, bylo běžné, že jsme se semtam sešli s kamarády druhého pohlaví, často chodil s chlapama a ja na dámské jízdy a představa, že by někoho pozval nebo tak - vůbec mě to nevzrušovalo… :D a milovala jsem ho, on mě, taky mu nevadila představa, že mě někdo pozve… a s manželem to mám úplně jinak… asi proto, že mi na něm víc záleží, nebo co :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
29.4.16 15:56

Tak vem to opačně, tvůj přítel pozve cizí dívku na baru na drink. Řekne, mě o nic nešlo, jen jsem si chtěl pokecat. Pokud ti toto nevadí, tak pak proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
29.4.16 15:56

@jenika1 proč ne, když to vadí jejímu chlapovi? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
29.4.16 15:58

No tak ten u toho není, tam jde o to, když je sama. No tak to neříkám, pokecám si s chlapem a mažu domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14655
29.4.16 16:02

Pokud jsem někde se svým manželem/partnerem, tak bych se od cizího muže na
drink zásadně pozvat nenechala. Přijde mi to dost nevhodné.

Příspěvek upraven 29.04.16 v 16:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
29.4.16 16:02

Ono jde hlavně o to, že ten dotyčnej, co tě na ten drink pozval, tak trošku očekává nějakou reakci, minimálně poklábosit a kdyby se to protáhlo na celý večer, tak se zlobit nebude. Takže přítele chápu, že je z toho nesvůj. Minimálně bych se mu s tím nechlubila. Také jsem si nedávno byla sednout s kamarádkou, na baru nám poslali nějací týpci drink. No bylo trapný odmítnout, tak jsme si daly a jelikož jsme už stejně byly na odchodu, tak o nic nešlo. Ale doma jsem se o tom nezmínila, to by bylo řečí. Samozřejmě že mě by to taky štvalo, kdyby mi manžel řekl, ze ho zvou baby na drink :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5027
29.4.16 16:24

Když jsem chodila do baru a někdo mě pozval na panáka brala jsem to jako signál k tomu, že se mu líbim a chce mě sbalit.
Chápu, že to přítelovi vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat