Reklama

Nefunguje přehrávání na Youtube

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simonea
Kecalka 133 příspěvků 28.12.16 12:28
Nefunguje přehrávání na youtube..

Ahojda, na youtube se mi videa jen načítají, ale nenačtou. Před dvěmi týdny ještě vše fungovalo správně. Čím to může být?? Nejsem technický tip..nedaří se mi přijít na důvod. :zed: díky

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 28.12.16 12:30

@Simonea grafická karta, flash přehrávač :think: nebo můžou mít problém oni…

Tunrida
Hvězda diskuse 47152 příspěvků 28.12.16 12:36

A jestli máš noťas, který nevypínáš, a přešla jsi z 8 na 10, tak může stačit jenom restartovat a naběhnou aktualizace a bude to v pohodě.

Píše to něco u toho načítání?

Ivan PPZ
Kelišová 5603 příspěvků 28.12.16 12:39

Možná AdBlock, nebo něco podobného. Zkuste jiný prohlížeč. Zkuste to z jiného PC/mobilu. Co jste měnila od té doby, kdy vám to ještě šlo?

Simonea
Kecalka 133 příspěvků 28.12.16 12:59

@Tunrida Ahojda, nic nepíše. Jen v závěru, že došlo k chybě..

Simonea
Kecalka 133 příspěvků 28.12.16 12:59

@Tunrida … nic jsem neměnila… :think:

Tunrida
Hvězda diskuse 47152 příspěvků 28.12.16 13:10

@Simonea Tak zkus vymazat historii prohlížeče VČETNĚ cookies, mrkni, jestli se ti nehlásí nějaká důležitá aktualizace, která potřebuje provézt. Když nic, tak se obrať sem (buď ti půjde stáhnout flash nebo ti to napíše, že ho v prohlížeči máš) a po instalaci restartuj počítač. Když nic, tak napiš dál.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama