Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ne, nevěřím tomu. Možná se změní na chvilku, když bude zamilovaný. Ale dřív nebo později se jeho pravé já ukáže ![]()
Ano, nová partnerka takového muže zcela určitě může změnit - v pohádce, kde všechno vždycky dobře skončí. Realita je ale bohužel jiná a o dost tvrdší.
Rozhodne ne. Staryho psa novym kouskum nenaucis. A navic, kdo by ho chtel? ![]()
@Bondatrova
Mam pocit, ze ty jsi svym byvalym patrnerem vazne posedla… Kolikrat to jeste chces resit??
PS: pokud se pres to nedokazes dostat sama, tak si zajdi za pscyhologem - to neni ironie, to myslim jako vazne minenou radu.
Příspěvek upraven 02.02.15 v 22:02
Holka, ty navstiv nejakyho psychologa, bez urazky. Milovat cloveka s takovymi povahovymi rysy a furt na nej myslet i po rozchodu a resit to furt na netu, to neni normalni.
@Gorlami píše:
Holka, ty navstiv nejakyho psychologa, bez urazky. Milovat cloveka s takovymi povahovymi rysy a furt na nej myslet i po rozchodu a resit to furt na netu, to neni normalni.
Stane se, že se z toho člověk jaksi pořád nemůže dostat a já si toho jsem vědoma a takové rýpání, k čemu to jako…
Sama si už trapně připadám, potřebuji to v sobě rozseknout už natrvalo.
@Gorlami píše:
Holka, ty navstiv nejakyho psychologa, bez urazky. Milovat cloveka s takovymi povahovymi rysy a furt na nej myslet i po rozchodu a resit to furt na netu, to neni normalni.
raději psychiatra
@Ali-Ali píše:
@Bondatrova
Mam pocit, ze ty jsi svym byvalym patrnerem vazne posedla… Kolikrat to jeste chces resit??PS: pokud se pres to nedokazes dostat sama, tak si zajdi za pscyhologem - to neni ironie, to myslim jako vazne minenou radu.
Příspěvek upraven 02.02.15 v 22:02
Takové rýpání jaksi nepomůže. Pokud si potřebuješ na někom zchladit žáhu, tak si to kompenzuj někde jinde.
@Ali-Ali
, ale se obavam, ze zakladatelka si poradit nenecha…
@Bondatrova píše:
Stane se, že se z toho člověk jaksi pořád nemůže dostat a já si toho jsem vědoma a takové rýpání, k čemu to jako…
Sama si už trapně připadám, potřebuji to v sobě rozseknout už natrvalo.
A jak dlouho jste od sebe?
Dobrý večer všem,
chtěla bych se vás zeptat, máte někdo zkušenost s tím, že by se mohl člověk-mám na mysli konkrétně muže ve věku 45 let změnit?
Jde o muže, který rád rozkazuje, ponižuje, ovládá lidi, manipuluje, je despotický, v okolí neoblíbený pro výše zmíněné vlastnosti a také velice nesnášenlivý.
Může tohoto člověka třeba změnit nová partnerka?
Máte někdo přímo zkušenost?
Budu ráda za vaše odpovědi.
Děkuji všem.