Negativní povahové rysy u muže po čtyřicítce

Bondatrova
2.2.15 21:53

Negativní povahové rysy u muže po čtyřicítce

Dobrý večer všem,

chtěla bych se vás zeptat, máte někdo zkušenost s tím, že by se mohl člověk-mám na mysli konkrétně muže ve věku 45 let změnit?

Jde o muže, který rád rozkazuje, ponižuje, ovládá lidi, manipuluje, je despotický, v okolí neoblíbený pro výše zmíněné vlastnosti a také velice nesnášenlivý.

Může tohoto člověka třeba změnit nová partnerka?

Máte někdo přímo zkušenost?

Budu ráda za vaše odpovědi.

Děkuji všem.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9374
2.2.15 21:56

Ne, nevěřím tomu. Možná se změní na chvilku, když bude zamilovaný. Ale dřív nebo později se jeho pravé já ukáže :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
2.2.15 21:57

Ano, nová partnerka takového muže zcela určitě může změnit - v pohádce, kde všechno vždycky dobře skončí. Realita je ale bohužel jiná a o dost tvrdší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4984
2.2.15 21:58

Rozhodne ne. Staryho psa novym kouskum nenaucis. A navic, kdo by ho chtel? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11117
2.2.15 22:01

@Bondatrova
Mam pocit, ze ty jsi svym byvalym patrnerem vazne posedla… Kolikrat to jeste chces resit??

PS: pokud se pres to nedokazes dostat sama, tak si zajdi za pscyhologem - to neni ironie, to myslim jako vazne minenou radu.

Příspěvek upraven 02.02.15 v 22:02

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3681
2.2.15 22:02

Holka, ty navstiv nejakyho psychologa, bez urazky. Milovat cloveka s takovymi povahovymi rysy a furt na nej myslet i po rozchodu a resit to furt na netu, to neni normalni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11117
2.2.15 22:02

@Gorlami
stejna myslenka :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9273
2.2.15 22:03

NE.To je otázka. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
2.2.15 22:05
@Gorlami píše:
Holka, ty navstiv nejakyho psychologa, bez urazky. Milovat cloveka s takovymi povahovymi rysy a furt na nej myslet i po rozchodu a resit to furt na netu, to neni normalni.

Stane se, že se z toho člověk jaksi pořád nemůže dostat a já si toho jsem vědoma a takové rýpání, k čemu to jako…
Sama si už trapně připadám, potřebuji to v sobě rozseknout už natrvalo.

  • Citovat
  • Upravit
9273
2.2.15 22:05
@Gorlami píše:
Holka, ty navstiv nejakyho psychologa, bez urazky. Milovat cloveka s takovymi povahovymi rysy a furt na nej myslet i po rozchodu a resit to furt na netu, to neni normalni.

raději psychiatra

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
2.2.15 22:06
@Ali-Ali píše:
@Bondatrova
Mam pocit, ze ty jsi svym byvalym patrnerem vazne posedla… Kolikrat to jeste chces resit??

PS: pokud se pres to nedokazes dostat sama, tak si zajdi za pscyhologem - to neni ironie, to myslim jako vazne minenou radu.

Příspěvek upraven 02.02.15 v 22:02

Takové rýpání jaksi nepomůže. Pokud si potřebuješ na někom zchladit žáhu, tak si to kompenzuj někde jinde.

  • Citovat
  • Upravit
9273
2.2.15 22:06

@Bondatrova to není rýpání, ale dobře míněná rad

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3681
2.2.15 22:07

@Ali-Ali :), ale se obavam, ze zakladatelka si poradit nenecha…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Everyone
2.2.15 22:08

Starého psa novým kouskům nenaučíš.

  • Citovat
  • Upravit
3681
2.2.15 22:09
@Bondatrova píše:
Stane se, že se z toho člověk jaksi pořád nemůže dostat a já si toho jsem vědoma a takové rýpání, k čemu to jako…
Sama si už trapně připadám, potřebuji to v sobě rozseknout už natrvalo.

A jak dlouho jste od sebe?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová