Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Ahoj devcata, prosim o vasi zkusenost. Menstruaci jsem nedostala uz skoro tri tydny, testy jsou negativni, ale… je mi spatne od zaludku, vadi mi vselijaky vune, no proste stav jako kdyz jsem tehotna. Ale podle testu zrejme ne. Doktorce si urcite zavolam a objednam se. Jen me zajima, jestli nektera z vas, byla v podobne situaci a nakonec tehotna byla. Moc si to preji, tak mi prosim napiste, jak jste to mely vy, dekuju.
Vsugerovat si lze cokoliv.. Jinak cysta, anovulacni cyklus atd.. Je hodně možnosti, zajdi k dr.
Pokud se o dítě snažíte, pak máte „nastudované“ běžné příznaky a věnujete myšlenkám na těhotenství velký prostor. Potom už není nic lehčího, než aby hlava přesvědčila tělo. Příznaky si velmi snadno vsugerujete. Hlava je mocná a i s tím cyklem zahýbe. Anebo to může být jiný zdravotní problém. Spousta těhotenských příznaků je zároveň příznaky nejrůznějších chorob… Myslím, že po třech týdnech zpoždění by už test byl pozitivní, pokud byste opravdu byla těhotná… Stát se může samozřejmě cokoliv, ale těhotenství moc pravděpodobné není. V tomhle případě je lepší neřešit, nechat věci plynout a pak se jednou radovat - než každý měsíc smutnit…
Ahoj devcata, prosim o vasi zkusenost. Menstruaci jsem nedostala uz skoro tri tydny, testy jsou negativni, ale… je mi spatne od zaludku, vadi mi vselijaky vune, no proste stav jako kdyz jsem tehotna. Ale podle testu zrejme ne. Doktorce si urcite zavolam a objednam se. Jen me zajima, jestli nektera z vas, byla v podobne situaci a nakonec tehotna byla. Moc si to preji, tak mi prosim napiste, jak jste to mely vy, dekuju.