Nějaká kámoška na pokec v Prostějově?

Bondatrova
8.2.15 18:49

Nějaká kámoška na pokec v Prostějově

Ahoj Prostějovačky, koncem března se budu z Varů natrvalo stěhovat do svého rodného Prostějova a jelikož mám tak trochu zpřetrhané kontakty se známými, nebydlím tam 12 let, tak bych ráda našla nějakou fajn kamarádku na pokec na kafíčku a tak.
Já jsem bezdětná a svobodná, ale může být klidně maminka s dětma a je mi 32 roků.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1268
8.2.15 19:03

@Bondatrova Ahoj, já jsem z PV. Kde tady bydlíš, nebo budeš bydlet? Samozřejmě nemyslím přesnou adresu :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
8.2.15 19:15
@Tara83 píše:
@Bondatrova Ahoj, já jsem z PV. Kde tady bydlíš, nebo budeš bydlet? Samozřejmě nemyslím přesnou adresu :-)

Budu bydlet na Krasické

  • Citovat
  • Upravit
1268
8.2.15 19:17

@Bondatrova Fakt? Tak to je sranda :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
8.2.15 19:25
@Tara83 píše:
@Bondatrova Fakt? Tak to je sranda :-)

Ty taky? A máš děti?

  • Citovat
  • Upravit
1268
8.2.15 19:32

@Bondatrova Já taky, bydlím v Pv 5. rok. Je mi stejně a teď čekáme. Na Krasické ve starých či nových? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
8.2.15 20:14
@Tara83 píše:
@Bondatrova Já taky, bydlím v Pv 5. rok. Je mi stejně a teď čekáme. Na Krasické ve starých či nových? :-)

v těch nových, ve žlutém…

  • Citovat
  • Upravit
1268
8.2.15 20:15

@Bondatrova si můžeme mávat z okna, já v červeném :-) Kdy se stěhujete?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
8.2.15 20:39

15.3., ale ja budu v tom u hřbitova…

  • Citovat
  • Upravit
1268
8.2.15 20:48

@Bondatrova Ale je to náhoda. Já jsem stejně tak stará. Takže práce a vše v PV?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
8.2.15 20:55

Jojo, vše v Pv. cHOODILA JSI DO pV I NA ŠKOLU?

  • Citovat
  • Upravit
1268
8.2.15 20:59

@Bondatrova Nene, bydlím tu 5. rokem, nejsem odsud. Takže původně jste asi bydleli v PV jinde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
11.2.15 16:56
@Tara83 píše:
@Bondatrova Nene, bydlím tu 5. rokem, nejsem odsud. Takže původně jste asi bydleli v PV jinde.

Ahoj, tak si pak napíšeme, jo?

  • Citovat
  • Upravit
1268
11.2.15 20:16

@Bondatrova Jasně, není problém :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová