Nejde mi přehrát CD na počítači

Anonymní
17.9.20 21:28

Nejde mi přehrát CD na počítači

Dobrý den,
omlouvám se, že přidávám téma, které sem až tak nepatří, ale trápí mě to.
Původně jsem si objednala určitou knihu do školy, ale místo knihy v tištěné podobě mi to přišlo formou CD. To bych ještě přežila, ale vložila jsem ho do počítače a počítač mi to nechce načíst. Cédéčko je nepoškozené, nové, dala jsem ho do PC bezprostředně po převzetí.
Mohl by mi někdo poradit, co by se s tím dalo dělat?
Stálo to docela hodně peněz a já to rozbalila, sejmula jsem z toho ten obal, takže mi to zpátky asi už nevezmou.
Jsem z toho opravdu zklamaná.

Děkuji za jakýkoliv tip.
Přeji příjemný zbytek večera.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7129
17.9.20 22:35

Zkus to reklamovat. Anebo vyhledej kontakt na prodejce, zavolej nebo napiš mu mail, popiš svoji situaci a třeba poradí, jak dál postupovat. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3736
17.9.20 22:45

Máš nastavené automatické spuštění mechaniky při vložení CD neboli je slyšet nějaký zvuk když tam CD vložíš, že se roztočí? Zkus přes „tento počítač“ spustit CD, zda se ti otevře a spustí se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
19.9.20 11:08
@Martha03 píše:
Máš nastavené automatické spuštění mechaniky při vložení CD neboli je slyšet nějaký zvuk když tam CD vložíš, že se roztočí? Zkus přes „tento počítač“ spustit CD, zda se ti otevře a spustí se.

Ano, CD tam je, počítač to vezme, ale nechce se mi to spustit.
Mohu se zeptat, zda je možné to vrátit zpátky i s tím, že jsem sejmula tu fólii z CD?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3736
19.9.20 14:54

To nevím, ale vzhledem k tomu, že funkčnost nezjistíš dokud jej nepoužiješ, tak by ti vrácení umožněno být mělo. Pokud jde o sw chybu, tak by to měli uznat. Zkus tam zavolat. Třeba jsou schopni tě navést nebo zaslat kopii prostřednictvím emailu či úložiště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama