Reklama

Nejdou načíst webové stránky na mobilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chiquinquirá
Závislačka 2779 příspěvků 02.01.17 19:49
Nejdou načíst webové stránky na mobilu

Prosím poraďte, z mobilu se nemůžu dostat na žádné webové stránky, přes google jen do vyhledávače. Když mi konkrétní adresu najde a kliknu na ni, nenačte nic a celá stránka spadne, musím znova na google. Prakticky nemůžu nikde. Nevíte někdo, kde může být problém?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

oliš
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 02.01.17 19:58

Mě tohle dělá mobil když si úplně nezavřu aplikace, myslim tím, že je nepřetáhnu jakoby pryč, protože mi to zabírá Ram pamět, můžeš taky zkusit restart

mjituska
Kecalka 307 příspěvků 02.01.17 20:00

Vypnout, zapnout

Chiquinquirá
Závislačka 2779 příspěvků 02.01.17 20:10

Restart jsem zkousela. Efekt zadny :-( aplikace mam vypnute

mjituska
Kecalka 307 příspěvků 02.01.17 20:11

To je divný, nějaký virus?

mjituska
Kecalka 307 příspěvků 02.01.17 20:19

A internet jde rychle? Normálně?

Chiquinquirá
Závislačka 2779 příspěvků 02.01.17 20:23

Ja tomu prd rozumim, ale v aplikaci google, kdyz zadam do vyhledavace treba seznam, najde mi to. A kdyz na to kliknu neotevre se ale zavre se stranka zpet na vyhledavani. Kdyz spustim pres chrome tak to jakoby nacita a spadne.

Cocka nasladko
Kecalka 391 příspěvků 02.01.17 20:58

Nemas treba vycerpane data? :nevim:

terka33pol
Kecalka 242 příspěvků 03.01.17 08:07

Asi nedostatek paměti RAM zkontroluj otevřené aplikace ve správci :kytka:

Chiquinquirá
Závislačka 2779 příspěvků 03.01.17 19:23

Tak jsem si komplet přenastavila telefon, dala tovární nastavení a ten zatracený google nejede. Kliknu na ikonu google otevře se mi holá stránka a zavře se. Já fakt už nevím :(

terka33pol
Kecalka 242 příspěvků 04.01.17 09:03
@Chiquinquirá píše:
Tak jsem si komplet přenastavila telefon, dala tovární nastavení a ten zatracený google nejede. Kliknu na ikonu google otevře se mi holá stránka a zavře se. Já fakt už nevím :(

Nainstaluj si nový prohlížeč, na každý os je jih hafol :)

Chiquinquirá
Závislačka 2779 příspěvků 04.01.17 14:31

@terka33pol prosím poraď, jak? Jsem v tom total magor :zed:

terka33pol
Kecalka 242 příspěvků 13.01.17 10:16
@Chiquinquirá píše:
@terka33pol prosím poraď, jak? Jsem v tom total magor :zed:

Předpokládám že máš mobilní telefon z OS Android, najedeš si do obchodu na Android Market a do vyhledávače v obchodě zadáš browsers. Najde ti to hafol alternativních prohlížečů :))

Chiquinquirá
Závislačka 2779 příspěvků 13.01.17 10:58
@terka33pol píše:
Předpokládám že máš mobilní telefon z OS Android, najedeš si do obchodu na Android Market a do vyhledávače v obchodě zadáš browsers. Najde ti to hafol alternativních prohlížečů :))

včera jsem ho poslala na reklamaci. Byli jsme se zeptat v t-mobilu a ten doporučil reklamaci :( pak napíšu, jak jsem dopadla

terka33pol
Kecalka 242 příspěvků 13.01.17 11:08

@Chiquinquirá tak budu držet pěsti :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama