Nejím - zhubnu ?

Anonymní
9.4.20 16:29

Nejím-zhubnu ?

Omlouvám se za blbou otázku. Ale chci se jen zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tím že jste nejedli. Chtěla bych zhubnout a chci zkusit hladovku že bych jen pila vodu. Ale zajímá mě chci zhubnout hlavně stehna, a když přestanu jíst myslíte že ty stehna zhubnu? Že se mi zmenší? Vím že zhubnu ale pořád nechápu jak se mi můžou zmenšit stehna.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16099
9.4.20 16:33

Ne, nejdřív tělo zpanikari, zacne ukladat tuky a nez se dostaneš do fáze, kdy uz nebude z čeho brát a zacla bys hubnout, tak dávno zkolabujes. Na hezka stehna budes muset cvicit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12500
9.4.20 16:33

Zhubneš, ale jak začneš jist, nabereš vše zpět.
A co myslíš zmenšením stehen? Zmenší se když zmizí tuk. Zmenší se když začnou mizet svaly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
9.4.20 16:34
@Anonymní píše:
Omlouvám se za blbou otázku. Ale chci se jen zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tím že jste nejedli. Chtěla bych zhubnout a chci zkusit hladovku že bych jen pila vodu. Ale zajímá mě chci zhubnout hlavně stehna, a když přestanu jíst myslíte že ty stehna zhubnu? Že se mi zmenší? Vím že zhubnu ale pořád nechápu jak se mi můžou zmenšit stehna.

Blbost, jen si rozhodís metabolismus a pak priberes i ze vzduchu. Tělo totiž bude ukládat úplně všechno.. Na horší časy, až zase nebudeš jist..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4930
9.4.20 16:40
@Anonymní píše:

Zhubnes, v koncentrátu taky všichni zhubly a zhubly jim i stehna, když nebudeš jist jen pít vodu, budeš hubnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
9.4.20 16:42
@Alušáček píše:
Zhubnes, v koncentrátu taky všichni zhubly a zhubly jim i stehna, když nebudeš jist jen pít vodu, budeš hubnout.

Ale to by musela tvrde dřít.. A životnost v koncentraku byla průměrné 6 týdnu, pak padli.. Hlavně normální člověk nevydrží nejíst, buď sjede do anorexie, nebo prezirani a zvracení.. Takže tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
9.4.20 16:42

Nesmysl, zhubnete, ale především svalovou hmotu, protože pokud nejíte tělo přejde do nouzového režimu a začne se toho co spaluje nejvíc a to jsou svaly. Ale svaly vám pomáhají hubnout. Doporučuji omezit kalorie a přidat pohyb. Mám dojem, že dnes je v TV pořad „Tlouštíci“, tam to vždy vysvětlují, tak se dívejte. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
9.4.20 16:45
@Kriss Tina píše:
Ne, nejdřív tělo zpanikari, zacne ukladat tuky a nez se dostaneš do fáze, kdy uz nebude z čeho brát a zacla bys hubnout, tak dávno zkolabujes. Na hezka stehna budes muset cvicit.

holý nesmysl a čeho bude tělo ukládat tuky, když bude paní pít jen vodu? Tělo se začne zbavovat svalů, ale tuk si bude držet zuby nehty, ten půjde až nakonec. Jenomže to už bude tělo totálně podvyživené… :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19218
9.4.20 16:45

Ano, jsi chytre děvče a uvazujes logicky - kdyz nebudes jist, bezpochyby zhubnes. Problem nastane, az jist začneš, protoze pokud ti nehrabne do anorexie, tak nejist proste nevydržíš. Takze jak zacnes jist, telo bude chtit honem honem doplnit zasoby, takze budes mit nezvladatelne chute na sladke a tučné, a to do te doby, nez se to vrati k predchozimu stavu. Tim hubnutim prijdes o svaly (predpokladam, ze na silene cviceni nebudes mit energii), ale zpet se to zaplni tukem. A stehna budou jeste větší.

Neblbni s hladovkou, za dva tydny se snad jen odvodnis a prijdes o kilo tuku a kilo svalu… Prestan prasit a zacni cvicit. Je na to milion aplikaci, na youtube milion videi. Za chvili uz se otevrou telocvicny a koupaliste atd. Dobra je na to chuze, tu taky můžeš. Drzim palce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50153
9.4.20 16:48

No, úplným vynecháním jídla ještě nikdo nepřibral :) Ale dříve nebo později dojdeš do okamžiku, kdy se budeš muset rozhodnout. Buď budeš nejíst dál a pak umřeš. Nebo jíst začneš a pak nabereš ještě mnohem víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
9.4.20 16:49
@Alušáček píše:

Co to zase za blábol, pokud bude paní hubnout stylem koncentrák, tak by se měla připravit na vypadání vlasů, zubů, přivodí si metabolické potíže a další zdravotní problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
9.4.20 16:51
@merkola píše:
Co to zase za blábol, pokud bude paní hubnout stylem koncentrák, tak by se měla připravit na vypadání vlasů, zubů, přivodí si metabolické potíže a další zdravotní problémy.

A pokud nejí, tak udělá co? Přesně toto.. Tělo nemá z čeho fungovat bez příjmu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2427
9.4.20 16:55
@merkola píše:

To není blábol, to je normální anorexie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3055
9.4.20 17:01

Na nejist vubec vuli mas a na jist racionalne ne? Co z toho vydrzis rok v kuse? Ja nejedla kvuli bolestem 7 dni v nemocnici. Zhubla jsem pul kila. Dalsi tri dny jsem neusla bez pomoci sto metru, jak jsem byla slaba. Za tyden „diety“ (bylo mi porad trochu zle, scvrkly zaludek) jsem kilo a pul pribrala a to jsem fakt jedla jak vrabec. Tohle chce nekdo dobrovolne??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
9.4.20 17:13

@martina.se ano s Vámi souhlasím, nesouhlasím s @Alušáček tam mi tam odpověď přišla, jakože držet hladovku může být cesta…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama