Nejlepší legíny na cvičení, fitness?

9.4.20 08:39

Nejlepší legíny na cvičení, fitness?

Ahoj holky,
poradíte mi dle vás nejlepší legíny na cvičení? Nějaké pohodlné nejlépe s vyšším pasem a aby se v nich člověk extrémně nepotil? Už jsem jich pár omrkla a mám i nějaké vybrané, ale chtěla bych se zeptat i tady na vaše zkušenosti. Předem děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2665
9.4.20 08:44

Galsari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24859
9.4.20 08:46
@Blondýna74 píše:
Ahoj holky,
poradíte mi dle vás nejlepší legíny na cvičení? Nějaké pohodlné nejlépe s vyšším pasem a aby se v nich člověk extrémně nepotil? Už jsem jich pár omrkla a mám i nějaké vybrané, ale chtěla bych se zeptat i tady na vaše zkušenosti. Předem děkuji :)

Já bych v legínách necvičila. Mám x let capri kalhoty z funkčního materiálu z jednoho obchodu se sportovním oblečením. Pas mají na širokou gumu a šly mi před o po dítěti.

Příspěvek upraven 09.04.20 v 09:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sushenkaaa
9.4.20 09:27

Bambutik - příjemné funkční bambusové oblečení, hezké barvy, padnoucí střihy. Mám leginy a nátělník a na cvičení super. V zimě můžeš využít jako 1.vrstvu pod oblečení. Bambus má skvělé termoregulační vlastnosti a odvod potu. Já využívám i pod nosící šátek a super.

• Nahlásit
  • Citovat
1245
9.4.20 10:56

Pura Vida. Navrhovane a site v Cesku. Sedi jako druha kuze, maji vyssi pas, neshrnuji se, nepadaji, jsou pohodlne a odvadeji pot. Clovek si v nich muze strcit i nohu za krk a nikde netahnou a neomezuji pohyb. Akorat si teda clovek priplati. Uz mam zalozene prasatko na druhe :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5325
9.4.20 12:55
@Afrikana píše:
Pura Vida. Navrhovane a site v Cesku. Sedi jako druha kuze, maji vyssi pas, neshrnuji se, nepadaji, jsou pohodlne a odvadeji pot. Clovek si v nich muze strcit i nohu za krk a nikde netahnou a neomezuji pohyb. Akorat si teda clovek priplati. Uz mam zalozene prasatko na druhe :mrgreen:

Ty jsou krásný!!! 8o 8o 8o 8o
No a ta cena tedy… :roll:
Fakt jsou dobře funkční - cvičení, běh, atd…? Design fajn, ale hlavně ať to funguje, že…doprčic, to jsem neměla nikdy vidět ten web… :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5325
9.4.20 12:58

@Afrikana je ti jasný, že naše děti teď KVŮLI TOBĚ nebudou mít co jíst..?! :lol: Ale třeba se jim bude maminka v nových legínách líbit :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 16:40

Holky tak já nevím, o těch Galsari také uvažuji, koukala jsem i na Gym Glamour ty bezešvé nevypadají špatně a teda věřím, že od Pura Vida budou jistě pohodlné, ale tedy na můj vkus moc barevné, nejradši bych černé, klidně třeba s šedou nebo tak, ale spíš opravdu jedna max. dvě barvy, aby se mi hodily ke každému vršku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1245
9.4.20 21:00

@vulpes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pul roku jsem okolo toho e-shopu chodila jak mlsny pes, pak jsem si je nechala nadelit od Jeziska. Ovsem problem ted je, ze se mi do obycejnych legin nechce :mrgreen: Koukni, jestli je nekdo okolo tebe neprodava, ze by sis je zasla vyzkouset. Ja na ne fakt nedam dopustit, lip sedici leginy jsem fakt na sobe v zivote nemela. Behat ted nemuzu, ale mam je vyzkousene na kolobezce, dynamicke joze i obycejnem cviceni a fakt jsou skvele. Jo a podprsenky maji taky super :palec: A vis co, tady na emiminu si rika, ze deti jsou spokojene, kdyz je maminka spokojena… takze… jdi do nich! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
10.4.20 10:49

Můžu se zeptat, kdo máte legíny od Pura Vida, jak jsou na tom velikostně? Když nosím M, budou mi i M legíny? Vím, že mají na stránkách tabulku s rozměry, ale znáte to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
11.4.20 15:30

Mňa by skôr zaujímalo aké nohavičky si obliekať na cvičenie? Nosím tanga aj brazílky pod oblečenie ale na cvičenie neviem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1245
11.4.20 16:03

@smajlik40 Ja mivam velikost kalhot neco mezi 38-40, takove vetsi M bych rekla, a leginy mi sedi S/M uplne v pohode. I velikosti podprsenek maji OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1245
11.4.20 16:06

@44alex Zalezi na tobe. Nekdo nosi i tanga a brazilky na cviceni. Mne takove kalhotky vadi i na bezne noseni, ne tak pri sportu, tak mam normalni strih a takove, aby se mi pod leginami neshrnovaly, nebo mi nekam nelezly :mrgreen: Daji se koupit i bezesve, kdyby te iritovalo, ze je pres leginy lem kalhotek videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
11.4.20 18:38

@Afrikana
Díky moc, taky nosím 38-40, ale po malé to tělo ještě není co dřív :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1245
11.4.20 18:41

@smajlik40 To chapu :kytka: Kdybys mela moznost, muzes si je zaskocit vyzkouset nekam, kde je prodavaji - maji je v Praze, v Brne (showroom) a v Šumperku: https://www.puravidashop.cz/prodava-nas/ Ja to nakonec riskla a objednala podle tech jejich velikosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama