Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
S čerty nejsou žerty…to je prostě parádní pohádka, kterou má rád dokonce i přítel ![]()
@Katschuska píše:
S čerty nejsou žerty…to je prostě parádní pohádka, kterou má rád dokonce i přítel
jj tahle je super a ještě Lotrando a Zubejda
![]()
Já jich mám víc, ale nejspíš Princezna ze mlejna, i když Z pekla štěstí nebo třeba Pyšná proncezna jsou taky krásné ![]()
@jana anička u nás vede „Ať žijí duchové“
a „Šíleně smutná princezna“ ![]()
@Milli-Lilli píše:
@Katschuska jooo Dorota Máchalová
jj jasně, nebo taky „spadlo ti to, Máchale“ tahle hláška u nás vždycky vydrží pár týdnu potom co vidíme tu pohádku
![]()
@Katschuska píše:
S čerty nejsou žerty…to je prostě parádní pohádka, kterou má rád dokonce i přítel
U nas taky…
![]()
Princezna se zlatou hvězdou, z novějších pak Princezna ze mlejna.
Moje nej nej nej pohádka je PTÁK OHNIVÁK a pak třeba tyhle:
Co takhle svatba, princi
Ať přiletí čáp, královno!
Jezerní královna
Nesmrtelná teta