Nejsem matka, ale sobec - výchova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 17:48
nejsem matka, ale sobec - výchova

Už jsem zase na dně co se týká mých dětí. mám doma čtyřletého a dvouletého. jsou živý, nevychovaný, rozmazlený, hyperaktivní? nevím. každopádně toho ted je na mne moc a já to nějak nezvládám. nejhorší na tom je, že to odnáší děti. jsem podrážděná a unavená. pracuji na plný úvazek a studuji vysokou školu a k tomu ted přibyl velkej stres rekonstrukce bytu a stěhování a já jsem prostě unavená. malej ještě nemluví a je děsně vzteklý, knučí, odmlouvá, vše trhá… staršího zase řeším ve školce, že nespolupravuje, že narušuje aktivity, že u ničeho nevydrží a že máme jít do poradny. já nevím myslím, že je to hodně tím chaosem co ted prožíváme a taky tím děsným obdobím mladšího, ale.. nebaví mě poslouchat jak tohloe a tamto. když bych nechala školy tak bych měla sice více času, ale ne energie. do školy chodím relaxovat :D potřebuji zase nadhled někoho úplně nazujatého. děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 17:52

Dej si pauzu.. máš pravdu, děti jsou naším odrazem.. když jsi vystreslá ty, budou aji ty děti.. :nevim:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15984 příspěvků 08.10.14 17:53

A dotaz je jaky? KDyz chodis relaxovat do skoly, tak proc si po tom relaxu unavena? NEchces zkusit jako relax neco jineho, co by ti pomohlo si odpocitout? Jako promin, vs, plny uvazek, dvoulete dite, rekonstrukce… Proc to, ze si nekriticky beres povinnosti maji odnaset male deti?

neumisa
Neúnavná pisatelka 19592 příspěvků 08.10.14 17:54

A co chceš vlastně slyšet? :nevim: pokud jsi vystreslá ty, děti budou taky. Takže ano, ty projevy můžou být z celkové nepohody doma. Hoď se do klidu a uber na aktivitách. Nebo zapoj víc lidí.

MartinaIrena
Extra třída :D 10688 příspěvků 08.10.14 18:10
@Cuddy píše:
A dotaz je jaky? KDyz chodis relaxovat do skoly, tak proc si po tom relaxu unavena? NEchces zkusit jako relax neco jineho, co by ti pomohlo si odpocitout? Jako promin, vs, plny uvazek, dvoulete dite, rekonstrukce… Proc to, ze si nekriticky beres povinnosti maji odnaset male deti?

V podstatě musím souhlasit, i když si myslím, že zakladatelka očekávala spíš, že ji politujeme…

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 08.10.14 18:10

Uber :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 18:18

Nene ja nechci litovat. Možná jsem to špatně formulovala. Jsem unavena z výchovy a z dětí. Ve škol jsem rada, ze jsem utekla od dětí do klidu. Vim ze je to obraz toho ze je ted trosku chaos s tím stehovanim pak zase bude líp. Je mi o ty děti. Nevím jak na ně. Neumím si to s nimi užívat neumím si s nimi hrát. Chci od nich toho moc.

mojmira
Hvězda diskuse 77503 příspěvků 08.10.14 18:21

Možná je chyba v tom, že pracuješ, studuješ a tím pádem nemáš čas se věnovat dětem

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 08.10.14 18:21

Tak nechtej, jsou to jen deti :) nabrala sis toho moc. Tak je logicke, ze jsi unavena. Ale s tim mi ti neporadime.

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 08.10.14 18:21
@Anonymní píše:
Už jsem zase na dně co se týká mých dětí. mám doma čtyřletého a dvouletého. jsou živý, nevychovaný, rozmazlený, hyperaktivní? nevím. každopádně toho ted je na mne moc a já to nějak nezvládám. nejhorší na tom je, že to odnáší děti. jsem podrážděná a unavená. pracuji na plný úvazek a studuji vysokou školu a k tomu ted přibyl velkej stres rekonstrukce bytu a stěhování a já jsem prostě unavená. malej ještě nemluví a je děsně vzteklý, knučí, odmlouvá, vše trhá… staršího zase řeším ve školce, že nespolupravuje, že narušuje aktivity, že u ničeho nevydrží a že máme jít do poradny. já nevím myslím, že je to hodně tím chaosem co ted prožíváme a taky tím děsným obdobím mladšího, ale.. nebaví mě poslouchat jak tohloe a tamto. když bych nechala školy tak bych měla sice více času, ale ne energie. do školy chodím relaxovat :D potřebuji zase nadhled někoho úplně nazujatého. děkuji.

hod se do klidu a budou v klidu i děti.. když je v pohodě máma budou i ony.. děti jsou jak houby - nsávají tvou energii a nenáladu..čemu se divíš? Budeš muset ubrat. Co tě pudí rekonstruovat ted když nemáš školu hotovou? Proč nepřerušíš studia at máš času víc na vše? Škola není relax, evidentně tě nenaladí a nenabíjí a seš unavená..a nervní..a děcka mají být rozumný.. nesmysl.. začni u sebe - utřid si priority

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 18:21

Anonnymni, ja mam podobne stavy, ale co mi pomaha je to, ze chci aby meli na detstvi moje deti pekne vzpominky, tak se drzim…opravdu chces, aby si pamatovali a mluvili o sve matce jako o nervozni, hysterick, protivny zensky. Whoops a je to venku, rekla jsem to.

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 18:23

@jdukolem souhlasim, ne vzdycky za to muzou ostatni.

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 08.10.14 18:26
@Anonymní píše:
Nene ja nechci litovat. Možná jsem to špatně formulovala. Jsem unavena z výchovy a z dětí. Ve škol jsem rada, ze jsem utekla od dětí do klidu. Vim ze je to obraz toho ze je ted trosku chaos s tím stehovanim pak zase bude líp. Je mi o ty děti. Nevím jak na ně. Neumím si to s nimi užívat neumím si s nimi hrát. Chci od nich toho moc.

já se zeptám, protože tomu nerozumím.. nechci aby to vyznělo jako odsuzování nebo tak, ale opravdu to nechápu..
utíkáš od dětí, neumíš si s nimi hrát a užívat, seš na ně náročná - jak sama píšeš… hele co tě vedlo k tomu mít děti, a mít dvě poměrně blízko u sebe? Proč je taktěžké si jich užívat a jsoiu obtěžující? Co se stalo? Tys nechtěla děti?

Pajaxxx
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 08.10.14 18:29
@Anonymní píše:

najdi si milence :mrgreen:

MartinaIrena
Extra třída :D 10688 příspěvků 08.10.14 18:30

Já bych asi upozadila tu školu. Nemůžeš to studium nějak odložit? Po rekonstrukci se k němu vrátíš. Rekonstrukce je přece dost velký sousto na to, aby ses mohla realizovat. A že si s dětma neumíš hrát, upřímně, třeba mě to ani moc nebaví. Ale snažím se párkrát za den se jim aspoň 1/4 hodiny pověnovat, jednak kvůli svému svědomí, jednak abych jim dala něco do života a aby si mě pamatovaly ne jak píše tady @midlajs :-)

Příspěvek upraven 08.10.14 v 18:31

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >