Nelze se přihlásit na google přes mobil

Anonymní
28.4.20 14:14

Nelze se pihlásit na google přes mobil

Ahoj, prosím at odpoví jen ten kdo mě dokáže poradit děkuji.
Po obnovení mobilu, se nemohu přihlásit na google, google play, ani na yutube. Na počítači vše funguje. Zkoušela jsem měnit hesla atd. prostě to vyhodí chybu a odhlásí mě to. Podpora googlu mě je k ničemu stále to blbne…nevím co s tím a už mě to pěkně s.re…děkuji za případnou odpověd

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

802
28.4.20 14:44

Musíš nové mobilní zařízení nejdřív na google účtu povolit, ne? mě to chodí na email.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4187
28.4.20 14:46

Tak tak. Nejdriv povolit nove zarizeni v uctu google na pc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5746
28.4.20 15:05

Pokud vám nejde přihlásit, tak znovu udělejte tovární reset, asi se něco špatně nainstalovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.4.20 15:14

@Cenarius šlo by to prosím podrobněji? stále nemohu nic najít…žadny emal ani nepřišel

• Nahlásit
  • Citovat
5746
28.4.20 15:40
@Anonymní píše:
@Cenarius šlo by to prosím podrobněji? stále nemohu nic najít…žadny emal ani nepřišel

Pokud vás to nenechá ani přihlásit, tj. po zadání hesla to spadne, tak to není problém Google. Můžete omylem mít chybu v emailu, chybu v hesle, nebo je telefon špatně nainstalovaný. Nejjednodušší je najít na internetu jak se váš typ telefonu dostane do nouzového režimu (je to většinou kombinace tlačítek během a po spuštění telefonu) ze kterého telefon kompletně vymažete a spustíte novou instalaci software. Je důležité mít co nejvíc nabitou baterií, protože při přeinstalaci telefonu může zapojená nabíječka udělat pěkný maglajz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama