Ahoj holky chtěla bych se poradit, prodělala jsem SP v 7 tt. Ovulace naskočila po 14 ti dnech po potratu, pak tedy přišla další menzes 14 dc a teď třetí cyklus po sp nemám ovulaci jsem 28 dc a stále nic. Tedy první cyklus po sp ok a tyto dva bez ovulky, kdy to mám řešit s doktorem? A máte některá zkušenost, že to může být v pořádku po SP, že je to tsk normální? Děkuji
Ahoj holky
chtěla bych se poradit, prodělala jsem SP v 7 tt. Ovulace naskočila po 14 ti dnech po potratu, pak tedy přišla další menzes 14 dc a teď třetí cyklus po sp nemám ovulaci jsem 28 dc a stále nic. Tedy první cyklus po sp ok a tyto dva bez ovulky, kdy to mám řešit s doktorem? A máte některá zkušenost, že to může být v pořádku po SP, že je to tsk normální? Děkuji