Nemanželské dítě, odpustila jsem mu

12171
26.5.17 18:41

Nemanželské dítě, odpustila jsem mu

Člověk celý den maká na zahradě a tady zatím pod deníčkem takovej cirkus. No a samozřejmě už se nedá přispívat a deníček bude smazán. Vždycky, když se to tu rozjede a je tu něco zajímavého, tak já o to přijdu. :pocitac: a admin se taky nikterak jasně nevyjádřil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
26.5.17 18:46

Máme ti posílat tipy na zábavné diskuze, abys je stihla nebo kam míříš? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
26.5.17 18:49

A co měl admin říci? „Celé to jsou keci v kleci, tak vás tu nenecháme dál se hádat?“ :D

• Citovat
  • Upravit
Doe_Jane
26.5.17 18:49

Já nechápu že ji tam ženské chválily, strašná baba tohle a ještě si plácá po rameni… no bůhví jak to bylo jestli je to fakt vymyšlené nebo co, myslím, že více deníčků je vymyšlených a co už, na seriály se taky díváme a jsou vymyšlené :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3479
26.5.17 18:54

@Doe_Jane Myslím, že to chválení tam moc nebylo… :nevim: Každopádně dobrá habaďúra. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26217
26.5.17 18:57

A jak se zjistilo, že je to vymyšlené? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
26.5.17 18:57

@renduli tak to přibližte i nezasvěceným, když už to má i svoje vlákno ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5791
26.5.17 18:59

Admin pod denickem pise, ze ze zakladatelka tam diskutuje sama se sebou a proto maze.Ze by, kupodivu, to byla ta dotycna milenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12243
26.5.17 18:59

Já si myslím, že bohužel je to pravdivé, autorka si myslela, že se jí dostane chvály a tolik negativních ohlasů nečekala :mrgreen: :mrgreen: mně se líbil ten příspěvek, že mít doma něco takového, tak chlap musel zahnout
a to jak napsala ten příspěvek jako ta svůdkyně, tak to jsem se řehtala nahlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5791
26.5.17 19:00

@Malaga denicek jeste neni smazan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12171
26.5.17 19:01

@Malaga Deníček a diskuze zatím smazána nebyla, tak mrkni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 19:01

Ja denicky nectu, takze jsem docetla tedy ted a…klasicke preklopeni viny z manzela na milenku. Zena se nechce rozvadet, neumi zit sama a proto veskerou vinu za selhani dospeleho muze a otce rodiny hodi na osmnactiletou holku, kterou krute zastrasuje odebranim ditete atd.
A maminy ji tleskaji, jak ze to paradne vyresila. Mne osobne bylo po precteni ze zakladatelky silne blivno a nedivim se, ze holka zdrhla.
Ale tak konec dobry, tatulda se navratil do luna rodiny (a asi i maminy) a vsichni jsou happy a veri pohadce, kterak nejaka fetka jednou jedinkrat svedla milujiciho otce od rodiny.
Hamba ji a konec zvonec.

Příspěvek upraven 26.05.17 v 19:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3479
26.5.17 19:02

Nevím, jestli je to smyšlené, podle mě to spíše zakladatelka neustála - nezvládla negativní reakce na své počínání a pak do diskuse napsala jako jedna z aktérek, aby obhájila zakladatelku :mrgreen:. Prostě pohádka o Karkulce. :mrgreen:
Admin to zamknul:
kvůli podezření, že autorka deníčku je jednou z komentujících (a tím se nabízí otázka, zda je příběh pravdivý), bude deníček smazán.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5791
26.5.17 19:06

@vonajebohyne nikdo ji tam prave netleska, byla tam jen jedna urputna obhajovacka, jinak bylo vsem nevolno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 19:11
@mado píše:
@vonajebohyne nikdo ji tam prave netleska, byla tam jen jedna urputna obhajovacka, jinak bylo vsem nevolno.

Mas pravdu, cetla jsem jen zbezne prvni stranku komentaru, kde byly vesmes ty pochvalne, nasledne se to zmenilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama