Německý eshop igut.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vaks
Kecalka 209 příspěvků 08.02.18 13:48
německý eshop igut.cz

Ahojky, máte někdo zkušenost s eshopem igut.cz s německým zbožím? Zajímala by mě celková zkušenost, dodání, spokojenost se zbožím, kvalita…a konkrétně by mě zajímal Váš názor na totohttps://www­.igut.cz/produk­t/humana-3-pokracovaci-specialni-vyziva-od-ukonceneho-12-mesice-600g/..malou totiž na um Humana mám a zarazila mě tahle cena+obal(píšou, že cena je takto nízká z důvodu obalu a dodávky pro korejský trh)..myslíte si, že kvalita bude stejná? mám totiž vyčteno, že Humana se vyrábí pouze a jen v německu pro celosvětový trh, jiné země a tedy napodobeniny by neměly být nikde k dostání…z toho mi vyplývá, že kvalita by měla být stejná, ale přesto… :nevim: Nechci samozřejmě kvůli pár stovkám riskovat… :?

Reakce:
vaks
Kecalka 209 příspěvků 08.02.18 13:51

Čínský trh-pardón ;)

vaks
Kecalka 209 příspěvků 08.02.18 13:53

Https://www­. igut. cz/produk­t/humana-3-pokracovaci-specialni-vyziva-od-ukonceneho-12-mesice-600g/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >