Německý eshop igut.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vaks
Kecalka 142 příspěvků 08.02.18 13:48
německý eshop igut.cz

Ahojky, máte někdo zkušenost s eshopem igut.cz s německým zbožím? Zajímala by mě celková zkušenost, dodání, spokojenost se zbožím, kvalita…a konkrétně by mě zajímal Váš názor na totohttps://www­.igut.cz/produk­t/humana-3-pokracovaci-specialni-vyziva-od-ukonceneho-12-mesice-600g/..malou totiž na um Humana mám a zarazila mě tahle cena+obal(píšou, že cena je takto nízká z důvodu obalu a dodávky pro korejský trh)..myslíte si, že kvalita bude stejná? mám totiž vyčteno, že Humana se vyrábí pouze a jen v německu pro celosvětový trh, jiné země a tedy napodobeniny by neměly být nikde k dostání…z toho mi vyplývá, že kvalita by měla být stejná, ale přesto… :nevim: Nechci samozřejmě kvůli pár stovkám riskovat… :?

Reklama

Reakce:

vaks
Kecalka 142 příspěvků 08.02.18 13:51

Čínský trh-pardón ;)

vaks
Kecalka 142 příspěvků 08.02.18 13:53

Https://www­. igut. cz/produk­t/humana-3-pokracovaci-specialni-vyziva-od-ukonceneho-12-mesice-600g/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama