Nepojízdné auto - autoservis

Anonymní
22.3.20 12:23

Nepojízdné auto-autoservis

Na parkovišti před panelakem mi stojí nepojízdné auto. Potřebuju ho opravit. Domluvím se servisem na opravě…ale jak tam to auto dostat? Poskytují autorizované servisy i odtahovou službu? Nebo si odtah musím sehnat zvlášť, přes odtahovku?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12854
22.3.20 12:33
@Anonymní píše:
Na parkovišti před panelakem mi stojí nepojízdné auto. Potřebuju ho opravit. Domluvím se servisem na opravě…ale jak tam to auto dostat? Poskytují autorizované servisy i odtahovou službu? Nebo si odtah musím sehnat zvlášť, přes odtahovku?

A co je na tom anonymního?? Vezmi telefon a obvolej servisy a oni ti řeknou případně poradí. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12460
22.3.20 12:34

No nejlepší bude si tam zavolat, oni ti řeknou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8514
22.3.20 12:42

Tak si zavolej do servisu, to je problém, zvednout telefon? Nebo se s někým domluv, kdo by ti auto odtáhnul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
22.3.20 12:58

Mela jsem 2× nepojizdne auto a pokazde si ho mechanik vyzvedl na miste.
Partner je mechanik a vecne nekam pro auta jezdi. Myslim, ze uz to je celkem standard. Ale nevim, jak v autorizovanych servisech. Ale verim, ze i tam si poradi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1513
22.3.20 13:03
@Anonymní píše:

Autorizované servisy odtah skoro určitě mají a když ne vlastní, mají nasmlouvanou nějakou odtahovku, nebo ti na nějakou dají kontakt…
Nevím jak kde, ale já do svého neautorizovaného servisu zavolám, když je nějaký problém a když je auto absolutně nepojízdné, popíšu závadu a oni přijedou a někdy odstraní závadu na místě. Když je auto pojízdné, odvezou si ho a zase přivezou… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4378
22.3.20 15:18
@P4ja píše:
A co je na tom anonymního?? Vezmi telefon a obvolej servisy a oni ti řeknou případně poradí. :zed:

Tak co kdyby se vlastnik dozvedel, ze mu rozbila auto. To uz je dost intimni informace a je nutne se chranit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama