Nepovedena balayage - jak zachranit?

24.8.21 13:31

Nepovedena balayage - jak zachranit?

Dobrý den,
je tu nějaká šikovná kadeřnice, která by mi poradila? Známé známá mi měla dnes udělat balayage, ale mam žlutou flekatou hlavu. Chtěla jsem zachovat svou vlastní světle hnědou a do toho jen trochu prosvětlit. Teď dumám, co s tím. Napadlo mě koupit barvící šampon ve světle hnědé, jestli by to z té žluté udělalo tmavou blond až světle hnědou. Může to fungovat? Nebo to bude ještě větší průser? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24588
24.8.21 13:36

Těžko říct, možná to na to flekate chytne taky flekatě a šampon se z toho pak vymeje a budeš zas tam kde jsi teď. Zajdi ke kadeřnici, která to umí, ať ti tam dá barvu. Těma z drogerky se málokdo trefí na svůj odstín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
24.8.21 16:06

No tak kdyz uz jsi se spalila, tak ses snad dostatecne poucena, abys nekupovala neco z drogerie a sama nepatlala na hlavu… proste si zaplat kvalitni kadernici, ktera ti tu hruzu co vytvorila,, znama zname,,, da dohromady :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6601
24.8.21 17:48

@sipkova.zanetka myslim, ze zakladni pravidlo je nedavat dalsi barvu na cerstvou barvu. Kolikrat se i kadernice boji davat na starsi barvu dalsi, jak to chytne. Zkusila bych tu kadernici, co poradi. Mozna to po par umytich nebude tak hrozne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24588
24.8.21 18:14

@malákráličice no jestli to chtěla prosvetlit, tak to musela odbarvovat a to fakt pár umytí nepomůže, tam se nemá co vymýt a těžko se něco zlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13136
24.8.21 21:44

Žlutá flekatá hlava může být náhodou docela zajímavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
23.9.21 06:30

Doufám, že ta spálená hlava stála aspoň litr :mrgreen: Řešila bych to opravdu profesionální kadeřnicí a určitě bych na ro nešahala sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat