Nepozdravila jsem babičku známe

Anonymní
22.7.21 17:45

Nepozdravila jsem babicku zname

Devcata stalo se mi neco za co se strasne stydim. Jdu vynest odpadkovy kos v domacich hadrech a potkam znamou s kocarkem a jeji kamaradku s babickou. Zname jsem rekla ahoj i te druhe pac ji znam a na babicku jsem jaksi z nepochopilnych duvodu zapomela pozdravit,,dobry den,,. Citim se trapne a nevychovane. Asi jsem byla rozhozena, ze me vidi v osuntelych ť plakaach a tricku. Jak byste to brali, fakt jsem z toho spatna :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
441
22.7.21 17:49

Teď už neudělaš nic.. Příště, až ji potkáš, tak ji pozdravis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
22.7.21 17:54
@Anonymní píše:
Devcata stalo se mi neco za co se strasne stydim. Jdu vynest odpadkovy kos v domacich hadrech a potkam znamou s kocarkem a jeji kamaradku s babickou. Zname jsem rekla ahoj i te druhe pac ji znam a na babicku jsem jaksi z nepochopilnych duvodu zapomela pozdravit,,dobry den,,. Citim se trapne a nevychovane. Asi jsem byla rozhozena, ze me vidi v osuntelych ť plakaach a tricku. Jak byste to brali, fakt jsem z toho spatna :(

Tak z toho bych byla totálně v pytli. :zed:
Moc, moc tě lituji, to musí být fakt šílený pocit. :hug:
A v domácích hadrech s odpadkovým košem, jo? 8o 8o
Mazec. :oops:
No nic, teď bych to řešila klečením na hrachu - do večera.
Samozřejmě bez večeře - za trest. :cert:
Zítra bych zavolala známé, její známé, babičce i tomu miminku a pořádně bych se jim všem omluvila. :kytka:
To by mohlo stačit, co myslíš ty? ;)

p. s. jo - i ty smajly za každou větou jsou tam pochopitelně schválně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32955
22.7.21 17:56
@Anonymní píše:
Devcata stalo se mi neco za co se strasne stydim. Jdu vynest odpadkovy kos v domacich hadrech a potkam znamou s kocarkem a jeji kamaradku s babickou. Zname jsem rekla ahoj i te druhe pac ji znam a na babicku jsem jaksi z nepochopilnych duvodu zapomela pozdravit,,dobry den,,. Citim se trapne a nevychovane. Asi jsem byla rozhozena, ze me vidi v osuntelych ť plakaach a tricku. Jak byste to brali, fakt jsem z toho spatna :(

Jó, to znám. Taky se mi občas stane takový zásek.
Pak si to zpětně přehrávám a říkám si „bože, proč?“

Teď už neuděláš nic. Zase se nic tak hrozného nestalo. Ale nepříjemné to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
22.7.21 17:57

@Kalbe ani na mikrosekundu mě nenapadlo, že je to myšleno vážně. :nevim:
A pokud nějakou vesmírnou náhodou ano, pak máš pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.21 18:03

Babča si zanadává na dnešní mládež a bude klid.

Já bych mohla vyprávět, už v dětství se ke me dostávaly výtky, že jsem nepozdravila mámu kamarádky tu a onde..a já vůbec nevěděla, že jsem ji potkala. Do teďka bývám občas zamýšlená a nevidím..a nebo zásek jako u tebe..co pak zpětně nechápu..a nebo jsem zas"neviditelná"..lidi občas nevnímají, když mluvím, na pozdravy neodpoví atd. Život jde dál:-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5760
22.7.21 18:09

Třeba si toho paní ani nevšimla, jsem jen lidi a každý někdy udělá něco čím je sám zaskočený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
22.7.21 18:22
@DanielaD píše:
Třeba si toho paní ani nevšimla, jsem jen lidi a každý někdy udělá něco čím je sám zaskočený

Přesně tak. A nebo si zakladatelko byla tak,,mimo'' že si ji třeba pozdravila automaticky a ani sis to neuvědomila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2639
22.7.21 18:23
@Dája999 píše:
@Kalbe ani na mikrosekundu mě nenapadlo, že je to myšleno vážně. :nevim:
A pokud nějakou vesmírnou náhodou ano, pak máš pravdu.

Mně se podobný situace taky občas přihodí :oops: A taky je mi z toho trapně. Jen o tom tedy nezakládám diskuse, ale klidně bych věřila, že to zakladatelka myslí smrtelně vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.7.21 18:29

Dekuji vam vsem za nazory i tem co si delaji z toho srandu @Dája999 . Nechapu to vzdy pozdravim a najednou zasek. Priste radeji v normalnim ohozu, at nejsem rozhozena

• Citovat
  • Nahlásit
2936
22.7.21 18:32
@Jahru píše:
Mně se podobný situace taky občas přihodí :oops: A taky je mi z toho trapně. Jen o tom tedy nezakládám diskuse, ale klidně bych věřila, že to zakladatelka myslí smrtelně vážně.

Mně tam moc nesedí to rozrušení, že ji 3 známý ženský potkaly v teplákách a v tričku, když vynáší koš - až do té míry, že ji to rozhodí a jednu z nich nepozdraví. :nevim:

V poslední době už je tady docela oříšek rozlišovat vážně míněné/vtipné téma :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
22.7.21 18:32
@Anonymní píše:
Dekuji vam vsem za nazory i tem co si delaji z toho srandu @Dája999 . Nechapu to vzdy pozdravim a najednou zasek. Priste radeji v normalnim ohozu, at nejsem rozhozena

:palec:
vidíš, vyřešeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2055
22.7.21 18:43

Tyjo nedokazu si predstavit realitu, kde bych byla natolik vydeptana z toho, ze jsem nepozdravila defakto ciziho cloveka, abych zalozila debatu na epipi. A jeste byt na umreni, ze me nekdo videl v teplakach tvl. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Typicky pripad first world problems.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
22.7.21 20:23

Když si vezmu v čem chodím s košem já, tak se spíš divím, že ti lidi zdraví mě 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
22.7.21 21:26

Já jsem kamoscine babičce řekla namísto nashledanou Ahoj a taky jsem to jako dítě strašně řešila 🙈 přehrávala jsem si pak co jsem měla říct…jako Ahoj…řekněte Evě (té kamosce )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat