Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Loudy píše:
Já jsem nikde nečekala - přišla jsem na chodbu, vybrala ze stojanu správný tiskopis, vymáčkla lístek a než na mě přišla řada, měla jsem vyplněno. Žádný problém a stres v tom nevidím
No jo, jenže já jsem z Prahy. Vždycky jsem na magistrátu čekala, vymáčkla si a šla třeba nakoupit a tak.
Ale jestli jsou tiskopisy ve stojanu, tak prima ![]()
A potřebuju něco kromě tý fotky?
@Bábrdl žádosti jsou ve stojanu na úřadu. Přijdeš, vypíšeš (zabere 2- minuty), sebereš lístek a jdeš. A určitě co nejdřív, protože se blíží konec roku, výměny řidičáků, teď nebudeš tak dlouho čekat.
@Bábrdl: Z Prahy sice nejsem, ale myslím, že tiskopisy budou všude volně ve stojanech. Kolikrát se člověk nějak přepíše a potřebuje nový.
Díky. Já teď stopro čtrnáct dní hlídám, takže výlet s batoletem z našeho konce prahy do centra, super
@Bábrdl píše:
No jo, jenže já jsem z Prahy. Vždycky jsem na magistrátu čekala, vymáčkla si a šla třeba nakoupit a tak.Ale jestli jsou tiskopisy ve stojanu, tak prima
A potřebuju něco kromě tý fotky?
Pokud si správně pamatuju, stačil řidičák, fotka a občanka.
@Syringa píše:
@Bábrdl
Na netu se dá zarezervovat přímo určitý čas, pošlou ti nějaký kód, ty jej pak u stojanu vyplníš, a dostaneš pořadové číslo na ten tvůj rezervovaný čas. Přijdeš o pár minut dřív, a vyplníš si tiskopis
Díky za tip. Koukala jsem na to, nejbližší termíny jsou až na konci listopadu a na ty se zatím hlásit nejde. Hádám, že až je odblokují, nastane o ně zase bitka. Takže čekání mě asi nemine.
Holky, potřebuju poradit…nečetla jsem celou diskuzi, tak se případně omlouvám, jestli to už tady bylo řečeno…takže k věci…před rokem jsem se vdávala, doklady jsem měnila až na řidičák, protože vůbec neřídím..ale teď kupuji auto a o nový řidičák ještě nemám zažádáno…myslíte, že můžu nějakou dobu (než to stihnu vyřídit) jezdit na staré jméno a staré trvalé bydliště? nehrozí mi pokuta? děkuji
Ahoj,
nemusíš se vůbec ničeho bát, já jsem si řidičák byla měnit až skoro 5let po svatbě a mezi tim jsem řídila denně a několikrát mě i policajti stavěli, jednou mě dokonce museli roztlačovat
a sami mi řekli že to jméno je detail
Normálně jsem si šla pak zažádat a nikdo nic neřešil, je to v pohodě ![]()
@Denis11 žádný strach, já jezdila na řidičák s rodným jménem několik let a nikoho to netrápilo. Když jsem se ke změně konečně odhodlala, nikdo se mě neptal, proč po tolika letech ![]()
@agne24 Neřeš to, já měnila řidičák 3/4roku po svatbě a měla jsem x silničních kontrol. Nikdy mi policajti nic neřekli, natož tak na úřadě…V pohodě ![]()
Zalezi na koho narazis, svagrova sla menit asi ctvrt roku po svatbe mozna ani to ne a zenska ji tam ztepala jak malou holku a ze by mela dostat pokutu a ja nevim co
ja jsem si zadala minuly tyden o ridicak, po trech letech a jenom jsem zaplatila 50kc za zmenu jmena, tot vse, zenska nerekla ani popel…
Holky, nevíte, jestli je nutné změnit adresu v techničáku, když jsme se přestěhovali? Velký techničák jsme dostali teprve nedávno, pt jsme měli auto na leasing a nedávno jsme ho doplatili.
No určitě s nim ale neřid v zahraničí, pas na staré jméno mi v den svatby na úřadě zneplatnili, zjistila jsem to ted když jsem stratila občanku že už není od svatby platný…