Nezveřejňujte nicky na iDnes

Napsat příspěvek
Velikost písma:
46669
20.2.14 21:20

Tohle možná povede akorát k tomu, že si plno holek založí další nick, jistojistě nějakou dementní přezdívku, aby se vyjímala v článcích a v otevřených diskusích bude přispívat pod tímto nickem. Dosavadní si nechá pro uzavřené skupiny. Docela vážně o tom uvažuju, ačkoli je to pravděpodobně proti pravidlům… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30632
20.2.14 21:20

Jsem pro, hned jak se mi článek ukázal na FB, napsala jsem komentář, ale pak jsem ho srabácky smazala :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10337
20.2.14 21:21

@kerrankin ale že jsme se trefily co? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15225
20.2.14 21:21

@KPKristy Vyhmátnou tě…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15225
20.2.14 21:22

Zajímavé, že v tom článku je jeden nick uvedený a u další citace už je jen „další maminka z emimina“.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20807
20.2.14 21:23

Tak se pojďte přejmenovat, ať je to výživné!!! :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10337
20.2.14 21:24

@Ukulina čekájí co to jedno zveřejnění udělá za bugr na emiminu :roll: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
20.2.14 21:24
@Ukulina píše:
@KPKristy Vyhmátnou tě…

Já vím, že jo, však píšu, že to nejspíš proti pravidlům. Jinak se nelze ubránit nechtěným citacím pod nickem. Anebo to tu zabalit úplně :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
20.2.14 21:25

Doporučuji novým členkám zavést neotřelé nicky jako blběna, čurina, prodejnážena, babišokobliha atd. Garantuji Vám, že idnes s citací nicků velmi rychle ustane :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
20.2.14 21:25
@Sibyla0 píše:
Tak se pojďte přejmenovat, ať je to výživné!!! :P

To tu začalo být poslední dobou velmi moderní a teď to nabere obrátky :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
20.2.14 21:25
@MUFICE píše:
Co si pamatuju, tak někdy v létě jsem četla článek v Magazínu MF a taky tam byly citace i s nicky uživatelek Emimina. Už nevím, jakého tématu se to týkalo :think:

I fotky…??? 8o Myslím profilovky..??? 8o

  • Citovat
  • Upravit
2895
20.2.14 21:25

JA BYCH BYLA pro prezdivky nick1, nick2,nick3… jdem do toho? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
20.2.14 21:25
@Burj Chalifa píše:
Doporučuji novým členkám zavést neotřelé nicky jako blběna, čurina, prodejnážena, babišokobliha atd. Garantuji Vám, že idnes s citací nicků velmi rychle ustane :mrgreen:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
15225
20.2.14 21:25
@Burj Chalifa píše:
Doporučuji novým členkám zavést neotřelé nicky jako blběna, čurina, prodejnážena, babišokobliha atd. Garantuji Vám, že idnes s citací nicků velmi rychle ustane :mrgreen:

Jó! :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30632
20.2.14 21:25

Teď šlo „jen“ o nočník. Ale co když to bude příště domácí násilí, nevěra, rodinné problémy a „jánevímcoještě“ :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová