Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj,
dnes máme hodně nízký tlak vzduchu - pociťujete něco?
Ahoj, ja mam stale nizky tlak ale toto uz je na me moc. Silene mi boli hlava, cele telo mam jako by tezke, jsem unavena
Pocituji vzdy vykyv tlaku i kdyz jde nahoru, to mi zase. silene huci v usich, zrychlene dychani…
Já si připadám nějaká nedospaná, ale nevím, zda je to tím - byli jsme v divadle a vstávali kvůli dětem brzo. Ale připadám si fakt jako bych dala tak 3hod., přitom to bylo asi 6:-).
@Bureschka píše:
Mě se hůř dýchá a jsem unavěnější
noooo a jeste to dychaniii, to je hnus!
Hůř se mi dýchá a jsem unavená. Jen čekám kdy sebou praštím o zem.
No u mě je to spíše celkovou lehkou slabostí, s lehkým motáním hlavy a začalo to už včera
My spali do půl desátý
což je o dvě hodiny dýl než normálně ![]()
Jinak čekám motolice, já na to trpim ![]()
Me se točí hlava a tmí se pred očima, jakmile vstanu z postele, ze židle atd. o bolení hlavy ani nemluvím
Nízkej tlak je potvora ![]()
Ráno mi vstávání trvalo déle (motala jsem se do koupelny jak ožrala
, teď mě pobolívá hlava a „tlačí“ oči. Je mi divno, ale to může být i celkovým vyčerpáním…jen ten tlak tomu asi moc nepomáhá
Tak koukám, že to asi fakt působí na lidi. Náš barometr - tedy ne digitální je na nejnižší hodnotě, co může dát, asi se za chvíli otočí dokola
.