Nízký tlak vzduchu - jak snášíte?

4243
30.1.15 09:51

Nízký tlak vzduchu - jak snášíte?

Ahoj,
dnes máme hodně nízký tlak vzduchu - pociťujete něco?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2734
30.1.15 09:55

Já nic, ale muže bolí koleno..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14336
30.1.15 10:00

Mě se hůř dýchá a jsem unavěnější

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4099
30.1.15 10:00

Ahoj, ja mam stale nizky tlak ale toto uz je na me moc. Silene mi boli hlava, cele telo mam jako by tezke, jsem unavena :roll: Pocituji vzdy vykyv tlaku i kdyz jde nahoru, to mi zase. silene huci v usich, zrychlene dychani…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4243
30.1.15 10:01

Já si připadám nějaká nedospaná, ale nevím, zda je to tím - byli jsme v divadle a vstávali kvůli dětem brzo. Ale připadám si fakt jako bych dala tak 3hod., přitom to bylo asi 6:-).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4099
30.1.15 10:01
@Bureschka píše:
Mě se hůř dýchá a jsem unavěnější

noooo a jeste to dychaniii, to je hnus!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4243
30.1.15 10:02

Jo a je mi nějak chladno :-). Piju víc kávu od včerejška.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4622
30.1.15 10:05

Hůř se mi dýchá a jsem unavená. Jen čekám kdy sebou praštím o zem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24226
30.1.15 10:05

No u mě je to spíše celkovou lehkou slabostí, s lehkým motáním hlavy a začalo to už včera

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5230
30.1.15 10:07

My spali do půl desátý :mrgreen: což je o dvě hodiny dýl než normálně :lol:
Jinak čekám motolice, já na to trpim :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1118
30.1.15 10:25

Me se točí hlava a tmí se pred očima, jakmile vstanu z postele, ze židle atd. o bolení hlavy ani nemluvím :) Nízkej tlak je potvora :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5010
30.1.15 10:31

Já jsem v pohodě, nijak to na mě nepůsobí. Aspoň zatím ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jančakecalka
30.1.15 10:32

Jsem unavená a podrážděná, manžela bolí klouby :|

  • Citovat
  • Upravit
16694
30.1.15 10:33

Ráno mi vstávání trvalo déle (motala jsem se do koupelny jak ožrala :lol:, teď mě pobolívá hlava a „tlačí“ oči. Je mi divno, ale to může být i celkovým vyčerpáním…jen ten tlak tomu asi moc nepomáhá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4243
30.1.15 10:36

Tak koukám, že to asi fakt působí na lidi. Náš barometr - tedy ne digitální je na nejnižší hodnotě, co může dát, asi se za chvíli otočí dokola :-).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová