Noční chování

Anonymní
25.10.19 20:41

Noční chování

Holky mě se teď vstává že když malá v noci začne plakat tak já hned vylítnu a upřímně řečeno ani nevim co se stalo a proberu se až když jí držím v náručí, přítel mi říkal že hned jak malá začne brečet tak já vylítnu a vezmu ji do náruče ale že kolikrát mu přijde že ještě spím a mě teda taky když si uvědomím že mám malou u sebe až po pár vteřinách co jí držím, prej se už i stala situace kdy malá začala brečet, já se zeptala přítele co se děje a než stihnul rozsvítit lampičku tak jsem stála u postýlky. Nestalo se vám něco podobného? přijdu si jak magor ale přítel říkal (s mírným humorem) že to jsou nějaký podvědomý mateřský pudy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55
25.10.19 20:43

Mě taky se to stávalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
25.10.19 20:45

Ne, ale manžel, když ho něco/někdo probudí, je mimo klidně hodinu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10103
25.10.19 20:45

U prvního jsem to měla úplně stejně, teď s druhým jsem někdy tak unavená (ale z toho staršího :lol:), že už to tak rychle nejde. Ale přesto vylítnu rychle. U nás to má ale i manžel. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.19 20:47

Tak jsem asi normální, já už jsem se bála jestli nejsem třeba přehnaně úzkostlivá ohledně své dcery

• Citovat
  • Nahlásit
10103
25.10.19 20:49

Já si myslím, že je to tak všechno najednou. Nechceš nechat brečet, nechceš vzbudit manžela, sousedy. A zároveň, čím díl pláče, tím hůř potom usíná. Neboj, jsi normální, starostlivá matka :mavam: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29226
25.10.19 20:59
@Anonymní píše:
Holky mě se teď vstává že když malá v noci začne plakat tak já hned vylítnu a upřímně řečeno ani nevim co se stalo a proberu se až když jí držím v náručí, přítel mi říkal že hned jak malá začne brečet tak já vylítnu a vezmu ji do náruče ale že kolikrát mu přijde že ještě spím a mě teda taky když si uvědomím že mám malou u sebe až po pár vteřinách co jí držím, prej se už i stala situace kdy malá začala brečet, já se zeptala přítele co se děje a než stihnul rozsvítit lampičku tak jsem stála u postýlky. Nestalo se vám něco podobného? přijdu si jak magor ale přítel říkal (s mírným humorem) že to jsou nějaký podvědomý mateřský pudy

Přišlo mi minimálně do roku a půl věku dítěte, že spím jen napůl. Jedno ucho pořád poslouchalo. Stalo se, že jsem několikrát v noci kojila a pak se mě růžolící vyspalý tatínek ráno ptal, jestli jsem krmila. Prostě se přestal při jemném zavrnění dítěte budit a já byla hned auf, jakmile kvíklo. Aby právě ve 3 nevzbudilo celý dům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
25.10.19 21:01

Já bych řekla, že normální mateřský pud. Jsi rozespalá a prostě si to nepamatuješ. mám to taky tak, že kolikrát nevím jestli jsem vstávala a nebo ne. Syn se mi hodně budí i teď v devíti měsících ;) a mého chlapa nic nevzbudí, zato já se proberu vždy chvíli předtím než se syn probudí. Ale čím je syn starší tím pomaleji reaguji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24219
25.10.19 21:03

Já teda ne že bych při vstávání spala a nevěděla o sobě. Ale na to, že normálně spím jak pařez a neprobudí mě ani požární alarm, tak s dětma do cca roku a půl jsem byla vzhůru na první kníknutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
25.10.19 21:32

Ano, taky jsem byla okamžitě probraná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15445
25.10.19 21:57

No jasně - evoluce. Máš geny těch svých praprapraprapra babiček, který děti přežily proto, že se jejich matky dokázaly vzbudit, když hrozilo nebezpečí.

No a to že už nebezpeční tak sto let nehrozí si fyziologie lidského těla prostě neumí všimnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.19 22:49

Tak to jsem ráda že je to normální, díky holky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1433
25.10.19 23:55

No ja spim s dcerkou, nekdy se zdrzim u manzela v loznici( usnu) a pak to mam stejne jako ty. Uprimne, fungovat takhke kazdou noc, tak.me jebne. Desne me u toho vylitne adrenalin, cela se klepu. Takhle spim u ni a mam klid. Budim se 1-3× za noc, ona treba ani ne. A to ji jsou 3,5. Proste kvocna. Jestli by ti to taky nepomohlo. Evidentne te trapi, ze by plakala v noci sama. A neni duvod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat