Norsko - mohou odebrat děti turistům?

36014
31.5.18 12:02

Norsko - mohou odebrat děti turistům?

Plánujeme na příští rok Norsko a mě jen tak napadlo, jestli nám tam nemohou za něco sebrat děti. Budeme ve stanu, děti určitě budou špinavé a plné oděrek a modřin, strava bude naprosto nevhodná (neb bude vše konzervované a dovezené z ČR), budem se koupat v přírodní (studené, špinavé) vodě atd.
kdyby mě mohl někdo kompetentní ubezpečit, že nemohou, moc by mě to potěšilo.

Zatím jsem se jen v jednom novinovém článku dočetla, že je tam nesmím bít a nesmím před nimi pít alkohol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1897
31.5.18 12:05

Nejoblíbenější české destinace:
Země kde vraždí turisty - Egypt
Země ve válečném stavu - Turecko
Země kde kradou děti - Norsko
:palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24682
31.5.18 12:09

Narovinu říkám, že kompetentní nejsem - jedu jen podle toho, co vidím slyším. Ale osobně bych měla strach, že si „všímaví Norové“ něco najdou - děti mohou křičet, vztekat se, jíst na veřejnosti sladké, já nemusím být v ideální duševní kondici a třeba je okřiknu - a najde se nějakej aktivní dobrák :cert:
Jsem zvědavá, co ti kdo napíše za praktické zkušenosti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24682
31.5.18 12:11
@AlphaOmega píše:
Země kde kradou děti - Norsko :palec:

V Turecku je válka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
31.5.18 12:14

ROFL

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
31.5.18 12:15
@AlphaOmega píše:
Země kde kradou děti - Norsko :palec:

Je to tak. Lidé jsou nepoučitelní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10770
31.5.18 12:17

@Pudloslava mohou. Mě by je asi odebrali na letišti ????. Já bych tam s dětmi nejela raději. Ale nechci plašit. Ale mohou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
31.5.18 12:19

Já bych do Norska nejela, ani kdyby mi dávali miliony. Neříkám, je to krasna zeme, ale necítila bych se tam s dětmi v pohodě. Taky bych byla ráda, kdyby se tu vyjádřil někdo, kdo tam trvale žije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10770
31.5.18 12:19

@Pudloslava četla jsem nějakej ten jejich pamflet, jsou to blázni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
31.5.18 12:20

@pe-terka asi chtěl napsat vyjimečný stav

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3405
31.5.18 12:25

No, videla jsem kdysi reportaz (v dobe kdy se hodne mluvilo o Michalakove) a tam prave rikali, ze ano, klidne i turistum. Nevim teda, jstl se to deje, to si nevzpominam, jstl zminovali, ale pravomoc na to mistni urady maji :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6526
31.5.18 12:25

Norsko je známé odebíráním dětí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2129
31.5.18 12:27

Norsko je úplně nádherné (i když drahé), byli jsme tam 2×, nikdy s dětmi nebyl problém. Nebuďte vyplašenky… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922
31.5.18 12:34
@g.sandova píše:
@Pudloslava mohou. Mě by je asi odebrali na letišti ????. Já bych tam s dětmi nejela raději. Ale nechci plašit. Ale mohou

Nám asi také. :oops: Já když si představím co ti naši kluci občas vyvádí, je to o nervy. :roll: Nás by tam asi zavřeli všechny… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5471
31.5.18 12:37

Ano, mohou. Četla jsem na toto téma několik rozhovorů a blogů.

I kdyby bylo riziko minimální (a oni si potřebují vylepšit své degenerované geny vzniklé příbuzenským křížením - proto cizí děti a nejlépe bílé, takže toto riziko pro mě není zanedbatelné), tak bych tam nejela ani ve snu.

Ohledně dovolené v zahraničí mám jasno, že pojedu pouze do Maďarska, na Slovensko a do Polska. Polsko mě nyní zajímá nejvíce. Takto jsme v „civilizované“ Evropě dospěli. Do Paříže? Heh, kdysi můj vlhký sen, nyní ani v noční můře. Severské země mě kdysi také velmi lákaly - a teď? Jo, Island - to mi jako sen zůstalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama