O2 TV a záznam v registru

Napsat příspěvek
59251
15.5.20 22:08
@Klopotkova píše:
Rušili jsme O2 TV v březnu minulého roku, do té doby jsme měli ten pronájem, celkem 7 let a 3 měsíce, jak je to teď mě už nezajímá.

Píšeš to člověku, co ma zajem teď.. Tak 9n asi musí znát aktuální podmínky, ne? :think: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2718
15.5.20 22:11
@martina.se píše:
Za to se do registru nedává.. To zase bez pohádek.. K registru je cesta dlouhá :grin:

Klasika, neplatící, prolhaná troska, která místo toho, aby zalezla někam ke svým zfetovaným kámošům do kanálu, tak tu ještě bude kolem sebe kopat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
15.5.20 22:15
@Zumpa píše:
Klasika, neplatící, prolhaná troska, která místo toho, aby zalezla někam ke svým zfetovaným kámošům do kanálu, tak tu ještě bude kolem sebe kopat :mrgreen:

Tak jako každý, kdo se v tom pohybuje, tak ví jak to chodí.. Dluh vesměs půl roku a výše, nebo extra částka.. Jinak to nefunguje..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 05:50

@Zumpa to snad nemyslíte vážně?!
Opozdila jsem se s platbou, bohužel u krátkodobé půjčky o dva týdny a jsem v registru, alespoň podle SMS co psali. Nejsem žádná fetka, zadlužená taky nejsem! Měla jsem za život jednu půjčku a už nic víc nemám! Žádné fetující kamarády a už vůbec ne v kanálu nemám 8) jestli vy ano a potřebujete to vykřičet do světa, založte si vlastní vlákno. Troska?! Nevíte o mě absolutně vůbec nic a děláte že mně trosku?!!! Jste vůbec normální, nebo máte potřebu řešit si zde své komplexy?! Váš komentář jsem nahlásila. :palec: :pocitac:

@martina.se já nemám potřebu lhát a dělat z lidí jen tak blbce. :zed:

Moc děkuju ostatním, co se mi snažili poradit. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
2718
16.5.20 10:13
@Anonymní píše:
Opozdila jsem se s platbou, bohužel u krátkodobé půjčky o dva týdny a jsem v registru, alespoň podle SMS co psali. Nejsem žádná fetka, zadlužená taky nejsem! Měla jsem za život jednu půjčku a už nic víc nemám! Žádné fetující kamarády a už vůbec ne v kanálu nemám 8) jestli vy ano a potřebujete to vykřičet do světa, založte si vlastní vlákno. Troska?! Nevíte o mě absolutně vůbec nic a děláte že mně trosku?!!! Jste vůbec normální, nebo máte potřebu řešit si zde své komplexy?! Váš komentář jsem nahlásila. :palec: :pocitac:

Nejsi zadlužená, ale máš dluh a jsi v registru. A neexistující dluh platíš včas, jen jednou ti to ulétlo a to hned o celých 14dní. :mrgreen: A nelžeš, ty jsi prototyp pravdy :mrgreen: A propo, která společnost tě zapsala to registru, schválně, jestli alespoň jednou napíšeš pravdu :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
16.5.20 20:53
@Anonymní píše:

Ani u krátkodobé půjčky nejdeš hned do registru.. Mmchdm tu TV jsi objednávala Telefonicky? Oni by ti o tom, že jsi v solusu, řekli hned v prvním hovoru.. Pokud nic, tak tam nejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 21:26

Jednou jsem zkusila přesunout svou půjčku v bance do jiné banky. Paní za přepážkou mi slavnostne oznámila, že jsem v registru a mám tedy smůlu a dál se semnou nebavila.. Absolutně jsem netušila proč, lámala si tím hlavu.. nakonec jsem si zaplatila výpis z registru a zjistila jsem, že tam nejsem. Paní v bance si ze mě udělala dobrý den, asi se jí nechtělo semnou nic řešit…
Sice jsem nepomohla ale nedalo mi to nenapsat to sem…

• Nahlásit
  • Citovat
217
16.5.20 21:39
@martina.se píše:
Dneska už se pronájem nedává

Máme od O2 nový set top box za pronájem kolem 50 Kč měsíčně. Tento týden ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
16.5.20 21:45
@sezam01 píše:
Máme od O2 nový set top box za pronájem kolem 50 Kč měsíčně. Tento týden ;).

Měli jste už dříve? Možná nějaká promo akce.. Nwm o tom ale :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
16.5.20 22:37
@martina.se píše:
Měli jste už dříve? Možná nějaká promo akce.. Nwm o tom ale :think: :mrgreen:

O2 TV máme už několik let. Minulý set top box byl náš, starý tak 4 roky, ale jestli to tehdy bylo proto, že nebyla jiná možnost, nebo jsem to chtěla vlastní, si fakt už nepamatuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
17.5.20 21:17

@sezam01 tak možná bylo promo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
17.5.20 21:40

@martina.se Ten starý byl náš a ten, co jsme brali tento týden, byla normální nabídka, žádné promo, klasická výměna rozbitého za nový ;). Ale hlavně si myslím, že to je úplně jedno, jen jsem reagovala na to, že se musí nový set top box jen kupovat, což nemusí. Jinak zakladatelce ten její příběh nevěřím, ale to je taky celkem fuk :mrgreen: :mavam:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
17.5.20 21:44
@sezam01 píše:
@martina.se Ten starý byl náš a ten, co jsme brali tento týden, byla normální nabídka, žádné promo, klasická výměna rozbitého za nový ;). Ale hlavně si myslím, že to je úplně jedno, jen jsem reagovala na to, že se musí nový set top box jen kupovat, což nemusí. Jinak zakladatelce ten její příběh nevěřím, ale to je taky celkem fuk :mrgreen: :mavam:.

Ono ti nedají jen tak pronájem.. Víš.. A mě to zajímá. Za 49 jsou Splátky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7693
17.5.20 22:16
@martina.se píše:
@sezam01 tak možná bylo promo :palec:

Oni ted maji jakoby akci.
Loni sem ho brala. Bud za 2 tisice hned nebo za za 83 Kc na dva roky.
A ted to maji za 50 Kc.

To je jako loni. Modem byl v akci za 1000 Kc pro zakazniky. Ted uz to nemaji. Musis zaplatit 2 tisice(nebo splatky)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama