Obtěžování uživatelem Loneman

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4242
7.3.10 20:59

Tak me Loneman taky napsal, uz jsem chtela zalozit tema, jestli pise jeste nekomu, ale cely vikend jsem tu nebyla a ted koukam, ze asi psal 8-) :wink:

Napsal jen jak se mam a kdy cekam, tak jsem odepsala, jestli je to nejaka seznamka nebo co a on odepsal, jestli by mi to vadilo.. Takze uchyl :mrgreen: Jsem taky tehotna, ale z Kvetna 8-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová