Očkování proti covidu - snažení o miminko

16
12.7.21 11:02

Očkování proti covidu - snažení o miminko

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat na váš názor případně zkušenost. S manželem se snažíme o miminko cca 5 měsíců. Já jsem se teď zaregistrovala na očkování proti covidu, na očkování mám jít 23.7. (jen pro upřesnění ovulace proběhla 7.7.)
Máte někdo zkušenost s tím, že jste podstoupili očkování a následně jste zjistili, že jste těhotné? Co vám doporučil váš lékař.

Děkuji za názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2499
12.7.21 11:57

Očkování nemá na plodnost žádný vliv už se to tady řešilo stokrát.. Znám holky co jsou po očkování a normalne otěhotněli. i má známá je teď těhotná a to byla už na druhé dávce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4298
12.7.21 12:05

V termínu očkování budeš 16 dní po ovulaci, to už budeš vědět, jestli jsi těhotná nebo ne a podle toho na očkování jít nebo nejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
12.7.21 18:32

Já už byla těhotná když jsem šla na první dávku, jen jsem o tom ještě nevěděla… Nemá to vliv na plodnost všude se to omila pořád dokola

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1446
12.7.21 20:21

Já mám první dávku za sebou, teď jsem zjistila, že jsem těhotná a druhou mám v srpnu. Půjdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
12.7.21 20:23

Zkušenost nemám, jen názor. Nešla bych do toho ani za nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
12.7.21 20:36

Někde jsem četla, že do 6tt to snad nevadí. My se s manželem taky snažíme a před první dávkou jsem si pro jistotu dělala tt, kdyby byl pozitivní tak bych tam nešla, teď v období mezi první a druhou dávkou jsme snažení přerušili a začneme až budu plně naočkovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2499
12.7.21 22:39

Holky.. To by jste nemohli otěhotnět u žádného očkování.. Na plodnost nemá nic vliv.. Už jsem o tom viděla i studii… Sama pracuji v nemocnici i moje kolegyně co. Čekají mají očkování a normalne fungují a tehu mají ok… :pankac: já jdu po porodu hned taky. Radši ať jsem očkovaná a prcek ať má protilátky než chytit nějakou mutaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
13.7.21 08:12

Nešla bych, můžeš se přeobjednat, ať máš jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat