Od 15 toužím po holčičce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Triminka
Kecalka 223 příspěvků 15.11.14 20:35
Od 15 toužím po holčičce

Od 15 let, možná dříve mám takové přání že bych chtěla hrozně moc dceru :srdce: když vidím ty oblečky na holčičky, ty účesy atd.. obecně mám ráda děti, občas kamarádce pohlídám.. Za pár měsícu mi bude 18 let občas zkouknu věci pro miminko(holčičku) atd :) obděvuji dcery kamarádek.. Nechci dítě hned teď, ale později okolo 20 třeba nebo dýl ale hrozně moc si přeji holčičku, vyplnilo se to někomu? Že si přál dceru hrozně moc a vyšlo mu to? Vím že je tu spoustu návodu ale tomu moc nevěřím vše je 50:50

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 15.11.14 20:37

Já, odjakživa jsem si přála dvě děti a dvě holky. Pamatuju si, jak jsme se spolu s manžele, tehdy mým klukem bavili o dětech, bylo mi 16 a jak jsem říkala, že chci dvě holky a on, že jo že mi slibuje dvě holky. :mrgreen: A mám dvě holky :srdce: :srdce: je to skvělé

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 6 inzerátů 15.11.14 20:37

Ano přesně tak, je to 50:50 :D Přeji Ti, aby se Ti jednou Tvé přání vyplnilo. :palec:
Ale moc se na to neupínej, nebo budeš mít tři kluky :mrgreen: :P

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 15.11.14 20:37

@Triminka Vždycky to bude 50 na 50 :-) Můj bratranec s manželkou si už roky přejí holčičku a před nedávnem se jim narodil čtvrtý synáček :-)

Mystaro
Kecalka 156 příspěvků 15.11.14 20:38

Já si to přála moc.taky už asi od 15 let :-) Pro pobavení pověsila jsem si prstýnek nad ruku na vlas. Pomyslela na první miminko a vždy se točil a když na druhé začal se houpat a vyšlo to tak vždy :-) a Dnes mám dvě děti první holčičku vytouženou a druhého chlapečka. Takže to vyšlo

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 15.11.14 20:40

Taky jsem chtěla vždycky dceru, kluka jsem si nějak ani nedokázala představit. Mám dcery dvě, kluka nakonec taky.

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 15.11.14 20:44

Já hrozne chtěla chlapečka, no mám holku. Teď u druhého jsem zase hrozne chtěla holku, a čekám kluka;-) ale hlavně, že jsou zdraví :srdce: :srdce:

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 15.11.14 20:46

@Triminka Jo, měla jsem to podobně… Samozřejmě jsem si v těhotenství na ultrazvuku nechala říct pohlaví, byl to kluk. No, tak snad vyjde druhá šance. Byl to opět kluk. To už jsem rozdýchávala hůř. Tisíckrát jsem si opakovala, že je mnohem lepší mít zdravého kluka než postiženou holku, sestra je postižená, vím, co to je, chtěla jsem si rozumově zdůvodnit, že musím být ráda za to, co mám a necítit to zklamání. Ještě pár let mě to trochu mrzelo, i když jsem samozřejmě svoje rarášky milovala. Pak jsme začali mluvit o třetím a věděla jsem, že musím být připravená na to, že to bude kluk. Vzhledem k tomu, že jsem potratila, byla jsem za další těhotenství tak vděčná, že mi fakt bylo jedno, co to bude a dokonce jsme si to nechali až jako překvapení. Bylo to nádherné, protože se narodila holčička. Přála bych každé mamince, aby jí bylo dopřáno mít obě pohlaví, ale takhle to bohužel nefunguje. Asi jsem se měla naučit víc vycházet s kluky, pochopit je, rozumět jim. Proto jsem je dostala. A trpělivost mi nakonec přinesla i to třetí dítko, holčičku. Moc ti přeju, aby se ti tvoje přání splnilo, ale pokud to nevyjde, věř, že je to tak správně, třeba ti to bude vynahrazeno jinak.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 15.11.14 20:47

Ne, zatím ne..ale já teda ještě v 15 chtěla kluky, holčičku až tak ve 20, no zatím mám 2 kluky, a 3. je neznámého pohlaví :)

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 21741 příspěvků 15.11.14 20:47

Nám se zadařila holčička až na podruhé. A musím říct, že první syn, je skvělý, a jediný rozdíl od holky je, že nenosí ty šatičky. Tak si teď užívám to fintění a těším se až budeme šít na panenky a na plyšáky oblečky atd. Zatím stříhám autíčka. :-)

SlavinkaC
Závislačka 3889 příspěvků 15.11.14 20:50

Ja chtela holku… nikdy jsem ani nepomyslela, ze by to mohl byt kluk :mrgreen:… no a mam kluka a je to to nejvecsi zlaticko na svete :srdce:

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 15.11.14 20:52

A já se vždycky viděla s klukem a mám holku a neměnila bych :mrgreen:

Bunnies
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 15.11.14 20:54

Já jsem nechtěla jedináčka (jsem jedináček). Chtěla jsem páreček a máme ho. Manžel si teď přál jako třetí holčičku a je na cestě:-) Takže nám to vyšlo. Kluci jsou ale fajn. Mě se zdá, že syn je větší mamánek než dcera :srdce:. Holky to umějí s tatínky. Máme oba s manželem kolem sebe samý kluky v obou rodinách a holky jsou rarita, takže jsme rádi, že bude od nás víc holek. Ale už končíme, čtvrté bychom neuživili.

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 15.11.14 20:59

No u mě se to od patnácti párkrát změnilo tyhle touhy, většinou jsem chtěla kluka, nebo třeba dva kluky a holku… posledních pár let, jsem si říkala, že bych chtěla jako první holčičku a buď by zůstala sama, nebo k ní pak chci chlapečky, takže jsem vlastně jen změnila pořadí preferencí :twisted: ale s holčičkou mi to vyšlo, vyšel mi i měsíc asi a teď když to výjde i na den tak budu moc ráda, jednak kvuli datu jako takovýmu a pak raději bych štírku, než střeleččí holčičku, ale hlavně když to bude zdravé… upřímně kdyby se spletli na ultrazvuku ukápne mi asi slzička, ale miminko bude stejně naše :srdce:

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 15.11.14 21:00

@Triminka já jsem vždycky chtěla dva kluky a mám tři holčičky :mrgreen: Ale jsem šťastná a za nic bych je nedala. A klidně bych brala ještě jednu

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >