Oddělené ložnice - chrápaní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.5.22 07:10

oddělené ložnice - chrápaní

Ahoj, už delší dobu přemýšlím o oddělených ložnicích. Přítel neskutečně chrápe, takže v noci několik hodin nedělám nic jiného než, že na něj mlaskám, hladím ho, drcám do něj…už jsem fakt fyzicky vyčerpaná, unavená. On o tom nechce ni slyšet, avšak s tím taky nehodlá nic dělat. Aktuálně už jsem ve fázi, kdy se nemůžu na nic soustředit, klimbám v autě a už nemám chut s ním ani spát (já 29, on 42)
Jak to máte u vás? Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1049
5.5.22 07:17

Oddělené ložnice ne, protože se pak k sobě už nikdy nevrátíte.

Můj muž taky chrápal, a pak si stěžoval na to, že ho nenechám vyspat, protože pořád mlaskám a budím ho. :nevim: :D

U nás hodně záleží na poloze, v které spí. Někdy má taky vylomenou hlavu, že to zní jako by lesy kácel. Zvlášť třeba po nějakém to pivku a panáku. Chlap taky to nějak neřešil. Hodně nám pomohl anatomický polštář a v noci otevřené okno. Snaž se usnout dříve než on a nahoď špunty do uší. Já je dostala od tchýně první den, co jsem se jim šla představit. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 07:22

@adamcoka to mi říká, že na co si stěžuju, že hned usnu. Akorát nemám úplně jinou možnost, protože t hodina třeba než on usne je defakto jediná, kdy se kloudně vyspím..Aspon že nepije. Neumím si představit, že by to bylo ještě horší.. Párkrát už jsem v noci odešla do obýváku a je ho slyšet i přes zavřené dveře. Špunty nepřichází v úvahu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 07:24

Manžel chrápe šílené. Momentálně nemáme pokoj navíc, kam bych mohla jít. Do toho dítě, které se budí cca jednou za hodinu a do toho mu rostou zuby. No zlaté manželovo chrapani :D

• Citovat
  • Nahlásit
1290
5.5.22 07:25

Souhlasí nesouhlasí, prostě si s tím bude něco dělat nebo budeš spát jinde, hotovo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4534
5.5.22 07:28

Bud s tim bude neco delat nebo bych sla spat jinde… to je jednoduche.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9680
5.5.22 07:28

Zvykla jsem si a už mi to vůbec nevadí. Synové se diví, jak s ním můžu spát, když to chrápání rezonuje celým domem. No, můžu, vůbec to nevnímám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1680
5.5.22 07:31

U nás je to samé, manžel řezal on ráno fit já vyřízená. Občas jsem se v noci stěhovala k dceři do pokojíčku, když už to bylo nesnesitelný. Teď nevím čím to, trošku se to zlepšilo a začne až nad raném, takže já mám špunty do uši a jsme oba spokojeni :lol: občas se necháme dobrovolně navzájem vyspat a buď já nebo on spíme s dcerou dobrovolně už od večera. Má velkou postel. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 07:32

Spím jen se špunty do uší. Jinak jsem se taky vůbec nevyspala. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
26388
5.5.22 07:37

Oddělené ložnice jsou za mě smrt vztahu. Ono i dítě uprostřed manželské postele, co si budem povídat.
Už bych do toho nikdy nešla.
Takže partner, pokud o oddělených nechce slyšet (a já ho naprosto chápu), tak bych ho tlačila do řešení. Může mít nějaký odstranitelný zdravotní problém (kamarád při řešení chrápání přišel na apnoe), pořídit anatomický polštář, nepít, zhubnout (to dělá taky hodně).
Prostě bych mu řekla: milý zlatý manželi, pokud chceš, abych zůstala v posteli, tak to řeš!

Můj chlap chrápe víc právě po alkoholu. Ale mě to nijak zvlášť nevadí. Když ale jednou za čas spíme s jednou mojí kamarádkou na společném pokoji, tak ta zažívá očistec. Má lehké spaní a půlku noci po nás hází polštáře :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5252
5.5.22 07:56

Mě teda budí i přes ty špunty, spíme odděleně, nedá se to. Chrápe, když spí na zádech - což je většina noci. Když se napije, tak by chrápáním zboural dům. Vedu fantazie o tom, jak mu do trička našiju tenisáky nebo víčka od PET lahví, aby se na ty záda nemohl otočit ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 07:59

Zakladatelko, myslím, že neoddělené ložnice ti může doporučit jen ten, kdo nezažil to peklo dlouhodobého nevyspání vedle chrapajiciho partnera. :(

Já bohužel ano a vím, proč uvažuješ, jak uvažuješ. Špunty do uší přece nejsou řešením na dalších 50 let. Není zdravé mít je zastrčené každou noc, celou noc. Nemluvě o tom, že pouze zmírní hluk, ale úplně ho nevypnou. Takovou sílu zase nemají. Nemluvě o tom, jak jejich pravidelné, letité užívání může huntovat sluch.

Ano, oddělené ložnice vztahu neprospívají. Ale chronické nevyspání zase neprospívá tobě. Velmi dobře si pamatuji na to zoufalství noc co noc a už bych to znovu nechtela zažít. V tu chvíli jsem toho člověka vedle sebe skutečně nenáviděla. Ne nadarmo je upírání spánku jednou z forem mučení.

Pokud partner nechce problém řešit, oddělené ložnice jsou jedinou volbou. (Obzvlášť pokud na to máte prostor.)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 08:00

Máme s přítelem rozdělené ložnice už 5 let, spím s dcerou. Mu to nevyhovuje, mě ano, protože se vyspím. Dokud s tím nic neudělá, do ložnice se nevrátim. Vztah nám funguje a má to v dnešní době hodně páru jen se o tom tolik nemluví.

• Citovat
  • Nahlásit
43654
5.5.22 08:03

On chrápe a dělá randál. On má problém. Chrápání je nemoc, spánková porucha. Pokud nechrápe jen při rýmě, po alkoholu, měl by to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 08:09

Mame oddelene spani kvuli chrapani a ja jsem rada ze jsem vyspim. Zabijakem vztahu totiz muze byt i unavena zena a z toho plynouci dusledky. Ja jsem treba strasne protivna, kdyz se aspon trosku nevyspim. Nemam pak chut si s nikym povidat, neco delat a o sexu ani nemluvim.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat