Odkdy můžu nechat miminko

9.7.15 22:29

odkdy můžu nechat miminko

Holky, chtěla bych znát váš názor, myslíte, že mohu 6ti měsíční miminko nechat na víkend s prarodiči? nebo je lepší ho vzít s sebou na víkendový výlet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1053
9.7.15 22:32

Prvni holku jsem nemohla kojit, a jela jsem v jejich 3mes na Slovensko, druhou jsem kojila a mamka ji hlidala v 6 mes. Urcite bych se toho nebala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
9.7.15 22:33

To záleží mimino od mimina, je na ně zvyklé? Jak dlouho s nima bylo nejdýl? Bylo už u nich na noc? Kojíš? Asi ne, že?
Osobně bych tak malé nedala, a když už, tak prvně alespoň na noc nanečisto abych věděla, že to bude ok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 22:34

@Foxisssss
A myslíš, že je to lepší mimi nechat babičce, nebo ho vzít s sebou? Šlo by taky o delší cestu…mám strach, aby nějak nestrádalo…nechci být krkavčí matka :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26494
9.7.15 22:35

@mandarinkapomeranc Vzít sebou. 6 měsíční dítě bych s nikým rozhodně nenechala, pokud bych nemusela (nemocnice)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 22:35

@geilens
Malé ještě není na světě :-) ptám se dopředu a určitě je rozumné nechat na zkoušku malého na noc u babičky :palec: pak bych odjela s trochu klidnějším svědomím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13487
9.7.15 22:36

Zalezi co prarodice zvladnou, kdybych nekojila klidne bych naseho 3 mesicniho nechala :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
9.7.15 22:36

@mandarinkapomeranc
Pokud je mimco v castem kontaktu s prarodici, tak bych to neresila, ale pokud je vida treba 1× mesicne na par hodin, tak bych to mozna zvazila. Mladsi to takhle mela(a jeste nekdy ma),ze u me mamky se smeje a u tchyne place :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
9.7.15 22:37

@mandarinkapomeranc Jako za mě rozhodně vzít s sebou… ale ty musíš vědět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4475
9.7.15 22:37

Vzala bych s sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 22:38

@Kriss Tina
Právě to si taky říkám, co když budu kojit…nemám s tím zatím žádné zkušenosti, čekám první…když bych kojila, tak by to šlo nějak udělat? myslím výjimečně dát mimi sunar nebo tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 22:40

@Foxisssss
S prarodiči sousedíme, máme domy vedle sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
9.7.15 22:40

V pripade kojeni bych ho teda taky radsi vzala sebou, nenechala bych ho zkazit flaskou, prso je prso :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38923
9.7.15 22:41

Radši bych vzala s sebou. S klukem hodně cestuju od miminka s žádné následky to nenechalo. Teda kromě toho, že cestování miluje :mrgreen:
Kluka jsem přes noc nechala hlídat v roce a uz se mě odpoledne nemohl dočkat. Večer ho prvně hlídala babička v 5 měsících.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13487
9.7.15 22:42

@mandarinkapomeranc pri kojeni bych nenechala uz jenom proto ze kdyz vic jak, par hodin nekojim neskutecne me boli prsa a nekde na vilete poradodstrikavat by se mi teda nechtelo, jinak sunar nepotrebuje da se odstrikat dopredu a nechat treba v mrazaku ze by babicka rozmrazila, ale to sem udelala jednou, kdyz jsme sli na veceri a nechala sem malyho u babicky na par hodin…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama