Odmítnutí testu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1366
20.1.21 11:07

Mělo by se to pokutovat, ale hygienická stanice nestíhá, tzn. dost pravděpodobně nestíhá ani pokutovat. Navíc se tím zkreslují celková čísla a statistiky. A taky se může stát, že se vás hygiena dopátrá třeba za týden, dva, opakovaně vás na test vyzve a karanténu budete mít tím pádem ještě delší, i když budete bezpříznakoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10526
20.1.21 11:29
@Sat22 píše:
Mělo by se to pokutovat, ale hygienická stanice nestíhá, tzn. dost pravděpodobně nestíhá ani pokutovat. Navíc se tím zkreslují celková čísla a statistiky. A taky se může stát, že se vás hygiena dopátrá třeba za týden, dva, opakovaně vás na test vyzve a karanténu budete mít tím pádem ještě delší, i když budete bezpříznakoví.

Většinu argumentů, proč se nemá test odmítat, chápu, ale čemu vadí ta „zkreslená statistika“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9087
20.1.21 11:33
@Anonymní píše:
Zdravím. Máme v rodině jedno z dětí pozitivně testované. Je legitimně možné si dát celá rodina 14 dní izolace doma a na testy nejít? Měla jsem za to, že je to trestné na na testy při indikaci nejít. Ale naše dětská doktorka mi doporučila zbylé dvě děti netestovat a ani nás rodiče. Prý ať raději zůstaneme 14 doma. Jsem z toho trochu v šoku, myslela jsem, že tohle je proti zákonu. Prý to ale mají posvěcené hygienou…jde o Prahu. Jak to tedy je???

Nevím jestli je to legitimní. Ale když nechceš na test, tak 14 dní v izolaci. To znamená, že nikdo z vás nesmí opustit byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20133
20.1.21 11:44

Tak jako tak musíš být doma v karanténě, tak je to přeci jedno. Můj muž taky na testy nešel, i když měl koronu, stejně byl se mnou doma tak si to odmarodil v karanténě a ne v izolaci. Nikdo ho tam ani neposílal, takže ani nemohl nic porušit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1304
20.1.21 11:45

Kdybyste ale meli testy prokazano, ze covid mate, nemuseli byste nasledne tri mesice do karanteny, kdybyste se zase s nekym potkali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
20.1.21 11:47

@ivašot. Statistiky ovlivňují PES a PES ovlivňuje rozvolňování nebo zpřísňování restrikcí, tzn. kdyby na test nechodilo více lidí, kteří by měli, může to zdánlivě vypadat, že je to na ústupu a čísla jsou lepší - což by samozřejmě nereflektovalo realitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
20.1.21 11:49

Já bych byla ráda za 14 dní bez testu. Nikdo by mě nenutil do dětí strkat špejli. Já bych to uvítala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10526
20.1.21 11:54
@Sat22 píše:
@ivašot. Statistiky ovlivňují PES a PES ovlivňuje rozvolňování nebo zpřísňování restrikcí, tzn. kdyby na test nechodilo více lidí, kteří by měli, může to zdánlivě vypadat, že je to na ústupu a čísla jsou lepší - což by samozřejmě nereflektovalo realitu.

Hmmm…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15539
20.1.21 12:01

Nám bylo řečeno (při kontaktu s pozitivní osobou), že pokud NEJSOU příznaky, tak si můžeš vybrat ) test a 10 dní karanténa, nebo 14 dní karanténa a bez testu. V momentě, kdy se nějaký příznak objeví, je povinnost dát se testovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13075
20.1.21 12:05
@Sat22 píše:

Tak Ti nevím, ale PES ovlivňuje akorat starou Blažkovou. Dyť podle nej neridej nic. Ma se rozvolňovat, daj si 14 dnu na rozmyšlenou, ma přituhovat, odložej to, az bude po Vanocich… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.1.21 13:49

Ahoj teď jsem řešila. Hygiena narizuje karanténu s testem nebo bez podle situace. Nemuzeš si vybrat.
Odpoledne předal nakazený kontakty a druhý den ráno volali z hygieny.

Mimořádné opatření nepřipouští možnost volby a individuálního rozhodování u koho test provést a u koho nikoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 08:31

Už volala hygiena a byly pěkně naštvaní co doktorka šíří za dezinformace. Testy pro nás povinné.

• Citovat
  • Nahlásit
73
21.1.21 23:35
@lilith1 píše:
Je a s hodně velkou pálkou..cca 10 let
@beruska9 píše:
@vtehanka12 : bez s tim do haje…nechapu lidi, co vic resi, jak ochcat system, nez zdravi ostatnich

Svědci kovidovi, přestaňte obtěžovat normální lidi tím, že máte vymytý mozek.

Nemůže být každý chytrý, jasně, ale otravovat ostatní vlastní hloupostí je…

My, kteří víme, že kovid tu byl od prosince 2019 do dubna 2020, se nechceme nechat dále a stále zastrašovat celosvětovými mocipány, kteří tuto propagandu úmyslně a neoprávněně prodlužují, jejich lokálními slouhy ( Babiš, Hamáček, Prymula aj. ) a nejhloupější vrstvou obyvatelstva, která si nechá věšet bulíky na nos, ale mozek nezapne, jak je rok dlouhý.

Píšu to na plnou hubu, aby už bylo konečně jasno. Těch důkazů a indicií, jak je to vylhané, zmanipulované a propaganda, už bylo tolik, že jen zabedněný jedinec nechce pochopit, o co tu jde ( o prachy ).

A vy, ostatní, nestyďte se říkat pravdu, a nenechte se zastrašovat hlupáky ( nemyslícími ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4416
22.1.21 22:36
@Lunapark píše:
Svědci kovidovi, přestaňte obtěžovat normální lidi tím, že máte vymytý mozek.

Nemůže být každý chytrý, jasně, ale otravovat ostatní vlastní hloupostí je…

My, kteří víme, že kovid tu byl od prosince 2019 do dubna 2020, se nechceme nechat dále a stále zastrašovat celosvětovými mocipány, kteří tuto propagandu úmyslně a neoprávněně prodlužují, jejich lokálními slouhy ( Babiš, Hamáček, Prymula aj. ) a nejhloupější vrstvou obyvatelstva, která si nechá věšet bulíky na nos, ale mozek nezapne, jak je rok dlouhý.

Píšu to na plnou hubu, aby už bylo konečně jasno. Těch důkazů a indicií, jak je to vylhané, zmanipulované a propaganda, už bylo tolik, že jen zabedněný jedinec nechce pochopit, o co tu jde ( o prachy ).

A vy, ostatní, nestyďte se říkat pravdu, a nenechte se zastrašovat hlupáky ( nemyslícími ).

Fajn, tak az budes pri korone na dejchaku a modlitt se aby ses dozila rana nebo nekdo z tve rodiny tak se proberes zabedne.na pipino..znam x lidi co to hodne od. srali i kdyz prezili..tak si vyndej hlavu z p.lele a prestan psat takove hlody!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
7.2.21 20:57

Čím déle to trvá, tím více mě vše kolem kovidu překvapuje. Změnilo se to na normální hon na čarodejnice… Některá ta opatření jsou důležitá ale spousta jich je zbytečný a možná až likvidačních… Spousta přátel na volné noze jsou totálně v háji. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat