Okolí Nymburk a Kolín nikdo, co takhle Poběbrady?

1120
4.12.08 23:29

Okolí Nymburk a Kolín NIKDO, co takhle Poběbrady?

Holky no tááák…nějaká budoucí mamina v počátku těhu by se fakt nenašla? :? 8O

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8448
5.12.08 06:56

ahoj,
no v počátku sice už né, ale z okolí jsme :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1120
5.12.08 11:01

Ahoj! No to nevadí…už jsme myslela, že tu žádné maminky z okolí nejsou…já jsem původně z Prahy 10 z Horních Měcholup - tam bych pořídila… :) Máš krásný miminko…druhý nebude? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8448
5.12.08 11:42

Taky jsme naplavenina z Prahy :lol:
No druhý bude možná až časem, zatím mi bohatě stačí tohle :lol:
Odkuk přesně jsi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
544
17.2.13 08:33

Nymburk,Poděbrady

Ahoj holky,
nechtěla sem zakladat nové témátko, tak možná budu kapku od věci. :jazyk:

Letos by jsme se měli stěhovat do menší vesničky 5 km od Poděbrad a ráda bych se vás zeptala jak je to tam s internetovým připojením?
Nechceme přes telefon ani přes pevnou, tak jestli některá z vas nevi nějakýho solidního poskytovatele?

Díky :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová