Opakovaná nevěra, lži, co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
AndyzOpavy
Stálice 58 příspěvků 25.07.17 21:17

Jdu se všema 10 zastat zakladatelky a hlavně ji popřát spoustu síly. V prvé řadě také studuji medicínu a dlouho se trápila ve vztahu, který mě ničil. Inteligence rozhodně nemá nic společného s tím, s jak příšerným partnerem jsme schopné vydržet. To je spíše o povaze, nátuře, vlastním sebevědomí, zkušenostech, nějakým způsobem závislosti na partnerovi… proč urážíte slečnu, která je evidentně inteligentní, během studií si zažívala taková pekla, která si dokáže málokdo představit. Studium tak těžké školy je něco, na čem může stavět při zvyšování sebevědomí, vždyť studuje TOP školu, výš už jít nemůže a vy ji urážíte, jaká bude špatná doktorka. U sebe jsem si svoje chování vysvětlila tak, že právě studium medicíny mě naučilo odolávat těm největším stresům, zatnout zuby a vydržet všechny nástrahy, co tato škola/potažmo zkoušející přinášejí.

AndyzOpavy
Stálice 58 příspěvků 25.07.17 21:18

Co se týče úrovně zdravotnictví, stačí vyjet za hranice a viděli byste, jak se šeredně pletete. Že vám je špatně, vy si zavoláte sanitku, která je u vás do 15 min, s doktorem a ještě vás odvezou do nemocnice? Toto opravdu není na západě standart. To, co se odvádí z platu je zlomek toho, kolik stojí všemožná vyšetření. Ve srovnání s Evropou jsme země, kde je spoluúčast pacienta na péči NEJMENŠÍ! Važte si prosím lékařů, kteří kvůli životům ostatních celý život studují nejnovější trendy, utíkají od svých rodin o víkendu, protože mají příslužbu a musejí do nemocnice, kteří neusínají každý den vedle své manželky/manžela, nedávají dětem pusu na dobrou noc, protože mají službu a tak dále a to vše za plat, který je neocení ani zdaleka tak, jak by měl… jestli se chcete léčit s lékárničkou a googlem, tak prosím…neurážejte ale lékaře tím, že vám neporadil nic lepšího jak google - třeba opravdu máte tu obyčejnou chřipku, na kterou vám lékař opravdu jiné rady jak google nedá..ale lékař zná souvislosti, zná příčiny všemožnejch nemocí, co když to není jen chřipka? Prosím, neurážejte lidi, kteří se vám snaží pomoct… :hug: :pankac:

Příspěvek upraven 25.07.17 v 21:26

AndyzOpavy
Stálice 58 příspěvků 25.07.17 21:23

A tobě zakladatelko přeji nesmírně moc síly, odhodlání a statečnosti takového partnera opustit. Chápu tě ve všem, co píšeš, zažívala jsem podobná pekla a ještě stále to nemám 100% vyřešené. Není to láska, je to prostě závislost na tom člověku, závislost na pěkné minulosti a závislost na představách, že by to přecejen mohlo být někdy pěkné, „jen ještě měsíc vydržím a bude to fajn nebo půjdu“..to je ta stále opakujícíse pohádka. Takovej člověk tebou pohrdá, ty to víš a beztak ho neumíš opustit. Držím ti palce a z celého srdce přeji, abys sis to v sobě vyřešila co nejdříve a dala si tak možnost potkat partnera, který si tě bude nesmírně vážit :hug:
Jinak v kolikáťáku seš? :)

lilith1
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 25.07.17 22:25
@saskiee1 píše:
Ahoj,
potřebovala bych se svěřit a vypsat, možná pokud bude i nějaká rada nebo že by to některá z vás měla podobné (což pochybuju). Jsem s přítelem 6 let. Zezačátku bral náš vztah vážněji on, až mi to bylo nepříjemné, jak moc byl sladkej a chtěl to i ode mě. Nebyla jsem žádná stíhačka, dávala dost prostoru, nic nevyčítala… až moc dokonalý mi to přišlo. Pak jednoho dne mi něco ukazoval na FB (to jsme spolu byli cca 9 měsíců) a já si v chatu všimla, že tam měl docela nedávnou konverzaci se svojí bejvalkou. A tehdy začalo celé mé trápení. Heslo jsem si samozřejmě pamatovala a koukla jsem se mu tam. Co jsem našla, mi vyrazilo dech. Své ex psal, jak ji miluje, chce s ní být, že nechce žádnou jinou a ona ho ignorovala. Tehdy jsme se pohádali, on brečel, prosil ať mu to odpustim. Samozřejmě hesla změnil. A já jsem se pomalu stávala stíhačkou. Byla jsem hodně nepříjemná atd. Ale netrvalo dlouho a už psal další jeho ex k narozeninám, potom opět bejvalce, kvůli které to začlo psal, jak si čte její psaníčka a že nad tim brečí, jak ji strašně miluje atd. Na to jsem taky přišla, tak všechny věci od ní „vyhodil“. Ale pak si psal s holkama z jejich vesnice, posílali mu nahý fotky. Pak jsem si všimla, že navštěvuje erotický seznamky, to mi tvrdil, že si to jen čte, že ho to vzrušuje a nic víc. Ale dál se to stupňovalo, až jsem našla, že si tam s nima i píše a domlouvá, ale údajně by to nikdy neudělal. Pak i přidal své erotické fotky a začal psát on své vlastní inzeráty. Takhle to trvalo 3 roky, ještě se do toho motala jeho ex, které pořád psával, hledal si ji na FB. Když jsem byla u něj a chtěla si dát věci do skříně, tak na mě vypadli všechny psaní a přáníčka od ní. To se opakovalo asi 2×… už to nebyl ten hezký vztah. Byli jsme oba nanervy, nikam spolu nechodili. Chtěl chodit pořád na nějaké plesy a maturáky, ale nikdy ne se mnou. Abych nezapomněla, tak pořád prosil a brečel, že nechce, abych ho opustila. Dolejzal.. krom tohohle to byl opravdu skvělej kluk. Ale zamotávalo se to víc.. byli problémy i s rodinou, že jsem k nim nechtěla jezdit, protože jsem se tam necítila dobře a hlavně proto, že přítelkyně od jeho bratra tam byla pečená vařená. Pak krom seznamek jsem nacházela i v jeho telefonu, že volal na privát a různým holkám. Balil snad většinu spolužaček, ikdyž pak šel na jinou vejšku, vždycky si tam našel nějakou, na kterou to zkoušel a chtěl je na vztah. Kamarádky pro něj byli přednější, vše skrýval, tajil. Až mi po 4 letech došla trpělivost, byla jsem zoufalá a rozešla se s ním a náhodou poznala jiného. Dala jsem se s nim dokupy, vydrželo nám to 8 měsíců. Ex mě pořád přemlouval, že kdyby věděl, že si opravdu najdu jinýho, tak by se mi věnoval, nevysedával celý dny a noci u počítače a řešil by naše problémy. Nakonec mi můj nový vztah zničil. A dál prosil. Já byla zoufalá, nechtěla být sama a tak jsem to s nim dala znovu dohromady. A úplně se změnil, už nebyl tak hodný, najednou jse mu byla jedno. Chodil s kamarády do hospody a hlavně do posilovny. Hodně zhubnul, vyrýsoval se a měl další nové zájmy. A já byla opět tam kde předtim, akorát jsem mu už byla volná. Měl další seznamky, psal i mým kamarádkám a chtěl jim platit za sex. Začarovaný kruh. Ale pořád jsem tak nějak věřila, že by mi to neudělal. Jenže jsem se spletla. V listopadu jsem zjistila od jeho bejvalky, že s nim spí už co ho zná a přes celý náš vztah :-( zničilo mě to. Tvrdil jí vždy, že nikoho nemá a ukecával ji k tomu. Opět jsem na něj byla hnusná a on sliboval prosil. No a k dnešnímu dni jsem zjistila, že spal se čtyřicetiletýma ženskýma, s kurvama, že si platil za orální sex. Pak to táhl i s jinýma.. ale všechno to byli tak ošklivý a tlustý holky, který neměli ani maturitu.. prostě děs :-/ dotáhl to tak daleko, že se vyspal i s kamarádkou od přítelkyně jeho bráchy a sliboval ji vztah. Ta mi akorát včera volala a říkala, že i doma tvrdil tak 2 roky, že spolu už nejsme :-/ on mi ve všem lhal, ikdyž jsem se ho narovinu i s pláčem ptala, aby ze mě nedělal blbce, tak furt lhal a jak chce mě. Začal chodit i k psycholožce s tim, protože sám uznal, že to neni normální. Já sama jsem už na antidepresivech a aby to nebylo málo, tak si založil i seznamku, že chce mít dítě s jakoukoliv ženou, jen nechce platit alimenty. To už bylo dost přes čáru. Přemýšlela jsem, že bych poprosila jeho bratra nebo tátu o pomoc (mamka jejich spáchala sebevraždu, když příteli bylo 15). Ale když jsem si přečetla jejich společný chaty, tak se v tom všichni 3 podporujou a můj přítel je z nich snad „nejhodnější“. Nevim co už dělat, nejde mi se od něj odprostit, proto taky chodim k odborníkovi. Moc dobře vim, že je to špatně a že mi ubližuje, ale nejsem schopná ho nechat být :-/ ani on mě ne. Tolikrát jsem ho prosila, ať mě nechá být a klidně má kurev kolik chce, ale ne, on mě přece strašně miluje. Celý minulý týden byl u mě a já včera přišla na jeho další účet a že hledá sex… jinak bych ještě doplnila, že mi ostatní říkají, že mu to takhle vyhovuje, že se má kam vrátit atd.. ale my spolu ani nespíme nic, protož on se mnou nechce :-/ ikdyž já chci a moc, tak pro něj jsem fuj… ale jiný kurvy, který spí s kdekym, tak to je v pořádku :-/ jsem už zoufalá. Jinak ta kamarádka od přítelkyně jeho bráchy mi volala a říkala, že v jejich rodině mě nemá ani nikdo rád, že jsem podle nich namyšlená a nechci tam ani jezdit, protože mám nosánek nahoru a všichni si o příteli myslí, že je šíleně moc hodnej.. ale opak je pravdou. Jinak bych ještě dodala, že snad se všema milenkama jsme v kontaktu, napsala jsem to i holkám, který zval na rande a zkoušel to na ně a všem se to opravdu nechtělo věřit. Jinak jeho přátelé mě nesnáší, ikdyž za celých 6 let jsem s nima nebyla ani na pivu (nemáme s přítelem žádnou partu přátel nic, protože mě k nim nikdy nechtěl přizvat) a on jim samozřejmě celý roky vtlouká do hlavy, že ho podvádim, že jsem mrcha a proto tedy on se taky seznamuje. Takže si to pojistil, kdyby ho někdo viděl s jinýma :-/ jinak přítelkyni od jeho bráchy mají rádi všichni. To byl taky jede z důvodů, proč jsem k nim nejezdila, cítila jsem ze všech tu nevraživost.

Zakze on s tebou nic nepodnika, nespi a vlezne na cokoliv co ma sukni, tak bych mela hodne strach ze chytnu nejakou pohlavni chorobu a fakt netusim proc s takovym kurevnikem jsi.

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 26.07.17 08:29
@Swift
@Swift píše:
@SarinkaSar1 tak a teď se povinně vyjádři k tématu a ten zní vzájemně závislý nevyvážený partnerský vztah, kde chlap hraje druhé housle a svoji životní frustraci utápí v lůně rozmanitých žen od prostitutek, přes kamarádky, po čtyřicítky. Partnerku čini šťastnou dělat šťastným partnera a on se nechce nechat a je z toho ještě víc nešťastný smočuje ještě více a to činí ji o to víc nešťastnou. Co bys ji poradila, aby se z toho peklíčka dostala.

a ty si povinně přečti příspěvky předtím, než začneš někomu psát co má povinně dělat ty vtipálku :lol:

CaraCara
Kecalka 134 příspěvků 26.07.17 09:04

@saskiee1

OMG, jaký párkrát ujel by bylo ok? Chápu, že pro někoho věrnost není number one priorita, ale stejně…tohle není nevěra jedna po 20 letech…kdy člověk asi nechce vše opustit.
Tohle je do očí bijící, pokud chces ze života ještě něco mít a najít si chlapa co za něco stojí přestaň dávat opakované šance někomu jen proto, že neumíš být sama!

Tohle není pro Tebe vůbec zdravé.

Kopni ho minmálně do zádele, ne-li jinam, začni pracovat sama na sobě, cvičit, vzdělávat se a obklop se fajn lidma a ten správnej chlap „přijde“.

Zahýbal, zahýbat bude a ještě má z tebe blbku, protože ví, že mu to odpustíš… Prostě je to ku…vzník a tobě zůstanou jen oči pro pláč :nevim: :pocitac: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

To je dobrej hnus toto. Chápu, že pro někoho není jednoduché nechat jít, ale tady se už fakt divím, že si nevzala nohy na ramena po prvním roce. :cert: :cert: :cert:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11452 příspěvků 26.07.17 09:45
@Janka24 píše:
@Prosimklid hihi a ty vis jake mam vzdelani? Jasne podporuj kravicky doktorky co si chcous devkarem vrznout :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobrý den,

vyvarujte se prosím útočným komentářům.

Děkuji za dodržování pravidel
adminka Eliška

Texandra
Stálice 52 příspěvků 27.07.17 16:01

To je hodne silna kava. Mi pride ze bys mela prvne prestat resit jeho (ze on to nema v hlave i jinde uplne v poradku je zrejme a ty mu urcite nepomuzes) a zacit resit sebe. Najdi si psychologa nebo nejakou terapii at te z toho vytahne a zacnes premejslet proc ztracis svuj zivotni cas s nekym kdo te takhle mentalne zamestnava a vlastne blokuje.

blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.17 20:28

Tohle musí být troll, jinak radím nech se hospitalizovat. :hug:

werunka11
Povídálka 40 příspěvků 03.05.18 14:06
Prosim pomooooc

Ahoj, jdu si pro radu. Jsem s manzelem 6let, z toho 4roky manzele. Mame spolu syna (2roky). Od te doby co se narodil slo nase manzelstvi podle manzela do haje. V unoru tohoto roku si nasel nove zamenstnani v praze a jezdil domu jen treba 2× do tydne, zahesloval si telefon, vsude zmenil hesla. Zjistila jsem ze ma jiny vztah prave v praze. On mi tvrdi ze s ni spal jen jednou ale uz je to 3 mesice a nic se nezmenilo, stale mi lze ze si s ni nepise a nic s ni nema ale pak najednou zjistim ze to pokracuje. Uz k nemu nic necitim a nechci s nim zustavat, ale ted k 30.4 mi skoncil Rodicovsky prispevek a tudiz jsem bez penez. Rekl me ze se klidne odstehuje. Budu.mit narok na nejakou podporu, narok na nejake penize od neho? On je v insolvenci takze mu zustava pouze plat cca 12tis korun. Dosud bydlime ve spolecnem. najmu kde najem (8000)vzdy platil on.. jine penize sem od nej nikdy neviděla. jsem psychicky v pr… uz chci klid. Dekuji vsem za nejakou radu co bude neljepsi.

saskiee1
Povídálka 26 příspěvků 11.01.19 14:55
Jak to dopadlo :-)

Zdravím, tady zakladatelka původní diskuze. Náhodou jsem si vzpomněla, že jsem se zde vypisovala ze svého tehdejšího problému a bylo by fajn, když bych taky napsala konec a uzavřela to. :D
Co jsem napsala poslední příspěvek, tak zhruba 3 dny po tom jel (už nyní!!!) expřítel za další prostitutkou cca 80km. Něco se ve mě otočilo, najednou jsem přešla sebevědomí, strach z toho, že budu sama a dala jsem tomu konečnou. Zhádala jsem se s nim jako pes, odjela a nechtěla ho vidět. Držela jsem se statečně měsíc, během té doby jsem poznala současného přítele na diskotéce, kam mě vzala kamarádka, abych přišla na jiné myšlenky. Ex nejdřív prosil, jakmile zjistil o jinym klukovi tak přestal.. najednou. Po tom, co sliboval nekonečnou lásku :lol: a jak o mě nikdy nechce přijít, tak mě najednou nechal být. Už jsme se neviděli, nebavili se. Až teď.. po roce a půl se mi ozval, když jsem si změnila fotku na FB :D byl nepříjemnej, mistr světa, ještě psal něco o tom, že jsem byla totální hysterka a magor (jelikož jsem se s nim dohadovala kvůli jeho nevěrám).. potom něco o tom, že vypadám jako těhotná. A když jsem mu řekla, že těhotná nejsem a pokud mu to tak připadá, tak jsem asi přibrala, tak hned začal, že mám určitě pořád komplexy ze svý postavy, když mu tohle píšu. :D nechápala jsem a jsem šíleně šťastná, že jsem se byla schopná ho zbavit a dodnes nevim, jak se mi to podařilo. Po rozchodu jsem skvěle zvládala školu, sebevědomí narostlo a celkově život se mi zlepšil. Konečně mám vztah, kdy nemusim kontrolovat a nemusim se bát, když jde přítel za kamarády. Co vím, tak ex ve svém “životním stylu” pokračoval i po našem rozchodu. Přeju všem, které mají nevěrníka, aby se jim podařilo to co mě a jejich život se stal o hodně lepším. ;) :kytka:

Hanka1
Extra třída :D 13837 příspěvků 11.01.19 15:10

@saskiee1 gratuluju, ze to tak dobře dopadlo, ze si expritele vykopala ze života, ja bych si ho zablokovala jak na FB a všude jinde, aby se zas za chvili s rejpanim nepripomnel…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Poslední vystoupení? Karel Gott omámil svým zpěvem celý Žofín

Ačkoliv se v posledních dnech píše o jeho nalomeném zdraví, na sobotním plese... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >