Orální sex ve 13?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24
20.5.22 02:26

Orální sex ve 13?

Ahoj ženy, dnes jsem byla s kamarádkou na kávě..a tak mě konsternovala, že nemohu ani spát. Pristihla svoji 13 letou dceru při oralu!!! Normálně tomu klukovi kourila..chlapci je myslím 14 a půl. Co byste poradili vy lidi? Mě to přijde úplně absurdní 😳

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1865
20.5.22 04:27

Jak si dceru vychovala, takovou ji má. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
20.5.22 04:33
@Hoffma píše:
Ahoj ženy, dnes jsem byla s kamarádkou na kávě..a tak mě konsternovala, že nemohu ani spát. Pristihla svoji 13 letou dceru při oralu!!! Normálně tomu klukovi kourila..chlapci je myslím 14 a půl. Co byste poradili vy lidi? Mě to přijde úplně absurdní 😳

No…že bych kvůli takový věci nemohla spát, když nejde o moje dítě? :nevim:
Dcerušku bych propleskla, chlapce pověsila za… do průvanu, co chceš jako slyšet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43288
20.5.22 05:53
@Hoffma píše:

Promluvit si s jeho rodiči. Ale stejně jsi zas jen trapný honimír…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24783
20.5.22 06:03
@Hoffma píše:
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
20.5.22 06:16

Kulte si oči jak chcete, ale když mi kolikrát děda vyprávěl co se dělo s holkama ve stohu a kolik jim při tom oběma bylo. Darmo mluvit, ještě dneska je to trestný. Akorát rodiče neměli čas je přistihávat a nebyl internet kam to vytroubit. Mám dojem, že naše první klučičí interakce s dívkami proběhly na školním výletě v sedmé třídě (teda nic takhle zásadního tam nebylo). Takže neříkám, že je to v klidu, ale myslím, že se to bohužel děje zcela běžně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43288
20.5.22 06:22
@fera21 píše:
Kulte si oči jak chcete, ale když mi kolikrát děda vyprávěl co se dělo s holkama ve stohu a kolik jim při tom oběma bylo. Darmo mluvit, ještě dneska je to trestný. Akorát rodiče neměli čas je přistihávat a nebyl internet kam to vytroubit. Mám dojem, že naše první klučičí interakce s dívkami proběhly na školním výletě v sedmé třídě (teda nic takhle zásadního tam nebylo). Takže neříkám, že je to v klidu, ale myslím, že se to bohužel děje zcela běžně.

Dědovi ho nějaká va stohu ve 13 přeblafla? Babička 84 o ničem takovém nepovídala. A to se vdávala v 18.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8453
20.5.22 07:08

Někdo už v tom věku začíná sexuálně žít, i tady by se ti asi pár jedinců přiznalo, navíc doba jde dopředu, děcka jsou zvědavá a nedočkavá. Co na to říct… Dcerku pořádně poučit o ochraně a o tom, že opravdu není kam spěchat. Protože člověk může 100× říkat, že jsou pod zákonem, ale bude to něčemu platné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
20.5.22 07:17

Myslim, ze v tomhle jsme kazdy uplne jiny. Nekdo nechvata, ale nekdo je hodne zvědavý a uz to proste musi vyzkoušet.
Take jsem svuj prvni oral zazila ve 13 letech, proste jsem zacala driv.
Urcite bych to s dcerou resila v klidu a vysvětlila ji, co a jak. Pokud budete zakazovat apod, urcite to bude vyhledávat jeste vic 😂 👍🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32707
20.5.22 07:23

Už dlouho tu nebyl Honimír. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26743
20.5.22 07:53
@topazio píše:
Už dlouho tu nebyl Honimír. :mavam:

To víš, přišla ranní erekce a není ji komu udat…… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
20.5.22 08:04
@GirlsNick píše:
Myslim, ze v tomhle jsme kazdy uplne jiny. Nekdo nechvata, ale nekdo je hodne zvědavý a uz to proste musi vyzkoušet.
Take jsem svuj prvni oral zazila ve 13 letech, proste jsem zacala driv.
Urcite bych to s dcerou resila v klidu a vysvětlila ji, co a jak. Pokud budete zakazovat apod, urcite to bude vyhledávat jeste vic 😂 👍🏼

Tak nerekla bych, ze clovek ma premyslet stylem, ze pokud bude diteti zakazovat, tak to bude vyhledavat vic. Kdyz reknes, ze nema krast, taky si to nepujde vyzkouset. Poradne bych si promluvila s obema hned na miste, a s jeho rodicema taky. Nebezela bych to slepicit kamosce nad kafem. A kdyby mi to kamaradka takovoto vec sverila, nepoletim na internet zadat o rady, co ji poradit.
Co asi. To mela resit matka holky na miste, ted uz si s nim muze tak maximalne promluvit a vysvetlit nasledky, ze klidne kluka muze dostat do vezeni, kdyz mu bude 15+.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2442
20.5.22 10:12
@hani28 píše:
Tak nerekla bych, ze clovek ma premyslet stylem, ze pokud bude diteti zakazovat, tak to bude vyhledavat vic. Kdyz reknes, ze nema krast, taky si to nepujde vyzkouset. Poradne bych si promluvila s obema hned na miste, a s jeho rodicema taky. Nebezela bych to slepicit kamosce nad kafem. A kdyby mi to kamaradka takovoto vec sverila, nepoletim na internet zadat o rady, co ji poradit.
Co asi. To mela resit matka holky na miste, ted uz si s nim muze tak maximalne promluvit a vysvetlit nasledky, ze klidne kluka muze dostat do vezeni, kdyz mu bude 15+.

Tak kdyz reknes nemas krast, a vedes dite k tomu at nekrade, tak se to da. Ovsem kdyz uz jednou neco ukradne, tak mu to jen tak nezakazes, protoze uz to zakazane ovoce zkusilo. (I kdyz zrovna prirovnani kradeze a sexu se mi moc nelibi)

Uz vidim, jak ji matinka zakaze sexualne zit a dceruska bude poslouchat. A nebo i kdyby ji toho kluka zakala, uz vidim, jak dcera rekne - ok mami, uz s nim nebudu mas pravdu. :mrgreen:

Stejnak si dcera s nejvetsi pravdepodobnosti udela po svem a bude s tim pokracovat. Vim, jak v tomto veku jsem vnimala zakazy a nazory rodicu.

Jinak souhlasim s tim, ze si s nimi ma promluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11655
20.5.22 10:40

Na internetu je toho, volně přístupné, tak i děti koumají a co ti vyspělejší zkusí. Dceři domluvit, že na tyhle aktivity má ještě dost času, mluvit s ní o sexu, poučit jí, aby se uměla svěřit, no a pak už jen modlit aby si vzala rady k srdci a nepřišla zbouchnutá dřív, než se zařídí v patnácti nějaká antikoncepce. Nenaděláš nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43288
20.5.22 10:45

Opravdu je schopná šesťačka ocucávat cizí pen.isy? Mně to hlava nebere teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat