Orlistat na hubnutí - zkušenosti

11.7.13 10:30

Orlistat na hubnutí zkušenosti

Zkoušel jste někdo Orlistat? Jak to na Vás zabíralo? Případně kolik kilo před a po, jak dlouho jste ho brali? Mělo by to být náhrada za Alli, či co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4438
11.7.13 10:32

@bobiskovomaminka nic moc :roll: sice byly takové ty „mastné průjmy“, takže tuk evidentně z těla odcházel, ale na váze se to nijak neprojevilo. Brala jsem ho ale jen 14 dnů - 3× denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.13 10:35

Ségra měla teď předepsaný ty zlatý vejce, což je to samé složení jen s 1× takovou koncentrací a hubnout začala po měsíci. Po 6ti měsících 25 kg dole. Nebere to měsíc a jde to pomalu zpět…Nikdy nebyla moc štíhlá a neuměla se stravovat. I teď při braní nejedla a teď se jí to vrací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4438
11.7.13 10:44

@bobiskovomaminka adipex = zlatá vejce je úplně jiná účinná látka a jiný způsob účinku. Adipex působí v mozku a ty nemáš hlad, ordlistat působí ve střevech. kde pomáhá vyloučit tuky z těla :idea: Také jsem ho kdysi zkoušela a zhubla rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.14 17:40

Holky prosím poraďte mi. Koupila jsem si Orlistat na hubnutí, je tam 84 tobolek, užila jsem asi 5. Zjistilajsem ale, že jsem pravděpodobně těhotná a tak ho neužívám. A nevím co s ním. Stál mě i s pošotvným z lékárny asi 800,– Kč. Vyhodit je mi to líto, když odložím užívání tak na dva roky tam mezitím asi propadne datum spotřeby. Uvažovala jsem ho prodat tak za 300,– Kč, každá koruna teď v těhotenství dobrá ale je to lék, i když volně prodejný a to se asi nesmí prodávat :think: Co byste dělaly vy na mém místě, kdybyste si koupili relativně drahý lék a nemohly ho užívat? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7385
20.6.14 18:17

Orlistat se nevstrebava do těla, v tehu ho neber, at se neokradas o vitamíny, ale po konci kojení ho klidné dober. Určitě budeš řada za každé kilo dole, pak. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
9.9.14 15:11

Dobrý den, ještě chcete prodat orlistat paní anonymní? J

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
10.9.14 15:08

Je tu někdo kdo má zkušenosti s orlistatem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
7.11.19 07:18
@Anonymní píše:
Holky prosím poraďte mi. Koupila jsem si Orlistat na hubnutí, je tam 84 tobolek, užila jsem asi 5. Zjistilajsem ale, že jsem pravděpodobně těhotná a tak ho neužívám. A nevím co s ním. Stál mě i s pošotvným z lékárny asi 800,– Kč. Vyhodit je mi to líto, když odložím užívání tak na dva roky tam mezitím asi propadne datum spotřeby. Uvažovala jsem ho prodat tak za 300,– Kč, každá koruna teď v těhotenství dobrá ale je to lék, i když volně prodejný a to se asi nesmí prodávat :think: Co byste dělaly vy na mém místě, kdybyste si koupili relativně drahý lék a nemohly ho užívat? :nevim:

Koupím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 10:08

Orlistat je to same co, xenical,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 17:04

A navic je klinicky testovan, takze se jedna o lek a ne doplnek :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama